Προς το περιεχόμενο

Sygic GPS Navigation Offline for Android & iOS (Europe & Russia) 70% off (19.99€) μέχρι 02.07.2014


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σχεση με genius maps (my mireo ) ?

 

Χειρότερος ο χάρτης και οι δρομολογήσεις του Sygic, αλλά to Sygic έχει πολλές περισσότερες λειτουργίες.

 

Το genius maps λόγω χάρτη ngi από ότι έχω δει πρέπει να βγάζει τις πιο σωστές δρομολογήσεις, κάνει γρήγορα υπολογισμό άμα χάσεις στροφή και δίνει σωστές οδηγίες πλοήγησης, αλλά από το πρόγραμμα λείπουν πολλά έξτρα που έχει το sygic, επίσης έχει διπλάσιο κόστος από το sygic.

 

Το genius maps και το sygic έχουν δωρεάν εκδόσεις δοκιμής οπότε μπορείτε να τα δείτε και να συγκρίνετε οι ίδιοι πριν αγοράσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

επαναφέρω το θέμα ... τώρα έχει έκπτωση την ευρώπη στα 25€ και τον κόσμο στα 40 €.

πιο ακριβή η ευρώπη απο την προηγούμενη αλλά έχει όλο το world με 55% εκπτωση.

 

για όποιον ενδιαφέρεται ...

https://www.sygic.com/en/android:buy-now

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μικρή διευκρίνηση μόνο...

 

Η Ευρώπη είναι πιο φτηνή από πριν... (την προηγούμενη φορά είχε 40%)...

...απλά Ευρώπη+Ρωσία έβγαινε στα 20€ με 70% έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το αγορασα τελικα την προηγουμενη φορα με 20 ευρω... ειναι πραγματικα τρελο εργαλειο...θα ελεγα καλυτερο απο genius maps ! Ειμαι πραγματικα απολυτα ευχαριστημενος εκτος του οτι δενε χει ονομασιες στα ελληνικα αλλα γραφεις Greeklish εκτος και αν υπαρχει ρυθμιση που δεν την γνωριζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άμεση σύγκριση με το NDRIVE, που είναι και αυτό πλέον δωρεάν (δεν ξέρω για πόσο), το Sygic είναι απείρως καλύτερο.

Και το καλό είναι οτι επιτρέπει μέχρι τρείς συσκευές ανά άδεια, οπότε το έχεις σε tablet, και κάποιο άλλο smartphone, εκτός iphone. Εκεί θέλει διαφορετική άδεια.

Για την τιμή του, συμφέρει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...