Προς το περιεχόμενο

Sygic GPS Navigation Offline for Android & iOS (Europe & Russia) 70% off (19.99€) μέχρι 02.07.2014


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει ένα πρόσθετο ή πρόγραμμα που λέγετε maps to sygic.βρίσκεις το σημείο που θέλεις στο Google maps πατάς share και επιλέγεις to sygic και σου ανοίγει το sygic.

 

Αποστολή από το XT1032 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει ένα πρόσθετο ή πρόγραμμα που λέγετε maps to sygic.βρίσκεις το σημείο που θέλεις στο Google maps πατάς share και επιλέγεις to sygic και σου ανοίγει το sygic.

 

Αποστολή από το XT1032 με τη χρήση Insomnia App

+1 το πηρα με την μια , πολυ καλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε φιλε γραφεις διαρκως για καινουριο αμαξι. Πραγματικα τι προσφερει το καινουριο αμαξι; Απορια το 'χω.

Μάλλον εννοεί αυτό

 

The New Mercedes Benz - C Class All Features:

 

Δες στο 3:45

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με το navigon έχει κάποιος να πει καμία γνώμη; Το ρωτάω επειδή υποιτίθεται το navigon είναι πολύ σταθερό και αξιόπιστο. Αν τα έχει δοκιμάσει κάποιος και τα δυο ας μας πει, γιατι το navigon κοστίζει περίπου 90 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι ρωτάτε για σύγκριση.. γιατι δεν κατεβάζετε το TRIAL και να δειτε τι παιζει? Δεν εχει FIX ειναι καλο ή οχι

Ειναι σαν να λετε να παρω SONY ή SAMSUNG

 

Για μενα με ολα αυτά που εχει και ολη την ευρωπη και στα 19.99 (για λιγες ώρες ακόμα) είναι TOP!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πήρα και εγώ τελικά ευχαριστώ ts


στο τσακ...


Κακώς αγόρασα το sygic. Έπρεπε να πάρω την Mercedes.

Μπα θα έλεγα τη κοπέλα... 


Η μάλλον όχι αμα είναι να σου πάρει το αυτοκίνητο :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με το navigon έχει κάποιος να πει καμία γνώμη; Το ρωτάω επειδή υποιτίθεται το navigon είναι πολύ σταθερό και αξιόπιστο. Αν τα έχει δοκιμάσει κάποιος και τα δυο ας μας πει, γιατι το navigon κοστίζει περίπου 90 ευρώ!

Σε android σαφως καλυτερο το Sygic.

Σε IOS προτιμω Navigon.

Στο android που δοκιμασα Navigon εκδοση θειου (δε ξερω αν παιζει ρολο) δεν μου αρεσε και υστερουσε στη πλοηγηση σε σχεση με το Sygic.

Αλλα 90 η 60 που εχει το Navigon σε προσφορες δε συγκρινονται με το Sygic στα 20 ευρω. Σε αυτη την τιμη ειναι must buy

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε android σαφως καλυτερο το Sygic.

Σε IOS προτιμω Navigon.

Στο android που δοκιμασα Navigon εκδοση θειου (δε ξερω αν παιζει ρολο) δεν μου αρεσε και υστερουσε στη πλοηγηση σε σχεση με το Sygic.

Αλλα 90 η 60 που εχει το Navigon σε προσφορες δε συγκρινονται με το Sygic στα 20 ευρω. Σε αυτη την τιμη ειναι must buy

Σε ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...