Προς το περιεχόμενο

Ο CEO της BlackBerry παρουσίασε τα Passport και Classic


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε μαγκες περα απο το οτι ειστε κολλημενοι καποιοι και παρετησα εντελως το θεμα.

εχετε βαλει wp8.1 και δεν σας ερχονται οι ειδοποιησεις του skype??επισης δεν μπορειτε να φτιαξετε excel file??

δεν μπορειτε να κανετε rar/zip και να το στειλετε με mail??

συγγνωμη αλλα μαλλον ειστε λιγο αναπηροι οποτε καλα κανατε και κραζετε τα wp 8.1 διοτι ειναι πιο εξυπνα απο εσας

τωρα οσο για την ασφαλεια.ναι παλικαρια μου,η ms/apple/google/motorola/hp πρεπει να λογοδοτουν στην NSA ΑΛΛΑ οπως και το 90% του παγκοσμιου ιντερνετ.

τωρα παμε για την ασφαλεια της συσκευης.πως ακριβως ειναι πιο ασφαλες οι blackberry συσκευες οταν τις βαλεις στο developer mode και φορτωνεις ενα καρο custom apk/bar??εχει ασχοληθει κανεις με developing στα wp να δει τι περιορισμους ασφαλειας εχει??γιατι δεν εχουν rootαρει μεχρι σμρ τα wp8??επειδη μαλλον ειναι μπατε σκλυλι 

επισης για τον φιλο που δεν μπορουσε να κατεβασει .exe αρχειο δεν ξερω τι να του πω.εγω μια χαρα τα κατεβαζω,μια χαρα τα ζιπαρω και μια χαρα τα στελνω με mail

δεν ειπε κανεις οτι τα wp ειναι το κορυφαιο λογισμικο(θεωρω το ios αν και δεν ειχα ποτε μου iphone/ipad)

αλλα μην λεμε οτι θελουμε

η blackberry ηταν μεγαλη εταιρεια και με παρα πολυ καλατα τηλεφωνα και ειχαν περασει 2 απο τα χερια μου(9000-9900-playbook) αλλα πολυ απλα ηταν κολημενη εταιρεια και επεμενε σε τελειωμενα πραγματα(οπως η νοκια με το symbian) και εκει εχασε την μπαλα

η ms ειναι πισω σε σχεση με τον ανταγωνισμο αλλα εχει λεφτα και προωθει τα πραγματα, ενω η blackberry πηγε να το παιξει πιο πουστικα και αντι να τραβηξει developer αποφασισε να κανει emulation android apps

και για αυτο το λογο δεν θα αγοραζα πλεον bb διοτι αν ειναι να στηριχτω στο οτι μπορει να τρεχει 250.000 apps του andoid γιατι να μην παρω android ??

Σε ποιο παράλληλο σύμπαν παίζει να σαι εσύ παληκαρακι μου..

Για βγάλε ένα video και ανέβασε μας με ειδοποηση αναπάντητης στο skype αγορίνα μου,ΟΧΙ μηνύματος ,ΚΛΗΣΗΣ.

Για βγάλε ένα screenshot καθώς κατεβάζεις ένα exe αρχείο στον IE 11..

Δεν θα μας μάθεις εσύ από wp 8.1 ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...