Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι, αντεχει. αλλα οταν ειναι στα τελειωματα ειναι μονο για βιδωμα-ξεβιδωμα. εγω το εχω 5 χρονια περιπου και ειναι ακομα ακρετα καλο.

 

Υπαρχει ακριβως το ιδιο με μεταλικο υλικο κατασκευης το οποιο ειναι πολυ δυνατοτερο, αλλα και αρκετα πιο ακριβο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προσοντολόγιο είναι το ίδιο, οπότε δες που έχει περισσότερες θέσεις.

 

Γενικά είναι ότι να 'ναι αυτά τα κοινωφελή. Δε ξέρω με ποιο σκεπτικό έχουν βγάλει αυτές τις κατηγορίες και με ποιο σκεπτικό ζητάνε οι δήμοι κάποια κατηγορία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προσοντολόγιο είναι το ίδιο, οπότε δες που έχει περισσότερες θέσεις.

 

Γενικά είναι ότι να 'ναι αυτά τα κοινωφελή. Δε ξέρω με ποιο σκεπτικό έχουν βγάλει αυτές τις κατηγορίες και με ποιο σκεπτικό ζητάνε οι δήμοι κάποια κατηγορία.

 

Σκεφτηκα μηπως το ενα ηταν για οσους εχουν απλο πτυχιο ενω το αλλο για οσους εχουν και αδεια εξασκησεως.

Οπως και να εχει εκανα σε αυτο με τις περισσοτερες θεσεις αν και χλωμο ολες και ολες 5 θεσεις ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιτυχία! Τα προσόντα τα ίδια είναι, το κοίταξα. Υπάρχει και το "καθηκοντολόγιο", που περιγράφει τα καθήκοντα κάθε θέσης, αλλά αυτά τα έχουν μόνο οι δήμοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιτυχία! Τα προσόντα τα ίδια είναι, το κοίταξα. Υπάρχει και το "καθηκοντολόγιο", που περιγράφει τα καθήκοντα κάθε θέσης, αλλά αυτά τα έχουν μόνο οι δήμοι.

 

ευχαριστω ρε φιλε νασε καλα, ειχα κανει και για την πρωτη φαση και την εχασα για ενα μοριο  :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με έχουν πάρει στην πρώτη φάση. Όταν περάσεις με το καλό ρώτα με για λεπτομέρειες.

 

μπραβο συγχαρητηρια, ξεκινησατε δουλια ?

σου ζητησαν χαρτια για την ειδηκοτητα που διαλεξες ή στα ραπαπας τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα μου έσπαγε τα νεύρα αλλά επειδή τώρα μου την βίδωσα για τα καλά.

 

Πόσο σπαστικό είναι που σελίδες όπως της Microsoft σου μεταφράζουν τις σελίδες στην γλώσσα σου;. Δεν θέλω ρε μπαγλαμά να διαβάζω τεχνολογικούς όρους στα ελληνικά, πονάνε τα μάτια μου. Anyway, βλέπετε στην παρακάτω σελίδα πως μπορώ να την αλλάξω στα αγγλικά; Γιατί εγώ δεν βρήκα κάτι.

 

http://windows.microsoft.com/el-gr/windows/change-system-locale#1TC=windows-7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα μου έσπαγε τα νεύρα αλλά επειδή τώρα μου την βίδωσα για τα καλά.

 

Πόσο σπαστικό είναι που σελίδες όπως της Microsoft σου μεταφράζουν τις σελίδες στην γλώσσα σου;. Δεν θέλω ρε μπαγλαμά να διαβάζω τεχνολογικούς όρους στα ελληνικά, πονάνε τα μάτια μου. Anyway, βλέπετε στην παρακάτω σελίδα πως μπορώ να την αλλάξω στα αγγλικά; Γιατί εγώ δεν βρήκα κάτι.

 

http://windows.microsoft.com/el-gr/windows/change-system-locale#1TC=windows-7

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/change-system-locale#1TC=windows-7

δε βρήκα πως αλλάζει, οπότε απλά πείραξα το url και απο el-gr το έβαλα en-us

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Τραγική τακτική πάντως.

ήταν η έσχατη λύση, σίγουρα υπάρχει πιο εύκολος τρόπος αλλά δεν είχα όρεξη να το ψάξω περισσότερο.

 

Από τέρμα κάτω αριστερά αλλάζει (hello from Seattle), αλλά σε πάει στην αρχική και θα πρέπει να το ξαναβρείς μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...