Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προς Θεσσαλονικεις

 

Ξερει κανεις κυριως περιοχη Μποτσαρη αλλα γενικοτερα απο Συνδικα μεχρι Κεντρο καποιο καφεκοπτειο ;

Με αφορα να αγοραζω εσπρεσσο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά υπάρχει κάνα κατάστημα με εργαλεία στο ΚΕΝΤΡΟ της Αθήνας ? (Σύνταγμα,Ομόνοια,Εξάρχεια,Μοναστηράκι) 

θέλω να πάρω ένα blower για να καθαρίζω το pc και ψάχνωντας μια στο skroutz και στο google βρίσκω είτε μόνο online καταστήματα,ή αρκετά μακρυά για να πρέπει να ξοδέψω ή πολλά λεφτά σε ταξί ή πολύ ώρα στις συγκοινωνίες.

Αναρωτιέμαι,κοτζάμ εμπορικό κέντρο πρωτεύουσας και δε βρέθηκε 1 χριστιανός να ανοίξει τέτοιο κατάστημα ?

επειδη με ενδιαφερει κ μενα , αν τυχον βρεις πες και τι τιμη βρηκες.. θυμαμαι ειχε παρει ο πατερας μου πριν 4-5 χρονια απο το praktiker με 20 € , τωρα δε βλεπω να χει ... δυστυχως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς Θεσσαλονικεις

 

Ξερει κανεις κυριως περιοχη Μποτσαρη αλλα γενικοτερα απο Συνδικα μεχρι Κεντρο καποιο καφεκοπτειο ;

Με αφορα να αγοραζω εσπρεσσο .

Είχε μέχρι και πριν κάνα χρόνο ένα βιολογικό που 'χε και τσάγια και παπαριές επί της Βασ. Όλγας, αλλά δε θυμάμαι ακριβές ύψος. Ήταν σίγουρα ανάμεσα σε Γκαίτε και Καλλιδοπούλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς Θεσσαλονικεις

 

Ξερει κανεις κυριως περιοχη Μποτσαρη αλλα γενικοτερα απο Συνδικα μεχρι Κεντρο καποιο καφεκοπτειο ;

Με αφορα να αγοραζω εσπρεσσο .

Στο στενό -σα πεζόδρομο που είναι, δε θυμάμαι όνομα-προς τα κάτω την Τσιμισκή μετά τα λουλουδάδικα έχει καφεκοπτείο του Λουμιδη. Πολύ καλή ποικιλία και έχει και σοκολάτα σε σκόνη.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμασει κανεις το plastidip .

 

Θελω να βαψω με αυτο τον τροπο τις ζαντες μου.

 

Ποσα σπερυ θα χρειαστω για 15αρες ζαντες;

Κανε μια ηλεκτροστατικη βαφή κι άσε τις δοκιμές βρε άνθρωπε μου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα η τιμη ξεφευγει..

 

Απο τι ειδα σε βινταεκια εχει καλο αποτελεσμα...

 

Το ενα σπρευ στοιχιζει 17ευρω και σε ενα διωρο θα μπορεις να πας βολτα... ασε που το κανεις μονος σου...και αν βαρεθεις το ξεκολλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο στενό -σα πεζόδρομο που είναι, δε θυμάμαι όνομα-προς τα κάτω την Τσιμισκή μετά τα λουλουδάδικα έχει καφεκοπτείο του Λουμιδη. Πολύ καλή ποικιλία και έχει και σοκολάτα σε σκόνη.

 

Για δόσε λίγα περισσότερα data γιατί μπερδεύτηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...