Προς το περιεχόμενο

Sygic GPS Navigation Offline for Android & iOS (Europe & Russia) 70% off (19.99€) μέχρι 02.07.2014


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^

Θα πάρεις τα αρχεία από τη μια συσκευή και θα τα αντιγράψεις στην άλλη λογικά θα παίζει 

To HUD είναι πολύ ωραίο (δοκιμασμένο και σε κινητό 4,5" αλλά και σε tablet 7" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά αλλά μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την εφαρμογή σε πολλές συσκευές;

Σε κινητό και tablet?

 

Ή το license είναι για μία μόνο συσκευή

 

Μπορείς σε πολλές.. το εχω σε 4 (αλλα με το ιδιο email)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος αγοράσει το πακέτο Ευρώπη&Ρωσία που συμφέρει, μπορεί να εγκαταστήσει μόνο την Ελλάδα ή θα είναι ενιαίος ο χάρτης με όλες της χώρες?

 

Μπορεις να επιλεξεις οποια χωρα θελεις. Να προσθετεις και να αφερεις οποτε θελεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πως αγοραζεις μια εφαρμογη; Με paypal γινεται;

 

Το Sygic μπορεις!

Παιδες σε κινεζικο δικαρτο παιζει ,γιατι μια εκδοση που εβαλα (απο τον θειο ομως) δεν ανοιγε καν.

κατεβασε το FREE (Trial για 7 μερες) και δες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς σε πολλές.. το εχω σε 4 (αλλα με το ιδιο email)

 

Οπότε φοριέται όπως οι εφαρμογές της google από το play store?

 

Και λέτε είναι καλύτερο από Tom Tom ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε φοριέται όπως οι εφαρμογές της google από το play store?

 

Και λέτε είναι καλύτερο από Tom Tom ?

 

Κατεβαίνει απο το Google PLAY και η αγωρα του ΚΩΔΙΚΟΎ ξεκλειδωματος γίνεται απο το site της sygnic. (Serial)

Οσο για το αν είναι καλύτερο.. αυτο ειναι υποκειμενικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως ειπώθηκε και παραπάνω καλά είναι να το δοκιμάσετε για λίγο free και αν σας κάνει να το πάρετε. Θεωρώ ότι ενώ έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά και ωραία γραφικά, στις δρομολογήσεις έχει κάποια θέματα. Δοκιμάστε το στις περιοχές σας και βγάλτε τα δικά σας συμπεράσματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πλούσια χαρακτηριστικά, χάρτες tomtom, πολύ καλό rendering του χάρτη με smooth κίνηση. Οι δρομολογήσεις του είναι αρκετά καλές όχι τέλειες, επίσης αργεί λίγο να καταλάβει αν έχασες κάποια στροφή και μέχρι να ξαναβρεί τον δρόμο του σου λέει να στρίψεις αριστερά η δεξιά σε σημεία που δεν έχει στροφή, μετά από κάποια δευτερόλεπτα που ξαναβρίσκει τον δρόμο του ηρεμεί.

 

Γενικά σε αυτά τα λεφτά αξίζει. Έτσι και αλλιώς όλες οι gps εφαρμογές έχουν τα θεματάκια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οι χάρτες του Sygic είναι Here-Nokia-Navteq. 

Πάντως τόσο καιρό που δοκιμάζω εφαρμογές για GPS δεν μπορώ να καταλήξω σε κάποια γιατί δεν υπάρχει αυτή που τα κάνει όλα και σε ικανοποιητικό βαθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Tom Τom ειναι γενικα οι χαρτες του Sygic, δεν ξερω συγκεκριμενα απο χωρα σε χωρα ισως να ειναι κατι διαφορετικο.

 

   Στις εξοδους κανει 2, 3 δευτερα να καταλαβει οτι την εχασες επειδη υποθετει οτι την πηρες, ωστε να συνεχιστει το animation smoothly. Μετα απο 3 ,4 δευτερα εχει βρει αυτοματα αλλη διαδρομη.

 

   Για μενα το sygic τα κανει ολα και ακομη παραπανω, και θεωρω οτι ειναι η πιο ολοκληρωμενη εφαρμογη. Στις εξοδους δε, σου δειχνει οτι εχεις στροφη αριστερα πχ βαζοντας full screen ενα τεραστιο βελος δεξια. Εξαιρετικα χρησιμο, ειδικα αμα δεν χρησιμοποιεις voice οπως εγω. Το μονο gps που εχω δει να το κανει αυτο, τοσο καλα. Ακομη εχει lane navigation , και σου δειχνει συγκεκριμενα σε πια λωριδα πρεπει να εισαι, και το κανει καλυτερα απο αλλα navi που εχω χρησιμοποιησει.  

 

   Επισης κανει αυτοματα zoom in, zoom out αναλογα αμα εισαι μεσα σε πολη, η σε περιφεριακο δρομο ετσ ετσ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...