Προς το περιεχόμενο

Κατάθεση από Εθνική σε Άλφα


sakisosf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιεργο φιλε Τechnology fan να χρεωθεις εσυ και οχι ο αποστολεας. Δηλαδη αν καποιος θελει να κανει πλακα σε καποιον καταθετη μπορει να του κανει συνεχεια καταθεση 0,01€...

Ιδια χρεωση γινεται και στο γκισε ή μονο μεσω ονλαιν?

 

 

 

(έχουν τέτοια κουλά οι τράπεζες...και μένα με χρεώνανε 1€/μήνα για να μου στέλνουν ταχυδρομικά την κίνηση του λογαριασμού, την οποία δεν ήθελα κιόλας!)

 

Ποια ειναι αυτη η τραπεζα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργο φιλε Τechnology fan να χρεωθεις εσυ και οχι ο αποστολεας. Δηλαδη αν καποιος θελει να κανει πλακα σε καποιον καταθετη μπορει να του κανει συνεχεια καταθεση 0,01€...

Ιδια χρεωση γινεται και στο γκισε ή μονο μεσω ονλαιν?

 

 

Αυτό γινόταν πιο παλιά με την εντολή BEN. Τώρα την έχουν καταργήσει και μπορείς να επιλέξει μόνο OUR δηλαδή να τα χρεωθείς εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργο φιλε Τechnology fan να χρεωθεις εσυ και οχι ο αποστολεας. Δηλαδη αν καποιος θελει να κανει πλακα σε καποιον καταθετη μπορει να του κανει συνεχεια καταθεση 0,01€...

Ιδια χρεωση γινεται και στο γκισε ή μονο μεσω ονλαιν?

Δεν ξέρω γενικά τι γίνεται, η κατάθεση που δέχτηκα εγώ, ήταν μέσω ονλινε. Αυτό είχα καταλήξει να λέω στην υπαλληλο. Να μου δώσει αν τολμάει το νούμερο του λογαριασμού της για να της αδειάσω τον λογαριασμό με καταθέσεις του ενός λεπτού.  Και μου λεγε δεν στον δίνω. Ε φυσικά δεν μου το δίνεις λέω αλλά εγώ τον έχω δώσει...

 

 

Αυτό γινόταν πιο παλιά με την εντολή BEN. Τώρα την έχουν καταργήσει και μπορείς να επιλέξει μόνο OUR δηλαδή να τα χρεωθείς εσυ.

 

Δεν ξέρω, μπορεί να τα άλλαξαν, η ιστορία αυτή έγινε πριν κανα οχτάμηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...