Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά την τελευταία αναβάθμιση των Windows 10 v1511 που κυκλοφόρησε πριν λίγες μέρες το μικρό σταμάτησε να έχει ήχο. Έχει αναγνωριστεί η συσκευή έχει βρει τους drivers αλλά δεν ακούγετε ο ήχος. πριν το update ήταν όλα οκ. Συμβαίνει και σε άλλον;

Δεν υπάρχει κάποιος να μου πει αν έχει πρόβλημα με τον ήχο στα windows 10 και το τελευταίο update να μην παιδεύομαι τσάμπα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν υπάρχει κάποιος να μου πει αν έχει πρόβλημα με τον ήχο στα windows 10 και το τελευταίο update να μην παιδεύομαι τσάμπα; 

Με 1511 εδώ και ο ήχος είναι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1511 εδώ και ο ήχος είναι οκ

Με τους drivers για το GPS έχεις αντιμετωπίσει πρόβλημα με τα Windows 10 (1511 update). 

Μου έχει βγάλει κίτρινο θαυμαστικό στο "Broadcom GNSS Location Provider_22" 

Oι drivers που υπάρχουν στο site της Toshiba για Win 8.1 δεν κάνουν. Υπάρχει κάποια λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας.εκανα καθαρη εγκατασταση των windows 8.1 στο tablet και δεν εχω καταφερει να κανω να λειτουργησει η touch screen.προφανως ειναι καποιος driver αλλα δεν βρισκω τιποτα...please!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας.εκανα καθαρη εγκατασταση των windows 8.1 στο tablet και δεν εχω καταφερει να κανω να λειτουργησει η touch screen.προφανως ειναι καποιος driver αλλα δεν βρισκω τιποτα...please!!!

Intel Platform Driver Installer: http://support.toshiba.com/support/viewContentDetail?contentId=4003845

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως δεν επιασε ουτε αυτο.εχω κανει εγκατασταση ολους τους drivers και τιποτα..δεν το καταλαβαινω ουτε εχω ξαναδει κατι τετοιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δυστυχως δεν επιασε ουτε αυτο.εχω κανει εγκατασταση ολους τους drivers και τιποτα..δεν το καταλαβαινω ουτε εχω ξαναδει κατι τετοιο....

Ξαναπέρνα τον Toshiba System Driver​... Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα.ξερουμε αν μπορουμε να δημιουργησουμε το recovery partition σε usb απο ενα toshiba που δουλευει και να το κανω εγκατασταση σε ενα αλλο που του εβγαλα τα ματακια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα.ξερουμε αν μπορουμε να δημιουργησουμε το recovery partition σε usb απο ενα toshiba που δουλευει και να το κανω εγκατασταση σε ενα αλλο που του εβγαλα τα ματακια???

Ναι, το έχω κάνει από Αsus σε Οnda...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κάποιος απο σας βρει κάποια αξιόπιστη λύση για να μπορεί να φορτίζει και να έχει και usb ταυτόχρονα;

  Acasis OTG Micro USB Hub 3 USB θυρών με διακόπτη 3 επιλογών: 1 Off, 2 OTG + Φόρτιση, 3 Μονο OTG ( η σειρά επιλογών διαφέρει από κομμάτι σε κομμάτι, στο δικό μου π.χ. είναι η επιλογή OTG + Φόρτιση είναι στη θέση 1)...

 

http://www.ebay.com/itm/111745909798 

 

http://www.cable-shop.gr/40007.html

HTB1MqLnHXXXXXbjXXXXq6xXFXXXR.jpg?size=4

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...