Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Έχω πρόβλημα με το PIN μιας χρεωστικής κάρτας (είτε δεν το θυμάμαι είτε δε θέλω να ρισκάρω αυτό που θυμάμαι γιατί έχω μια ακόμα ευκαιρία πριν κρατήσει την κάρτα το μηχάνημα), μπορώ να κάνω αίτηση για αλλαγή του PIN αυτή την περίοδο; Το έχει κάνει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Υπάρχει κάποια εφαρμογή ή κάποιο πρόγραμμα έτσι ώστε όταν έρχεται μέιλ να σκάει ειδοποίηση στο πισί;

η πολλά ζητάω; για να μην έχω ανοιχτές καρτέλες με 500 μέιλ.

 

εγω εχω ενα add-on για το chrome και οσο ειναι ανοιχτοςο chrome μου ερχεται αμεσως η ειδοποιηση! και κανει για ολα τα μαιλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πρόβλημα με το PIN μιας χρεωστικής κάρτας (είτε δεν το θυμάμαι είτε δε θέλω να ρισκάρω αυτό που θυμάμαι γιατί έχω μια ακόμα ευκαιρία πριν κρατήσει την κάρτα το μηχάνημα), μπορώ να κάνω αίτηση για αλλαγή του PIN αυτή την περίοδο; Το έχει κάνει κανείς;

Πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και πες τους αν στο αλλάζουν.

Νομίζω τώρα στις 5 λάθος κρατάει κάρτα γιατί το ειχα κάνει μια φορά στη δική μου 3 φορες λάθος και δεν την κράτησε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πρόβλημα με το PIN μιας χρεωστικής κάρτας (είτε δεν το θυμάμαι είτε δε θέλω να ρισκάρω αυτό που θυμάμαι γιατί έχω μια ακόμα ευκαιρία πριν κρατήσει την κάρτα το μηχάνημα), μπορώ να κάνω αίτηση για αλλαγή του PIN αυτή την περίοδο; Το έχει κάνει κανείς;

Το είχα κάνει εγώ πριν κανά μήνα. Μου ήρθε χαρτί σαν λογαριασμός στο σπίτι με το νέο πιν. Αλλά απαιτούσε τηλεφωνικό πιν κτλ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διαστασεις των φωτογραφιων τυπου διαβατηριου αλλαζουν απο χωρα σε χωρα;; ο αδερφος μου ειναι αγγλια και τουβειπα χρειαζομαι τεσσερης φωτο τυπου διαβατηριου δικιες του και με ρωτουσε τις διαστασεις γιατι εκει αλλαζουν..

 

Αναποδοι αγγλοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν στο εμποριο ροδακια για αναπτηρα zippo?

 

Γιατι ακουω πρωινιατικα james blunt?

 

Αν εννοείς τον τροχό για τη σπίθα, όχι. Αλλά όλο το ανταλλακτικό, το εσωτερικό, κάνει 5 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κτελ Θεσσαλονίκης - αεροδρόμιο αύριο μεσημέρι δεν πιστεύω να κάνουμε παραπάνω από ώρα με αστικό ε?

Επεξ/σία από Pa0ki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κτελ Θεσσαλονίκης - αεροδρόμιο αύριο μεσημέρι δεν πιστεύω να κάνουμε παραπάνω από ώρα με αστικό ε?

 

Η πόλη είναι άδεια , βλέπεις μπάλες από άχυρα να τις σέρνει ο ελαφρύς αγέρας και να σκάνε επάνω στις κολώνες και τα ντουβάρια, ενώ από επάνω πλανώνται αγέρωχα κατάμαυροι γύπες περιμένοντας στωικά τον επόμενο εναπομείναντα Θεσσαλονικιό να πέσει στο τσιμέντο αναίσθητος, αφυδατωμένος , ηλιοκαμένος και κοκκινισμένος , ελέω της αφόρητης υγρασίας, των 35+ βαθεμών Κελεσίου και του καυτού ήλιου που σου κόβει την ανάσα και πέφτουν επάνω σου σαν καρπαζιές στον σβέρκο ζητώντας αν οχι ελεημοσύνη , τουλάχιστον να γίνει μια και κάτω.

 

Εν περιλίψει , σε καμιά ώρα άντε 1h15min να φτάσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...