Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγριογούρουνο (οχι ζωντανό) που μπορώ να βρω ; 

Μας έπιασε το μερακλίδικο και λέμε να δημιουργήσουμε κάτι σε γιουβέτσι κλπ κλπ

(οχι εμείς δηλαδή , αλλά τα κορίτσια)

 

Πουλάνε κάπου συγκεκριμένα ; Σε 2-3 κρεοπωλεία που ρώτησα στη γειτονιά πάντως δεν 

 

Πανε στο μακρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εάν είσαι Αθήνα, το πιο φτηνό θα το βρεις Νικίου 22 στον πρώτο όροφο (έχει 0.50ευρώ/μέτρο).

 

Αλλιώς σε οποιοδήποτε μαγαζί με υφάσματα (στην Καλαμιώτου έχει πολλά μαγαζιά). Έχει και στο tops στη Νικίου (απέναντι από το νούμερο 22, ένα γωνιακό με είδη ραπτικής που βλέπει Αιόλου και Νικίου είναι) αλλά δεν ξέρω πόσο έχει εκεί το μέτρο.

Μπα.ουτε απο αθηνα ειμαι..

 

 

http://www.autosalonica.gr/products/kali/ifasma

 

Κατι τετοιο ψαχνω διαστασεις ενα επι ενα ή ενα επι πεντε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι ταβερνες αρα στο μιλητο τα βρισκουν

 

κατεψυγμένο ;

 

Εκει πουλάνε και κροκόδειλο κλπ αν θυμάμαι καλά

 

Κτψ. Βέβαια μην περιμένεις να βρεις μερίδα μισό κιλό πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να εγκαταστήσω ένα Anti-Virus  και μου πετάει ένα μήνυμα "δεν είναι δυνατή η εγγραφή του **** systray στο κλειδί \software\...\run. Βεβαιωθείτε ότι έχετε επαρκή εξουσιοδότηση σε αυτό το κλειδί" (σε ελεύθερη μετάφραση) και μου τερματίζει την εγκατάσταση. Τα δοκίμασα ΟΛΑ. (τα φρι)

 

Τελικά, αφού δοκίμασα τα πάντα και μετά από μία μέρα θρήνου πάνω από το αδικοχαμένο πιτσί, εγκατέστησα πάλι το προβληματικό και ως δια μαγείας αυτό δεν αντιμετώπισε το ίδιο θέμα. (και δεν εμφάνισε το ίδιο πρόβλημα προς το παρόν).

 

Ξέρει κανένας τι παίζει, γιατί δε μ' αρέσει η όλη κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγριογούρουνο (οχι ζωντανό) που μπορώ να βρω ; 

Μας έπιασε το μερακλίδικο και λέμε να δημιουργήσουμε κάτι σε γιουβέτσι κλπ κλπ

(οχι εμείς δηλαδή , αλλά τα κορίτσια)

 

Πουλάνε κάπου συγκεκριμένα ; Σε 2-3 κρεοπωλεία που ρώτησα στη γειτονιά πάντως δεν 

 

Έχει στον ΑΒ, έχει σε συσκευασμένα, και μερικές φορές αν το κρεοπωλείο είναι μεγάλο έχει και φρέσκο-φρέσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να μπω λίγο σφήνα στη συζήτηση για το αγριογούρουνο??

Είμαι έτοιμος να πάρω ένα bluetooth στικάκι για να συνδέσω ποντίκι-πληκτρολόγιο με το pc και ρωτάω αξίζει να πάρει κανείς v4.0 ή είναι εντάξει και το v2.0 που είναι πιο φθηνό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται στο youtube να απενεργοποιησουμε εντελως τους υποτιτλους γιατι σε οποιοδηποτε βιντεο εχει υποτιτλους μου δειχνει τους αγγλικους χωρις να επιλεξω κατι.

Δοκιμασα ακομα και απο το μενου του λογαριασμου μου στo youtube να απενεργοποιησω την επιλογη:

Υπότιτλοι

Πάντα να εμφανίζονται υπότιτλοι
Εμφάνιση αυτόματων υποτίτλων μέσω αναγνώρισης ομιλίας (όταν διατίθεται)
 
αλλα παρολα αυτα παλι δειχνει τους υποτιτλους στα βιντεο που εχουν.
 
Σε μερικα καναλια το δεχτηκε και δεν ξαναβγαζει αλλα σε μερικα αλλα μου βγαζει συνεχεια, μα συνεχεια αγγλικους υποτιτλους.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράκια και κοριτσάκια του φόρουμ. Στην ηλεκτρική σκούπα. Έχει δυο σκάλες ας πουμε. Στην μια βγαίνουν κάτι σαν χοντρες κλοστές από κάτω και είναι πιο δύσκολα στο χάλι. Και στο άλλο φεύγουν και είναι πιο χαλαρά. Ποιά σκάλα είναι για χαλιά και ποιά για δάπεδο. Αν είναι αυτή η χρησιμότητα τους κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να εγκαταστήσω ένα Anti-Virus  και μου πετάει ένα μήνυμα "δεν είναι δυνατή η εγγραφή του **** systray στο κλειδί \software\...\run. Βεβαιωθείτε ότι έχετε επαρκή εξουσιοδότηση σε αυτό το κλειδί" (σε ελεύθερη μετάφραση) και μου τερματίζει την εγκατάσταση. Τα δοκίμασα ΟΛΑ. (τα φρι)

 

Τελικά, αφού δοκίμασα τα πάντα και μετά από μία μέρα θρήνου πάνω από το αδικοχαμένο πιτσί, εγκατέστησα πάλι το προβληματικό και ως δια μαγείας αυτό δεν αντιμετώπισε το ίδιο θέμα. (και δεν εμφάνισε το ίδιο πρόβλημα προς το παρόν).

 

Ξέρει κανένας τι παίζει, γιατί δε μ' αρέσει η όλη κατάσταση.

 

Τρέξε το setup με δεξί κλικ εκτέλεση ως διαχειριστής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...