Προς το περιεχόμενο

gaming mouse RAZER deathadder esport CLG edition 40ε public [ΤΕΛΟΣ]


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σχέση με το SAVU τι λέει; Το πήρα το SAVU αλλά λέω να πάρω και αυτό για τη δουλειά...

Αν ξέρει κανείς ας βοηθήσει!!

 

Έχω παραγγείλει το SAVU... άμα είναι να το ακυρώσω για αυτό... θα χρησιμοποιηθεί πολύ το αριστερό κλικ, το μεσαίο και το ρολλερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ξέρει κανείς ας βοηθήσει!!

 

Έχω παραγγείλει το SAVU... άμα είναι να το ακυρώσω για αυτό... θα χρησιμοποιηθεί πολύ το αριστερό κλικ, το μεσαίο και το ρολλερ...

προσωπικά το θεωρώ ανώτερο του roccat σε γενικές γραμμές, αλλά είπαμε είναι και τι σου κάθεται καλύτερα.

το καλύτερο ποντίκι είναι αυτό μου μας βολεύει περισσότερο τα υπόλοιπα είναι "ψιλά",όσο καλό αισθητήρα και αν έχει αν δεν έχεις skill και δεν σε βολεύει το ποντίκι είναι ανούσιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξέρει κανείς ας βοηθήσει!!

 

Έχω παραγγείλει το SAVU... άμα είναι να το ακυρώσω για αυτό... θα χρησιμοποιηθεί πολύ το αριστερό κλικ, το μεσαίο και το ρολλερ...

Το δεξί κλικ δεν θα χρησιμοποιηθεί καθόλου;εχει σημασία γι αυτό ρωτάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξέρει κανείς ας βοηθήσει!!

 

Έχω παραγγείλει το SAVU... άμα είναι να το ακυρώσω για αυτό... θα χρησιμοποιηθεί πολύ το αριστερό κλικ, το μεσαίο και το ρολλερ...

Είναι καλύτερο από το savu.

Το savu είναι entry lvl, το deathadder πιο premium μοντέλο.

Στα ίδια λεφτά πας για razer νομίζω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με το SAVU τι λέει; Το πήρα το SAVU αλλά λέω να πάρω και αυτό για τη δουλειά...

file mou den ksero ti douleia kaneis akrivos alla to mouse einai gia paixnidi. ennoeite oti tha se volepsei kai stin douleia to thema einai an xreiazetai na doseis 40 eyro gia pontiki douleias. ektos kai an stin douleia lioneis oli tin ora logo fortou ergasias kai einai aparaitito na exeis ena kalo mouse

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλύτερο από το savu.

Το savu είναι entry lvl, το deathadder πιο premium μοντέλο.

Στα ίδια λεφτά πας για razer νομίζω...

Entry level το Savu δεν είναι.

Entry level της Roccat είναι το Lua, ίσως και το απλό Kova.

Το Savu είναι στη μέση της γκάμας.

 

Έχω το Savu, είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτό, αλλά παρήγγειλα και το Deathadder. Κάτι με έτρωγε στην τσέπη.

Ελπίζω μόνο να έχει καλύτερη ποιότητα κατασκευής από τα πρώτα Deathadder (είχα ένα και τα έφτυσε 2 φορές, μία εντός και μία εκτός εγγύησης). Σαν ποιότητα πάντως το Savu είναι ανώτερο από τα Deathadder που είχα ή έχω χρησιμοποήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Entry level το Savu δεν είναι.

Entry level της Roccat είναι το Lua, ίσως και το απλό Kova.

Το Savu είναι στη μέση της γκάμας.

 

Έχω το Savu, είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτό, αλλά παρήγγειλα και το Deathadder. Κάτι με έτρωγε στην τσέπη.

Ελπίζω μόνο να έχει καλύτερη ποιότητα κατασκευής από τα πρώτα Deathadder (είχα ένα και τα έφτυσε 2 φορές, μία εντός και μία εκτός εγγύησης). Σαν ποιότητα πάντως το Savu είναι ανώτερο από τα Deathadder που είχα ή έχω χρησιμοποήσει.

για ποιοτητα δεν το συζητω,καλυτερο δεν εχω πιασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Entry level το Savu δεν είναι.

Entry level της Roccat είναι το Lua, ίσως και το απλό Kova.

Το Savu είναι στη μέση της γκάμας.

 

Έχω το Savu, είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτό, αλλά παρήγγειλα και το Deathadder. Κάτι με έτρωγε στην τσέπη.

Ελπίζω μόνο να έχει καλύτερη ποιότητα κατασκευής από τα πρώτα Deathadder (είχα ένα και τα έφτυσε 2 φορές, μία εντός και μία εκτός εγγύησης). Σαν ποιότητα πάντως το Savu είναι ανώτερο από τα Deathadder που είχα ή έχω χρησιμοποήσει.

Το έχω κι εγώ το savu απόλυτα ικανοποιημένος, γι'αυτό πήρα το kone για main.Γενικά για τα roccat θεωρώ ότι δεν παίρνουν το credit που πρέπει.

Ακόμα κι αν είναι στη μέση της γκάμας τα savu πάντως, το deathadder είναι πιο premium μοντέλο imo, ειδικά σε συνδυασμό την τιμή 40€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...