Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει τροπος μεσω internet να εισαγεις τον αριθμο της χρεωστικης καρτας, μαζι με τον 3φηφιο κωδικο απο πισω ή/και το pin και να δεις τις τελευταιες κινησεις (χρεωσεις βασικα) της καρτας;

Μόνο αν έχεις e-banking, δεν γίνεται αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δυστυχως σ'αυτη την καρτα δεν υπαρχει e-banking :/

 

Κριμα τοτε..Ευχαριστω για την απαντηση παντως.

E-banking δεν βγαίνει σε συγκεκριμένες κάρτες ή υπηρεσίες. Ένα e-banking ανοίγεις στην τράπεζά σου και βλέπεις τα πάντα εκεί που αφορούν εσένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλτον μου και θα σου πώ εγώ. :devil:

 

Α τι ωραια, ευχαριστω για την εξυπηρετηση

Λοιπον, 1620 1521 3416 2015, ccv 666, PIN 6669

:D

 

 

E-banking δεν βγαίνει σε συγκεκριμένες κάρτες ή υπηρεσίες. Ένα e-banking ανοίγεις στην τράπεζά σου και βλέπεις τα πάντα εκεί που αφορούν εσένα.

 

To ξερω, για τον λογαριασμο στον οποιο ειναι συνδεδεμενη η συγκεκριμενη καρτα εννουσα και εγω. :P

 

Παντως θα βολευε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θέμα με το σμαρτφόουν μου. Όταν πατάω κλήση, αρνείται να καλέσει. Αν πατήσω επανειλλημένα, μετά από 20-40 δευτερόλεπτα αρχίζει να καλεί, αλλά αφού κλείσω την πρώτη κλήση, αρχίζει και κάνει μόνο του κλήσεις για όσες φορές πάτησα το κουμπί.

 

Επειδή είναι το πρώτο μου σμαρτφόουν, τι μπορώ να κάνω; Προφανώς δεν φταίει το "κουμπί", αφού κουμπί δεν υπάρχει. Είναι θέμα λογισμικού; Hardware; Όλα τα υπόλοιπα λειτουργούν κανονικά. Πρόκειται για Samsung Galaxy Pocket.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα Galaxy. Πόσο μάλλον pocket. Κολλάει. Μέχρι να το δώσεις ένα σουτ και έξω από τη πόρτα.

Λοιπόν, περα από την πλάκα, δοκίμασε καμία άλλη ρομ μπας και στρώσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα Galaxy. Πόσο μάλλον pocket. Κολλάει. Μέχρι να το δώσεις ένα σουτ και έξω από τη πόρτα.

Λοιπόν, περα από την πλάκα, δοκίμασε καμία άλλη ρομ μπας και στρώσει.

εεεε, τι είναι η ρομ και πως δοκιμάζω άλλη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω δυο επεξεργαστές, εναν Athlon II X4 635 2.9Ghz Quad Core και εναν Athlon II X3 425 Triple Core Unlockable με 6ΜΒ L3 Cache, τους εχω κάνει ελαφρύ OC με τα εργοστασιακά ρεύματα, πόσο μπορώ να τους δόσω; (Μονο CPU)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω μια θήκη κινητού για την θάλασσα που να μπορώ να βάζω μέσα το κινητό μου, ένα κλειδί και κανένα χαρτονόμισμα χωρίς να βραχούν. Θέλω όμως να τα παίρνω μαζί μου στο νερό. Σκέφτομαι για αυτή την θήκη. Μήπως όμως θα αφήνει το νερό να περάσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω πληροφορίες εάν υπάρχει κάποιο καλό βρώμικο, κέντρο Θεσσαλονίκη(γύρω στην Ροτόντα-Αγγελάκη-εκεί μέρος Τσιμισκή).

 

Λιγο πιο χαμηλά και πας στο "Ετση" παίρνεις σεφταλιά σε κυπριακή και ψαχνεις να με ευχαριστήσεις :P https://foursquare.com/v/%CF%84%CE%BF-%CE%AD%CF%84%CF%83%CE%B7/4b72e7e8f964a520b28e2de3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω μια θήκη κινητού για την θάλασσα που να μπορώ να βάζω μέσα το κινητό μου, ένα κλειδί και κανένα χαρτονόμισμα χωρίς να βραχούν. Θέλω όμως να τα παίρνω μαζί μου στο νερό. Σκέφτομαι για αυτή την θήκη. Μήπως όμως θα αφήνει το νερό να περάσει;

 

Αυτό δεν είναι αδιάβροχο για μέσα στο νερό. Κάτι Link.png Site: τέτοιο ψάξε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...