Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηγαινε leroy merilin και δες. Εχει κουτες για μετακομιση, με χερουλακια και ειναι πολυ βολικες, αλλά μονο σε 2-3 διαστασεις. Τι ακριβως διαστασεις ειναι δε ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρωω πολυ ποπ κορν και εχω πεσει σε κατι "ερευνες" τελευταια, οι οποιες δεν ξερω ποσο αξιοπιστες ειναι, που λενε οτι ειναι καρκινογωνο, οτι επιβαρυνει την καρδια και αλλα τετοια καταστροφικα. Ξερετε, εχετε διαβασει κατι που να ισχυει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρωω πολυ ποπ κορν και εχω πεσει σε κατι "ερευνες" τελευταια, οι οποιες δεν ξερω ποσο αξιοπιστες ειναι, που λενε οτι ειναι καρκινογωνο, οτι επιβαρυνει την καρδια και αλλα τετοια καταστροφικα. Ξερετε, εχετε διαβασει κατι που να ισχυει;

 

Άσκαστο ποπ κορν κολλημένο ανάμεσα στους τραπεζίτες. Αυτό να δεις πόσο σου μαμάει την καρδιά/υγεία/ψυχολογιά...

 

Πέρα από την πλάκα ίσως ενοχοποιούν το λάδι / βούτυρο (ποιότητα,θερμίδες) στο οποίο φτιάχνεται ή ακόμα περισσοτέρο το καμένο λάδι/βούτυρο. Εκτός από το άμυλο δεν μπορώ να φανταστώ κάτι κακό που μπορεί να έχει το καλαμπόκι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να βρω κουτες σε συγκεκριμενες διαστασεις ωστε να αμπαλαρω καποια αντικειμενα στις ακριβεις τους διαστασεις

Είναι δύσκολο αυτό, καλύτερα είναι να πάρεις μεγαλύτερες και να τις προσαρμόσεις με κόψιμο, δίπλωμα και ταινία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εσείς που τα ξέρετε όλα:

 

Πού μπορώ να βρω εκείνες τις τσάντες αποθήκευσης για ρούχα που αφαιρούν τον αέρα και τα συμπιέζουν;

Κόστος;

 

[ήρθε η ώρα σιγά σιγά να βάλω στην άκρη τα πουλόβερ κλπ.]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εσείς που τα ξέρετε όλα:

 

Πού μπορώ να βρω εκείνες τις τσάντες αποθήκευσης για ρούχα που αφαιρούν τον αέρα και τα συμπιέζουν;

Κόστος;

 

[ήρθε η ώρα σιγά σιγά να βάλω στην άκρη τα πουλόβερ κλπ.]

έχουν στα jumbo

 

(το κόστος είναι ανάλογα με το μέγεθος, δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά όχι ιδιαίτερα ακριβά 3-5€ κάπου εκεί)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχει πετρώσει τελείως δεν γίνεται τίποτα

 

Τελικά έκανα λάθος. Είχε πάει το μυαλό μου σε κάτι κόλλες. Οι μπογιές όχι μόνο δεν έχουν πετρώσει, αλλά έχουν γίνει έτσι.

 

 

post-137124-0-53716000-1425643543_thumb.jpg

 

 

Πέταμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες εχω ενα πινακα excel που στην πρωτη στηλη εχει ονοματα και στις υπολοιπες συγκεκριμενα strings. θελω να ψαχνω ενα συγκεκριμενο string σε μια στηλη και στη θεση που το βρω να μου επιστρεφει σενα κελι τονομα της πρωτης στηλης της γραμμης που το βρισκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...