Προς το περιεχόμενο

super game τηλεπαιχνίδι απάτη ή όχι;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το στουντιο αυτο δεν ειναι στον Αντεννα ειναι στο εξωτερικο και το δειχνει στον αντεννα....ή για λογαριασμο του αντεννα..πραγμα που δεν μπορω να καταλαβω για ποιον λογο γινεται αυτο..

 

Οχι για τον ιδιο λογο που το ραδιο αρβυλα γινεται στη Θεσσαλονικη παντως.

Πιστευω για να μπορουν να κυκλοφορουν ελευθεροι στο δρομο οι παρουσιαστες. Θα τρωνε πολυ βρισιμο, και ας μη φταινε αυτοι για τους γριφους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οποιος καταλαβε ....καταλαβε!!

50 ευρω και κατι .....το αλλο 10ρικο λογικα θα ηταν το ΦΠΑ?

 

50,20 €  είπε νομίζω, άρα έχουμε 5 χαρτονομήσματα και μερικά κάλπικα κέρματα.

 

Οταν όμως έχουμε απαντήσεις : "134,30" ή "3" ή το κορυφαίο "24,50 και 1 λεπτο" νομίζω οτι το που βρέθηκε το πέμπτο δεκάευρω είναι λεπτομέρια, ίσως είναι μεσα στο βρακί της Αννας αλλά απο την πισω μεριά οπότε δεν φένεται.

 

Δεύτερη συνεχόμενη εκπομπή χωρίς να δώσουν φράγκο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν κρατάε κανεις τη λύση? έβαλαν κυκλάκια στα λάθη αλλα δεν πρόλαβα να τα δω ταέδειξαν ελαχιστα ...αλλα δεν κρατάω screen. Κάποιος πρέπει να καταγράψει τη στιγμή της λύσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δεν κρατάε κανεις τη λύση? έβαλαν κυκλάκια στα λάθη αλλα δεν πρόλαβα να τα δω ταέδειξαν ελαχιστα ...αλλα δεν κρατάω screen. Κάποιος πρέπει να καταγράψει τη στιγμή της λύσης

 

Άσε τα κυκλάκια στα κάλπικα κέρματα, το πέμπτο χαρτανόμισμα που το βλέπεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερα πω εχασα την χθεσινη βραδια φαινεται χεχε. τελικα η απαντηση στα νομισματα ειναι 50,20? δηλαδη ολα τα νομισματα ειναι πλαστα και μονο 20 λεπτα ειναι κανονικα?

αμα κοιταξετε κατω απο το διπλωμενο 10ευρω ειναι 2 τα 10ευρα απλα το ενα ειναι στην ιδια ευθεια και ειναι σαν προεκταση γι αυτο δεν φενεται καθαρα αρα ειναι 5 10ευρα

Επεξ/σία από garevn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε τα κυκλάκια στα κάλπικα κέρματα, το πέμπτο χαρτανόμισμα που το βλέπεις ?

Το δεκάευρω που είναι κάτω κάτω είναι πολύ πλατύ άρα είναι δύο δεκάευρα το ένα πάνω στ'άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα πω εχασα την χθεσινη βραδια φαινεται χεχε. τελικα η απαντηση στα νομισματα ειναι 50,20? δηλαδη ολα τα νομισματα ειναι πλαστα και μονο 20 λεπτα ειναι κανονικα?

αμα κοιταξετε κατω απο το διπλωμενο 10ευρω ειναι 2 τα 10ευρα απλα το ενα ειναι στην ιδια ευθεια και ειναι σαν προεκταση γι αυτο δεν φενεται καθαρα αρα ειναι 5 10ευρα

 

Τελικά έκανα λάθος δεν είναι  50,20 που είπα αλλά 52,10

http://audiotexsa.gr/SuperGame.aspx 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει και σήμερα?? Το είδα πρώτη φορά χτες στον Ant και τράβαγα τα βυζιά μου..

Πάντα κάτι βρίσκουν για να κλέβουν τα λεφτά του κοσμάκι.

Το τυπάκι χτες δεν υπάρχει,άσε που μιλάει κάπως σαν το Σάκη, αισθάνομαι x-factor

Σίγουρα παίζουν και δικοί τους που παίρνουν τηλ., αλλά ένας γνωστός φίλου κέρδισε το "γρίφο" με τα τρίγωνα πριν κάποιες μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω τι εχετε να πειτε..;

Τι είναι αυτο; Έλεος! Μαθηματικός με PhD και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, δεν το βγάζει.. Κάτι ύπουλο παίζει με το συν ανάμεσα στο 8 και το 2x0, σαν πλάγιο σύμβολο διαίρεσης.. Και το "ίσον ?" ή "ίσον 2 σκάρλετ" και το 5άρι σπασμένο.. ότι να 'ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω τι εχετε να πειτε..;

Το παιζει και έξαλλος ο τυπας όταν του λένε λάθος απαντήσεις. Απ οτι κατάλαβα απ αυτά που λέει είναι όλα συν "+" και υπαρχουν και αραβικοι και λατινικοί αριθμοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το βγάζω 86. Λέω απλώς προσθέστε τους αριθμούς οπότε είτε έχει πολλαπλασιασμούς είτε διαιρέσεις δεν έχει σημασία. Τους αριθμούς κοιτάμε.

 

Βέβαια το scarlet μπορεί να είναι και μεγάλη παγίδα γιατί ποιος ξέρει σε ποιαν ξεχασμένης φυλής την γλώσσα τα γράμματα αυτά αντιστοιχούν σε αριθμούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...