Προς το περιεχόμενο

το παλιότερο πράγμα που χρησιμοποιείτε μέχρι σήμερα


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραιο θεματακι ξεκινας....εγω αν και περασαν 14 χρονια ακομα εχω ενα πινακα ανακοινωσεων με φελλο.χρονια και χρονια εχω βαλει απειρες σημειωσεις εκει πανω.ακομα με βολευει παρα πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Κάτι που δεν μας ανήκει; Το έδαφος.

2) Κάτι που να μας ανήκει; Το δωμάτιο-γραφείο μου.

3) Κάτι που να μας ανήκει και να το χρησιμοποιούμε εμείς το μεγαλύτερο διάστημα; Το νευρικό μου σύστημα.

4) Κάτι που να μας ανήκει αλλά να το 'χαν πχ και οι γονείς μας πριν; Μια ακουστική κιθάρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παλιότερο πράγμα που χρησιμοποιείτε μέχρι σήμερα ειναι ενα αρκουδάκι που κοιμάμαι μαζι του 23 χρόνια τώρα
τον λέω ΟΑΡΚΟΥΔΟΣ
 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα κουτάλι του παππού μου από τον πόλεμο, το οποίο χρησιμοποιώ ακόμα κανονικά. Είναι και καλής ποιότητας, ούτε λυγίζει, ούτε έχει τον παραμικρό λεκέ σκουριάς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο θεμα ! ακου λοιπον .. στο εξοχικο υπαρχει στο σπιτι  μια  πετρα πλακε εδω και πανω απο 30 χρονια !

οταν ημασταν παιδακια απο την μια μερια ειχα γραψει εγω ΠΑΟ  13 και απο την αλλη ο αδελφος μου ΑΕΚ 21  ! 

ηταν πανω σε ενα τραπεζι και οποιος την εβλεπε την γυριζε απο την μερια του ...

ε, αυτο συμβαινει ακομη και τωρα .. το σπιτι  μεσα εχει αλλαξει , ολα εχουν αλλαξει  η πετρα ομως παραμενει στην θεση της   κ οποιος βρεθει εκει την γυριζει και την αφηνει απο την μερια που θελει !οταν παει ο αλλος την γυριζει αυτος και ούτω καθεξής ! εχουμε πει αυτη η πετρα δε θα χαθει ποτε .. 

τι μου θυμησες τωρα ρε φιλε .. παω να την γυρισω  !

 

 

και για του λογου το αληθες - μιας και ειμαι στο εξοχικο

 

 

 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα κουτάλι του παππού μου από τον πόλεμο, το οποίο χρησιμοποιώ ακόμα κανονικά. Είναι και καλής ποιότητας, ούτε λυγίζει, ούτε έχει τον παραμικρό λεκέ σκουριάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πριν διαβάσω το μηνυμα άνοιξα τα spoilers και βλέπω πέτρα , hooligans-αεκ και περίμενα να διαβάσω

 

"αυτή την πέτρα τη χρησιμοποιώ για να σπάω τζάμια και να ανοίγω κεφάλια εδώ κ 20 χρόνια , ειναι συναισθηματικής αξίας"

 

χαχαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...