Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν βάλω πακέτακι με κατσαβίδια σε αποσκευές περνάει κανονικά από αεροδρόμιο έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τον προτζεκτορα epson eb-460. Μπορω να συνδεσω playstation ή θα εχει προβλημα η λαμπα του;

Θυμαμαι σε παλιοτερο προτζεκτορα που ειχα οτι ελεγε στις οδηγιες οτι απαγορευεται να συνδεσω κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες ερωτηση

 

εχω 2 μονιτορ & μια ΑΤΙ 5770 και ορκιζομαι οτι στο ενα [1440P] βλεπω το refresh rate του. 

Υπαρχει καποιο benchmark ή καποιου ειδους τεστ για να δω τι παιζει;

 

 

οποια προταση δεκτη

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις ποσες μερες μενει ανοικτο το γαλα σογιας στο ψυγειο ?

Και επισης αν ειναι χαλασμενο εχει τις ιδιες παρενεργιες με το κλασικο γαλα, πονοκιλος, διαρροια κλπ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλω πακέτακι με κατσαβίδια σε αποσκευές περνάει κανονικά από αεροδρόμιο έτσι?

 

Στη βαλίτσα όμως! Όχι στην χειραποσκευή που θα κουβαλάς μαζί σου στην καμπίνα!

 

 

Ερωτησούλα:

Τα λεωφορεία που πάνε τους επιβάτες από πύλη σε πύλη στο λιμάνι του Πειραιά (αυτά που είναι δωρεάν δλδ μέσα στο λιμάνι) κάθε πόση ώρα περνάνε; Ψάχνω ψάχνω και δεν βρίσκω απάντηση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey παιδιά, πώς πάμε;; Ρε σεις, εχω ένα ipod shuffle 3g HT1353_shuffle3G.jpg

που δεν υποστηρίζει τα τωρινα ακουστικα (ψειρες) της apple, και μπορεις μονο να αλλάξεις τραγούδι κ να αυξήσεις τον ήχο από τα κουμπιά που υπάρχουν επάνω στα ακουστικά. Αν πάρω αυτό τον αντάπτορα από το http://www.e-shop.gr/product?id=PER.505594λέτε να μπορώ να το χειρίζομαι κανονικά; Μη το πάρω και τζάμπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ποιό free πρόγραμμα να κάνω κάνα σκαν για spyware-adware-malware-κλπware στο μπλιμπλίκι μου, πέρα από το avast που έχω; Malwarebites λέτε;

 

Με ένα πλήρες scan με το Malwarebytes θα είσαι μια χαρά. Κάνε και ένα scan με AdwCleaner για τυχόν υπολείμματα απο adware, toolbar κτλ (κοινώς: αφαιρεί μαλακίες που εγκαθίστανται με μερικά προγράμματα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα για να χρησιμοποιω το wacom cth-480s (http://www.wacom.com/en/us/creative/intuos-s) για να γραφω κειμενο και απλα σχεδια;

επισης, υπαρχει τροπος να γραφω σε οποιοδηποτε παραθυρο εχω ανοιχτο στον υπολογιστη; π.χ., εχω ανοιχτο τον firefox και βλεπω ενα pdf, μπορω να κανω σημειωσεις διπλα; δεν με νοιαζει να μενουν στο pdf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οι γιατροί κάνουν τόσο αδιάβαστα γράμματα;

(Υποθέσεις ξέρω να κάνω & εγώ οπότε θα εκτιμούσα απαντήσεις με προσωπική εμπειρία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο μηχάνημα που να βγάζει 5-6 ακουστικά bluetooth για να το χρήσιμο ποιον σερβιτόροι σε bar; σε στυλ όπως έχουν οι πωλητές στο πλαίσιο αλλά χωρίς να κουβαλανε ολόκληρο τον ασύρματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις ποσες μερες μενει ανοικτο το γαλα σογιας στο ψυγειο ?

Και επισης αν ειναι χαλασμενο εχει τις ιδιες παρενεργιες με το κλασικο γαλα, πονοκιλος, διαρροια κλπ ?

 

3-4.

 

Δεν ειναι γαλα, ειναι ροφημα σογιας, δες το σαν χυμο καλυτερα. Οποιαδηποτε τροφη χαλασει, "δηλητηριαζεται" κι εχεις ολα τα συμπτωματα δηλητηριασης.

 

Παντως δε χαλανε τοσο ευκολα. Εγω το κρατησα ανοιχτο 5 μερες και δεν επαθα τιποτα -κι εχω πολυ ευαισθητο στομαχι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγορασει εναν υπολογιστη απο αγγελια εδω ,  και ειναι προβληματικος στην πρωτη χρηση. Μπορω να επικοινωνησω με καποιον διαχειριστη να μου πει πως μπορω να βγαλω ακρη με τον πωλητη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...