Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Εχω αγορασει εναν υπολογιστη απο αγγελια εδω ,  και ειναι προβληματικος στην πρωτη χρηση. Μπορω να επικοινωνησω με καποιον διαχειριστη να μου πει πως μπορω να βγαλω ακρη με τον πωλητη ;

 

 

Προσπάθησες να επικοινωνήσεις με τον πωλητή; Οι διαχειριστές δεν έχουμε παραπάνω στοιχεία για τα υπόλοιπα μέλη απ' ότι εσείς... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο την αρχη ειχα ξεκαθαρισει οτι επειδη ο υπολογιστης που θα επαιρνα ειναι παλιος, ηθελα να ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι λειτουργικος και αφου με διαβεβαιωσε οτι ειναι αριστος τον πηρα. Μολις πηγα σπιτι και τον συνδεσα δεν μπουταρε καν και οταν τελικα προσπαθησα αρκετες φορες εμπαινε στο λειτουργικο και εκανε επανεκκινισεις συνεχως. Του εστειλα μηνυματα και του ειπα το προβλημα αλλα ειπε οτι δεν το αναγνωριζει το προβλημα και οτι εγω εβαλα καποιο προγραμα που χαλασε τον υπολογιστη.,  Του προτεινα να τον παρει πισω και να μου δωσει τα χρηματα μου αλλα το παιζει αδιαφορος και δεν ξερει τιποτα. Τι μου προτεινεται να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι δεν καταλάβαινα απ το google, thanks.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αρχη ειχα ξεκαθαρισει οτι επειδη ο υπολογιστης που θα επαιρνα ειναι παλιος, ηθελα να ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι λειτουργικος και αφου με διαβεβαιωσε οτι ειναι αριστος τον πηρα. Μολις πηγα σπιτι και τον συνδεσα δεν μπουταρε καν και οταν τελικα προσπαθησα αρκετες φορες εμπαινε στο λειτουργικο και εκανε επανεκκινισεις συνεχως. Του εστειλα μηνυματα και του ειπα το προβλημα αλλα ειπε οτι δεν το αναγνωριζει το προβλημα και οτι εγω εβαλα καποιο προγραμα που χαλασε τον υπολογιστη.,  Του προτεινα να τον παρει πισω και να μου δωσει τα χρηματα μου αλλα το παιζει αδιαφορος και δεν ξερει τιποτα. Τι μου προτεινεται να κανω;

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτε εκτός από κράξιμο,όπου τον πετυχαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αρχη ειχα ξεκαθαρισει οτι επειδη ο υπολογιστης που θα επαιρνα ειναι παλιος, ηθελα να ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι λειτουργικος και αφου με διαβεβαιωσε οτι ειναι αριστος τον πηρα. Μολις πηγα σπιτι και τον συνδεσα δεν μπουταρε καν και οταν τελικα προσπαθησα αρκετες φορες εμπαινε στο λειτουργικο και εκανε επανεκκινισεις συνεχως. Του εστειλα μηνυματα και του ειπα το προβλημα αλλα ειπε οτι δεν το αναγνωριζει το προβλημα και οτι εγω εβαλα καποιο προγραμα που χαλασε τον υπολογιστη.,  Του προτεινα να τον παρει πισω και να μου δωσει τα χρηματα μου αλλα το παιζει αδιαφορος και δεν ξερει τιποτα. Τι μου προτεινεται να κανω;

 

Σε τετοιες περιπτωσεις δοκιμαζουμε το υλικο προτου το αγορασουμε. Τωρα εσυ λες οτι δεν μπουταρε καν, ο αλλος λεει οτι ετρεξες καποιο προγραμμα και τον χαλασες, τρεχα γυρευε δηλαδη. 

 

Δοκιμασε να κανεις φορματ κι επανεγκατασταση καποιου παλιου λειτουργικου πχ τα ΧΡ. Αμα και παλι κανει επανακκινησεις, φταιει το πισι, τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ηταν χαλασμαενο το τροφοδοτικο. Πηρα καινουριο και ολα ειναι κομπλε. Φυσικα ουτε λογος να μοιρασοτουμε τα χρηματα. Δεν πειραζει ελπιζω η πουστια που εκανε να βρεθει μπροστα του... :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αγορασω μηχανη ζυμαρικων, κυριως λογω αναγκης αφου εχω δυσανεξια στη γλουτενη και τα ζυμαρικα χωρις γλουτενη κοστιζουν πανακριβα (πάνω απο 9€ το κιλο...) οποτε να φτιαχνω τα δικα μου.

 

Καθοτι ασχετος, εχει κανεις εμπειρια να μου πει τι να προσεξω, ισως να προτεινει και καμια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νευρολογο. αλλα πρωτα σε παθολογο για λεπτομρη διαγνωση το θεματος.

Ξερω την παθηση αλλα θελω περισσότερες εξετασειες, σκεφτομουν για χειρουργο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...