Προς το περιεχόμενο

ερωτηση για καποιον που χρωσταει


doryforika2012

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι μεγαλες αλυσιδες  που βγαζουν συνδρομες 150 - 200 ευρω τον χρονο  - απο την φιλη σου ζουνε  ..

Αυτά τα λεφτά τα πληρώνεις προκαταβολικά και αγύριστα σε κάθε περίπτωση? Δηλαδή, αν μετακομίσεις πχ μπορείς να πάρεις πίσω κάτι ή τα χάνεις όπως και να 'χει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αλλά την παίρνει στα χέρια του τουλάχιστον, την έχει στο pc του! Ο άλλος έδωσε τόσα λεφτά και το άφησε εκεί!

 

Αγορασε μοστρα.Ειπες στους/στις φιλες της οτι παει στο ταδε γυμναστηριο (και ας μην παει).

Αυτος που το αφησε εκει (το πισι )απλα τον προλαβαν αλλες υποχρεωσεις.Εχει και τις δυσκολιες και τα απροοπτα του το σοπινγκ θεραπι.

Εξαλλου σε αυτο το σοπινγκ θεραπι βασιστηκαν τοσες μικρες επιχειρησεις.Τι ηταν ? Τιποτα γαματες εξαξωγικες επιχειρησεις τιγκα στην καινοτομια ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα λεφτά τα πληρώνεις προκαταβολικά και αγύριστα σε κάθε περίπτωση? Δηλαδή, αν μετακομίσεις πχ μπορείς να πάρεις πίσω κάτι ή τα χάνεις όπως και να 'χει?

 

Νομίζω υπάρχει να πληρώνεις κάθε μήνα συνδρομή και ένα ποσό κατευθείαν για μεγάλο διάστημα μερικών μηνών ως ενός έτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα λεφτά τα πληρώνεις προκαταβολικά και αγύριστα σε κάθε περίπτωση? Δηλαδή, αν μετακομίσεις πχ μπορείς να πάρεις πίσω κάτι ή τα χάνεις όπως και να 'χει?

http://www.insomnia.gr/topic/419273-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BF-%CF%83%CE%B5-%CE%B3%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B9%CE%BF/

Ναι αλλά την παίρνει στα χέρια του τουλάχιστον, την έχει στο pc του!

 

Για να ηδονιζεται με την ιδεα οτι το pc του ειναι τουμπανο και up to date ? Aφου δεν την χρησιμοποιει... :-D

Δεν μου λες zio.Mηπως εχεις sli με τουμπανα για να σερφαρεις ?  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά την παίρνει στα χέρια του τουλάχιστον, την έχει στο pc του! Ο άλλος έδωσε τόσα λεφτά και το άφησε εκεί!

και αν καποια στιγμη του καπνισει , την πουλαει  και παιρνει πισω τα μισα , η καποια χρηματα τελος παντων ..

στην αλλη περιπτωσω ειπες bb στα χρηματα σου  - εχεις αγορασει αερα κοπανιστο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/419273-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BF-%CF%83%CE%B5-%CE%B3%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B9%CE%BF/

 

Για να ηδονιζεται με την ιδεα οτι το pc του ειναι τουμπανο και up to date ? Aφου δεν την χρησιμοποιει... :-D

Δεν μου λες zio.Mηπως εχεις sli με τουμπανα για να σερφαρεις ?  :-D

thanks για την απάντηση για τα γυμναστήρια :-)  Για μένα αυτός με την κάρτα είναι καλύτερος, τη χρησιμοποιεί δε τη χρησιμοποιεί την πήρε σπίτι του! Και στο κουτί της να την έχει πάλι καλύτερος είναι από τον άλλον που άφησε το λαπτοπ 3 χρόνια στο μαγαζί! Και όχι δεν έχω τούμπανο pc με sli :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα με βρηκε τυχαια στο δρομο."γεια τι κανεις καλα?" "ολα καλα.τα λεμε".

μου φενεται θα το κρατησω εγω  να το χαρω κιολλας.δυπυρινο με 4 gb ραμ και 1gb καρτα γραφικων και 500gb δισκο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα με βρηκε τυχαια στο δρομο."γεια τι κανεις καλα?" "ολα καλα.τα λεμε".

μου φενεται θα το κρατησω εγω  να το χαρω κιολλας.δυπυρινο με 4 gb ραμ και 1gb καρτα γραφικων και 500gb δισκο

 

Αν το βάλεις στις αγγελίες με 350 στο κουτί του θα το χεις δώσει μέσα σε 48 ώρες μάξιμουμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...