Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να έχω ασύρματη σύνδεση internet σ' ένα παλιό desktop που προφανώς δεν έχει wifi, χρειάζομαι κάτι τέτοιο;

 

Αν ναι, έχει κανείς εμπειρία για το αν και πόσο σωστά δουλεύουν αυτά τα μαραφέτια; Η απόσταση μεταξύ υπολογιστή και router είναι μικρή, αλλά καλώδιο είναι αδύνατον να «τρέξει» στο συγκεκριμένο σημείο, χωρίς να το παίρνουν μαζί τους με τα πόδια τους όσοι περπατούν στο δωμάτιο...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για να έχω ασύρματη σύνδεση internet σ' ένα παλιό desktop που προφανώς δεν έχει wifi, χρειάζομαι κάτι τέτοιο;

 

Αν ναι, έχει κανείς εμπειρία για το αν και πόσο σωστά δουλεύουν αυτά τα μαραφέτια; Η απόσταση μεταξύ υπολογιστή και router είναι μικρή, αλλά καλώδιο είναι αδύνατον να «τρέξει» στο συγκεκριμένο σημείο, χωρίς να το παίρνουν μαζί τους με τα πόδια τους όσοι περπατούν στο δωμάτιο...  

ναι τετοιο χρειαζεσαι και δουλευουν μια χαρα! εγω ειχα σε πισι ενα οροφο κατω και επιανε κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέμε το εισόδημα για το τρέχον οικονομικό έτος εννοούμε τη δήλωση του 2014 για τα εισοδήματα του 2013 ή του 2015 για του 2014; :P

την δήλωση που γίνεται το 2015 για τα εισοδήματα του 2014

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τετοιο χρειαζεσαι και δουλευουν μια χαρα! εγω ειχα σε πισι ενα οροφο κατω και επιανε κανονικα!

 

Να 'σαι καλά αδελφέ! Τελευταία ερωτησούλα (μετά αρχίζεις να χρεώνεις τις απαντήσεις...) : Για απλή χρήση (σερφάρισμα, κάνα βιντεάκι από youtube κ.τ.λ., όχι κατεβάσματα μεγάλου όγκου όπως ταινίες...), έχει νόημα το να μην πάρω κάτι πολύ φθηνό, αλλά κάπως ακριβότερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος ( Unabomber) για σχετικά καλές μεταφορικές από Ελλάδα για Αγγλία? Με την προυπόθεση να μην σε γδέρνουν στις τιμές. Θα χρειαστεί να μου στείλουν κάποια πράγματα οι γονείς αφού εγκατασταθώ (όχι ηλεκτρικά είδη, αν αυτό μετράει στην τιμή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλά αδελφέ! Τελευταία ερωτησούλα (μετά αρχίζεις να χρεώνεις τις απαντήσεις...) : Για απλή χρήση (σερφάρισμα, κάνα βιντεάκι από youtube κ.τ.λ., όχι κατεβάσματα μεγάλου όγκου όπως ταινίες...), έχει νόημα το να μην πάρω κάτι πολύ φθηνό, αλλά κάπως ακριβότερο;

Ένα φτηνό πάρε μέχρι 20€ το πολύ. Αν είναι μικρή η απόσταση δεν έχεις θέμα. Υπάρχουν και σε usb και σε εσωτερική κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα φτηνό πάρε μέχρι 20€ το πολύ. Αν είναι μικρή η απόσταση δεν έχεις θέμα. Υπάρχουν και σε usb και σε εσωτερική κάρτα

 

Thanks bro! Για usb κοιτάω. Μ' ενδιαφέρει ό,τι πιο εύκολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυριο λεει κανονικα με εισιτηριο. Αυτο που ειχαν πει για τους ανεργους τιθεται σε εφαρμογη? Αν ναι, αρκει η καρτα(την οποια ο ελεγκτης δε μπορει να ξερει αν ισχυει)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που θα βρω παπούτσια New Balance στη Θεσσαλονίκη. Κατά προτίμηση συνοικιακά καταστήματα γιατί τα υπόλοιπα (footlocker, New Balance κλπ) τα έχω δει

 

New Balance στο MegaOutlet στη Γεωργικής Σχολής ... ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...