Προς το περιεχόμενο

Το Windows Phone store διαθέτει περισσότερες από 255.000 εφαρμογές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Θα μιλήσω έχοντας χρησιμοποιήσει τα δύο από τα τρία λειτουργικά που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή, android και windows phone 8...

Εδώ δεν ξέρεις πόσα OS κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως ξέρω ότι έχει τις βασικότερες χρήσιμες και σε android δεν ξαναγυριζα

αν χρησιμοποιείς μόνο facebook,instagram κλπ οκ...αν το λες όμως γενικά, δεν έχεις ιδέα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν χρησιμοποιείς μόνο facebook,instagram κλπ οκ...αν το λες όμως γενικά, δεν έχεις ιδέα...

Είναι τηλεφωνα,quick&soft searching και social media 4-6" συσκευές,μαζί με λίγο απλό gaming στην στάση του λεωφορείου

Δεν είναι το PC σου για να του αρχίζεις τα AutoCAD,Photoshop και δε συμαζευται!

Επίσης τα WP σαν λογισμικό ειναι ΜΟΝΟ για τηλεφωνα,δε χρειάζεται να τρέχει να καλύψει ανάγκες πέρα απ'αυτο,όπως πρέπει να κάνει το android,που έχει και μια άλλη κατηγορία συσκευων με μεγαλύτερη οθόνη που η χρήση είναι κάπως πιο απαιτητική πολλές φορές,γιατι θα πρέπει να εκτελέσουν και χρέη netbook,δλδ την κατηγορία που αντικατέστησαν τα tablets!

Οπόταν άλλο το android,άλλο το WP!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εδώ δεν ξέρεις πόσα OS κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή :P

 

Ναι όλοι ξέρουμε οτι υπάρχουν και τα Blackberry και το Ubuntu και δε ξέρω κι εγώ τι, αλλά ,όπως και οι περισσότεροι , υπέθεσα οτι ήταν αυτονόητο οτι τρία είναι τα κύρια λειτουργικά αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όλοι ξέρουμε οτι υπάρχουν και τα Blackberry και το Ubuntu και δε ξέρω κι εγώ τι, αλλά ,όπως και οι περισσότεροι , υπέθεσα οτι ήταν αυτονόητο οτι τρία είναι τα κύρια λειτουργικά αυτή τη στιγμή.

Δυο ειναι τα κυρια λειτουργικα και οι αλλοι παλευουν να επιβιωσουν ή να φανε ενα κομματακι της πιτας. Αδικεις ολα τα υπολοιπα λειτουργικα αν θεωρεις τα wp με το 3% σημαντικο τριτο παικτη...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο ειναι τα κυρια λειτουργικα και οι αλλοι παλευουν να επιβιωσουν ή να φανε ενα κομματακι της πιτας. Αδικεις ολα τα υπολοιπα λειτουργικα αν θεωρεις τα wp με το 3% σημαντικο τριτο παικτη...

Εξαρτάται,αν είσαι 3% και ανεβαίνεις ή <1% και κατεβαίνεις!

Όπως εξαρτάται και ποιος είναι πίσω από ένα λογισμικό και ποιες οι αντοχές και η πείρα του να στήριξης και σπρώξει μέχρι τέλους το λογισμικό του,παρα της αντίξοες συνθήκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τηλεφωνα,quick&soft searching και social media 4-6" συσκευές,μαζί με λίγο απλό gaming στην στάση του λεωφορείου

Δεν είναι το PC σου για να του αρχίζεις τα AutoCAD,Photoshop και δε συμαζευται!

Επίσης τα WP σαν λογισμικό ειναι ΜΟΝΟ για τηλεφωνα,δε χρειάζεται να τρέχει να καλύψει ανάγκες πέρα απ'αυτο,όπως πρέπει να κάνει το android,που έχει και μια άλλη κατηγορία συσκευων με μεγαλύτερη οθόνη που η χρήση είναι κάπως πιο απαιτητική πολλές φορές,γιατι θα πρέπει να εκτελέσουν και χρέη netbook,δλδ την κατηγορία που αντικατέστησαν τα tablets!

Οπόταν άλλο το android,άλλο το WP!

 

Όχι. Από τη στιγμή που είναι στις ίδιες συσκευές θα συγκρίνονται. Και το android τα αφήνει πολύ πίσω τα wp. Δεν πειράζει, ξυδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Από τη στιγμή που είναι στις ίδιες συσκευές θα συγκρίνονται. Και το android τα αφήνει πολύ πίσω τα wp. Δεν πειράζει, ξυδάκι.

Ναι αλλα δε μου χρειαζονται όλα αυτά τα εξτρα του android στο κινητο!

Στο tablet που τα χρειαστικα πολλες εξτρα δυνατοτητες,αναγκαστικα και εστειλα στην ανακυκλωση το N7 και πηρα windows tablet!

Νταμιτζανα ή τανκερ το ...?Διαλέγεις και παιρνεις! ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάει το 3.2% για το 2.7%. Ότι νάναι.

Εισαι κατω από το 1,για ξαναψαχτο λιγο!

Απλα προσεξε λιγο τις ημερομηνίες.Εχουμε 2014 και όχι 2012!

Not sure κλπ

Μια χαρα είναι.

Που τη στιγμη που εχει και αυτονομο torrent client  στο store,ειμασται complete! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα αν σε αυτή τη ζωή πήγαινα με τη μάζα θα είχα android κινητό, θα άκουγα τσαλίκη, όταν θα με ρωτούσαν τι  μουσική ακούω θα απαντούσα και ελληνικά και ξένα, θα ψήφιζα πασοκ ή νδ ανάλογα το ρουσφέτι και πολλά άλλα. 

Δηλαδή επειδή η  madonna είναι πασίγνωστη εγώ που ακούω drudkh είμαι μακάκας;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...