Προς το περιεχόμενο

Sygic GPS Navigation Offline for Android & iOS (Europe & Russia) 70% off (19.99€) μέχρι 02.07.2014


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε άμεση σύγκριση με το NDRIVE, που είναι και αυτό πλέον δωρεάν (δεν ξέρω για πόσο), το Sygic είναι απείρως καλύτερο.

Και το καλό είναι οτι επιτρέπει μέχρι τρείς συσκευές ανά άδεια, οπότε το έχεις σε tablet, και κάποιο άλλο smartphone, εκτός iphone. Εκεί θέλει διαφορετική άδεια.

Για την τιμή του, συμφέρει πολύ.

 

Κατι δεν παει καλα σε αυτο που εχεις γραψει.

1.Λες οτι το NDRIVE ειναι δωρεαν. Γιατι δεν πληρωνεις τους χαρτες πλεον;

2. Ποιο αλλο ειναι δωρεαν απο τα προαναφερθεντα;

3. Αν ειναι δωρεαν, για ποια τιμη μιλαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφέρεσαι στα 19.99€, ήταν προσφορά μέχρι τον προηγούμενο μήνα. Δεν ισχύει τώρα εκείνη η τιμή.

το πήρα το προηγούμενο μήνα απλά τώρα ασχολήθηκα με την χρέωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δρόμοι και οι προορισμοί ειναι γραμμένοι και στα Ελληνικά. Βάλε στις ρυθμίσεις ως γλώσσα τα ελληνικά. 

Σόρρυ για το οφτοπικ. 

Έχεις δικιο !!! το εκανα Σε ευχαριστώ πολύ !!!!! Τέλειο!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το αγόρασα τον προηγούμενο μήνα και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Να επιβεβαιώσω το προβληματάκι που προαναφέρθηκε, με την καθυστέρηση στην αλλαγή της δρομολόγησης.

 

Αυτό που θέλω να προσθέσω στην συζήτηση είναι πως, κοιτώντας το

Update Log της εφαρμογής (Ρυθμίσεις->Σχετικά με->Τι νέο υπάρχει),

γράφει: "Offline maps now free for everybody".

Δεν γνωρίζω πως ακριβώς λειτουργεί για τον καθένα, αλλά εγώ είχα το Europe & Russia

και τώρα μπορώ να εγκαταστήσω οποιονδήποτε χάρτη. Το δοκίμασα με έναν από Αμερική!

Ίσως βγάλουν έκδοση του προγράμματος με δωρεάν τους χάρτες αλλά να χρεώνουν την πλοήγηση.

Καλή φάση και το Heads Up Display, ακριβό γι' αυτό που κάνει, αλλά αν το δεις συνολικά

με την έκπτωση και τις δωρεάν αναβαθμίσεις, ειναι τίμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θέλω να προσθέσω στην συζήτηση είναι πως, κοιτώντας το

Update Log της εφαρμογής (Ρυθμίσεις->Σχετικά με->Τι νέο υπάρχει),

γράφει: "Offline maps now free for everybody".

 

 

Ίσως βγάλουν έκδοση του προγράμματος με δωρεάν τους χάρτες αλλά να χρεώνουν την πλοήγηση.

 

Εδώ και κάποιους μήνες είναι δωρεάν οι χάρτες, ναι.

 

Για το δεύτερο δεν κατάλαβα τι εννοείς με το "ίσως βγάλουν". Ήδη γίνεται αυτό, ακριβώς όπως το αναφέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και κάποιους μήνες είναι δωρεάν οι χάρτες, ναι.

 

Για το δεύτερο δεν κατάλαβα τι εννοείς με το "ίσως βγάλουν". Ήδη γίνεται αυτό, ακριβώς όπως το αναφέρεις.

Νομίζω με μπέρδεψες λιγάκι :-D.

 

Όταν το αγόρασα απ' το site της sygic, μου έδωσε την εντύπωση πως αγόρασα μόνο τους χάρτες τις Ευρώπης και της Ρωσίας. Τότε μάλιστα, πριν την αγορά, ήταν demo 7 ημερών και επειδή το είχα δοκιμάσει ξανά στο παρελθόν δεν με άφησε να το ξαναδοκιμάσω.

Στο eshop τους έχει κοντά 50 πακέτα με μεμονωμένες χώρες και συνδυαστικά πακέτα, ακόμα και τώρα. Δεν βρήκα κάπου να λέει δωρεάν όλοι οι χάρτες. Επίσης δεν καταλαβαίνω πως είναι δυνατόν όλοι να παίρνουν τις ίδιες παροχές, ενώ υπάρχουν 50 διαφορετικές τιμές στα πακέτα αυτά.

Απ' την άλλη, στο Play Store λέει πως οι χάρτες είναι όλοι δωρεάν εκτός του Καζακστάν.

 

Αν μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι ακριβώς αγοράσαμε, γιατί δεν νομίζω η δωρεάν εφαρμογή να έχει πλέον τα ίδια χαρακτηριστικά με την αγορασμένη, κάτι δεν μου κάθεται καλά :unsure:. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα Ευρώπη+Ρωσία.

Η εφαρμογή είναι δωρεάν... τους χάρτες αγοράζεις... το licence είναι στους χάρτες.

 

Επομένως με 40€ αποκτάς τη χρήση και τις ανανεώσεις για πάντα των χαρτών όλου του κόσμου.

Με 25€ της Ευρώπης (με όποιες χωρες εννοεί Ευρωπη) κλπ...

 

Στα details (http://www.sygic.com/en/ajx/detail-variant/1167?vid=1570&s=STNONVoybGpMbU52YlhkM2R5NXplV2RwWXk1amIyMHFLakUwTURjNE56VTJNelk9OGI3N2M=) βλέπεις αυτά που σου έκανα με κόκκινο...

 

1570.png
Sygic GPS Navigation Offline for AndroidEurope
  • Time unlimited license for Android
  • Free updates for app, maps and POIs
1570.png

Countries Included:

Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Republic of Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Kingdom, Vatican City State (Holy See)

Transit roads only: Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Macedonia, Moldova

Buy now 24.99 € 49.99 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλε promotion email το PayPal με κωδικό για 60% έκπτωση στο πακέτο Ευρώπη - Ρωσία.

 

Έχει στείλει σε όλους;

 

Κρίμα πάντως γιατί έχω αγοράσει το σκέτη Ευρώπη στα 30€ πριν αρκετό καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...