Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορει καποιος ν εβαλε το mail σου και να προσπαθησε να μαντεψει τον κωδικο σου, και πιθανον μετά απο 2-3 ανεπιτυχεις προσπάθειες να σου ρθε εσένα mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα χρησιμοποιω το προγραμμα aquamail που εκει εχω βαλει ολα μου τα μειλ και ισως σημερα να πηγα σε ενα μερος που δεν ειχε και τοσο καλη συνδεση wifi με αποτελεσμα ισως να προκαλεσε αυτο το προβλημα γιατι με βαση τις ωρες και το μερος που λεει ημουν σε αυτο το μερος.

Τι να πω δεν ξερω ισως λεω ισως το συγκεκρημενο προγραμμα λογο κακης συνδεσης wifi δεν μπορεσε να στειλει σωστα τους κωδικους των μειλς μου γι' αυτο και ελαβα αυτα τα μυνηματα απο την google καθοτι τα συγκεκρημενα μυνηματα ηρθαν μονο για τα gmail μου και οχι για τα αλλα μειλς μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως κοιμαμαι στριφογυριζω συνεχεια και ξεστρωνεται το σεντονι. Υπαρχει καμια λυση γι'αυτο;

 

Ειχα ρωτησει το ιδιο για την κουβερτα που εφευγε και μου εμενε το παπλωμα (αρκετα εκνευριστικο) και μου ειπε ο λουσιφερ το κολπο με τις παραμανες και απο τοτε δεν ξαναειχα προβλημα.

Το δοκιμασα και με το σεντονι, επιασα με δυο παραμανες το σεντονι στο στρωμα (στο πλαι) και πηγε πολυ καλα μεχρι να αλλαξω το σεντονι, αλλα ειδα οτι ψιλοκαταστρεφεται το σεντονι και το στρωμα ετσι, γι'αυτο δεν ξαναβαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω αν γραφω στο καταλληλο θεμα αλλα τα περισσοτερα ειναι κλειδωμενα οποτε ρωταω εδω! ειχε γραψει καποιος για μια συναλλαγη (εδω στο forum στις αγγελιες) η οποια αποδειχθηκε απατη και τον προετρεπαν στις επομενες να ζηταει φωτοτυπια ταυτοτητας!! μονο σε εμενα ακουγεται ΤΕΛΕΙΩΣ ΛΑΘΟΣ AYTO??  εσεις θα δινατε φωτο ταυτοτητας σε εναν αγνωστο? και νομιζω ειναι παρανομο να απαιτεις κι ολας απο τον αλλον να σου στειλει τη δικια του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως κοιμαμαι στριφογυριζω συνεχεια και ξεστρωνεται το σεντονι. Υπαρχει καμια λυση γι'αυτο;

 

Ειχα ρωτησει το ιδιο για την κουβερτα που εφευγε και μου εμενε το παπλωμα (αρκετα εκνευριστικο) και μου ειπε ο λουσιφερ το κολπο με τις παραμανες και απο τοτε δεν ξαναειχα προβλημα.

Το δοκιμασα και με το σεντονι, επιασα με δυο παραμανες το σεντονι στο στρωμα (στο πλαι) και πηγε πολυ καλα μεχρι να αλλαξω το σεντονι, αλλα ειδα οτι ψιλοκαταστρεφεται το σεντονι και το στρωμα ετσι, γι'αυτο δεν ξαναβαζω.

Δεν ξέρω αν θα σε βόλευε κάτι τέτοιο. http://www.telemarketing.gr/gr/spiti/leyka-eidh/sentonia/lastixa-sentonion/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κάποιο σοβαρό site/forum που να μαζευει άτομα απο αιρέσεις απόλο τον κόσμο ?
μη μου πείτε κανένα Ελληνικό γιατι όσα ειδα ειναι απο φάση χαρδαβέλα με ufo κ στην καλύτερη πιτσιρικαρία φοιτητές που ακούνε metal και αυτοαποκαλούνται σατανιστές.

thanks,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια στο κινητο μου samsung galaxy s4 μπορω να του βαλω μια micro sd μεγαλυτερη απο 64gb ή δεν θα τη δει?

 

Το εχει δοκιμασει κανεις?

Απ΄ο,τι φαινεται λειτουργει

http://phandroid.com/2014/02/27/phones-that-work-with-sandisk-128gb-microsdxc-card/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το αρθρο το ειχα βρει κι εγω απο ενα προχειρο ψαξιμο στο google αλλα το θεμα ειναι αν το εχει δοκιμασει κανεις να μας πει απο πρωτο χερι.

 

Επισης το θεμα που ειχαν παλιτερα ολα τα samsung κινητα και δεν μπορουσαν να μεταφερουν/αντιγραψουν δεδομενα απο το κινητο στη καρτα μνημης με αλλα προγραμματα εκτος απο το μαμα προγραμμα που εχουν τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δει κανείς πότε φεμινίστρια από αυτές που κυκλοφορούν ημίγυμνες (φάση Φέμεν) και να έχει μεγάλα στήθη; Υπάρχουν τέτοιες με μεγάλα προσόντα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω lumia 520 και οταν ειναι κλειστο κ με τηλεφωνουν, δεν μ ερχεται σμσ για ειδοποιηση οτι με πηραν.. πως ρυθμιζεται?whatsup exw

Δεν έχει σχέση τι κινητό έχεις, πρέπει να καλέσεις την Cosmote και να τους πεις να σου ενεργοποιήσουν αυτή την υπηρεσία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά υπάρχει κάνα κατάστημα με εργαλεία στο ΚΕΝΤΡΟ της Αθήνας ? (Σύνταγμα,Ομόνοια,Εξάρχεια,Μοναστηράκι) 

θέλω να πάρω ένα blower για να καθαρίζω το pc και ψάχνωντας μια στο skroutz και στο google βρίσκω είτε μόνο online καταστήματα,ή αρκετά μακρυά για να πρέπει να ξοδέψω ή πολλά λεφτά σε ταξί ή πολύ ώρα στις συγκοινωνίες.

Αναρωτιέμαι,κοτζάμ εμπορικό κέντρο πρωτεύουσας και δε βρέθηκε 1 χριστιανός να ανοίξει τέτοιο κατάστημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...