Προς το περιεχόμενο

Naval Action


LongTom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα πήρε το μάτι μου τούτο το παιχνίδι.

http://www.navalaction.com/

 

3rdratestorm.jpg?format=1500w

 

 

We have started in February 2013. Naval Action is being developed by professionals who participated in production of S.T.A.L.K.E.R, World of Tanks, Metro Last Light and Battlefield.

Game will feature (eventually):

  • Multiplayer and Co-Op
  • Authentic ships
  • Realistic ship combat
  • Trading, exploration and crafting
  • Global conquest

 

Ως λάτρης του Age of Sail(εποχής και παιχνιδιών)περιμένω αρκετά από το συγκεκριμένο.

Τώρα το world of tanks και το battlefield λίγο με σκιάζει,αλλά όπως πάντα είδωμεν...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!!

Να δούμε... Δεν υπάρχουνε πολλά σε αυτό το είδος, παιχνίδια και πραγματικά είναι κρίμα!

Μακάρι να βγάλουνε κάτι καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

 

 

 

Μετά από αρκετό καιρό ξαναπέτυχα το συγκεκριμένο.

Τώρα μπορεί κάποιος να το αγοράσει για ~40$ και να έχει πρόσβαση στο PVP/PVE αρένα και σε διάφορα άλλα καλούδια που αναγράφονται αναλυτικά στο παρακάτω λινκ.

Από ότι είδα στα ~10 βίντεο που παρακολούθησα μέχρι τώρα το παιχνίδι είναι γενικά πολύ σταθερό και οι παίκτες έχουν λίγα παράπονα για bugs(δεν έκαμα αναλυτικό ψάξιμο).

 

http://www.navalaction.com/preorder/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Το δοκίμασα λίγο, αλλά θα πρέπει να περιμένω να βγει κανονικά για να εκφέρω άποψη.

Για την ώρα το συγκρινω με το POTBS και αντί να κυκλοφορείς στο λιμάνι, μου δίνει μια μπλε οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα λίγο, αλλά θα πρέπει να περιμένω να βγει κανονικά για να εκφέρω άποψη.

Για την ώρα το συγκρινω με το POTBS και αντί να κυκλοφορείς στο λιμάνι, μου δίνει μια μπλε οθόνη.

 

To POTBS δεν το εχω για να ξερω (ουτε το naval action εχω αλλα εχω δει review videos) ,αλλα απο λιγα που ειδα στο internet to POTBS ειναι rpg με καποιες ναυμαχιες ενω το naval action ειναι action game μονο με ναυμαχιες χωρις τα στοιχεια rpg του αλλου

Επισης to naval action εχει μεγαλο ποσοστο gameplay Α προσωπου ,ενω στο POTBS οι ναυμαχιες ειναι Γ προσωπου

Αρα πιστευω δεν μπορεις να συγκρινεις αυτα τα 2 γιατι ειναι τελειως διαφορετικα παιχνιδια κι ας εχουν κοινο θεμα τις ναυμαχιες

To naval action = WoWarships με ιστιοφορα πολεμικα πλοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το POTBS που το έπαιξα κάμποσο καιρό, είχε ναυμαχίες συνέχεια και επέλεγες μεταξύ κάμερας και ήταν πιο RPG.

Πίστεψε με 40vs40 μάχες με ιστιοφόρα (παίκτες) γίνονταν συνέχεια. Πειρατεία κλπ.

Και επιπλέον είχε την δυνατότητα να κυκλοφορείς στα λιμάνια.

 

Το Naval Action, είναι περίπου το ίδιο. Δεν μπορείς να λες "είναι WoWarships με ιστιοφόρα". Απλά είναι Alpha ακόμα ενώ ο στόχος τους είναι το ΝΑ να είναι το EVE Online με ιστιοφόρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...