Προς το περιεχόμενο

Σε μια μίνι παρουσίαση του Moto 360 προχωράει η Motorola


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης, δεν έχει βρεθεί κανείς ξαπλωμένος στον καναπέ να βλέπει καμιά ταινία και να χτυπάει το κινητό του, το οποίο είναι χωμένο μέσα στην τσέπη του μπουφάν του στο άλλο δωμάτιο, και να βαριέται να σηκωθεί να απαντήσει;;;

 

Γιατί εγώ το έχω πάθει πολλές φορές!

Αυτό λέγεται : "είμαι ρούχλας και βαριέμαι που ζω, το πιο πιθανό είναι, με αυτή τη φιλοσοφία, να πάθω καρδιά στα 45 μου με πάχος 140 κιλά"... ^_^

Αν πραγματικά σου είναι τόσο δύσκολο να σηκωθείς και να πας στο άλλο δωμάτιο, τότε εύχομαι, για το καλό σου, να μην αγοράσεις ποτέ αυτό το ρολόϊ. Μου θυμίζεις ένα φίλο που πήγαινε κάθε μέρα στη δουλειά με τα πόδια, μέχρι που αποφάσισε να αγοράσει μηχανάκι. Τώρα πηγαίνει στη δουλειά στο μισό χρόνο και είναι 20 κιλά πιο βαρύς απ' ότι πριν το μηχανάκι... Καυχιέται ότι γλίτωσε χρόνο (περίπου 25 λεπτά τη μέρα) και δεν μπορεί να ανέβει 2 ορόφους από τις σκάλες χωρίς να λαχανιάσει...Μακάρι να μην το είχε αγοράσει ποτέ... :(

Εκτός αυτού υπάρχει και η λύση να είσαι πιο συγκεντρωμένος και να μην το ξεχνάς στην τσέπη του μπουφάν ή να μην το απαντήσεις ή να αγοράσεις bluetooth handsfree και να απαντάς οποιαδήποτε κλίση απ' όποιο μέρος του σπιτιού κι αν είσαι και να γλιτώσεις ταυτόχρονα και καμιά κλίση από την τροχαία όταν οδηγάς αυτοκίνητο, ξοδεύοντας από 10-20€ και όχι 200€... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεταφράζοντας το παρακάτω: η Google παραδέχεται ότι δεν τραβάει η open στρατηγική με το Android (μιας και η μόνη κερδισμένη είναι η Sammy) και σηκώνει τους πρώτους τοίχους με το UI των android smartwatch.


 

Tελικά το Moto360 δεν είναι και τόσο “στρόγγυλο" :P…. από το theverge:

 



The 360 has a big, round screen that goes completely edge to edge except for one small cutout at the bottom – that’s where the display drivers are, I’m told, and it was essentially an unavoidable design oddity.



 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλησπέρα αν το έχει αγοράσει κάποιος μπορεί να μου πει αν το συγκεκριμένο smartwatch διαβάζει τα μηνύματα; Αν ναι ποια εφραμογή πρέπει να κατεβάσω. Μόλiς το πήρα και όταν έρχεται ένα μηνυμα απλά με ειδοποιεί, δεν μου λεεί ποιος είναι και δεν μπορώ να το ανοίξω από το moto 360

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...