Προς το περιεχόμενο

Αγορα κινεζικου κινητου...


varkast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα μετα απο αρκετό καιρο (3 4 χρονια περίπου) λεω να αφήσω το το κινητο που εχω και να παρω ενα καινούργιο ( επιτελούς :D ).. Λεω να στραφώ στην κινεζική αγορά.. Εχω ''σταμπάρει'' δυο κινητα cubot X6 και jiayou g4s ... Ποια ειναι η γνώμη σας?? ...Διαθέτω μεχρι 150 160 ευρω..  Ακούω κ τις δικες σας προτάσεις!! Επίσης θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε ποσο καιρο κάνει το mini deal για να έρθει η παραγγελιά.. Και να μου προτείνετε κανένα αλλο site με κινεζικά κινητά ..

 

 

http://www.minideal.net/cubot-x6-smartphone-mtk6592-1-7ghz-android-4-2-with-5-0-inch-ogs-screen-1gb-16gb.html

 

http://www.minideal.net/jiayu-g4s-smart-phone-mtk6592-octa-core-android-4-2-with-4-7inch-ips-screen-ram-2gb-rom-16gb.html

 

 

Πάρε το JIayu G4S. Θα σε καλύψει απόλυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα το συνιστούσα αλλά είναι 4.7 και έχω δει να παραπονιούνται για το ότι κάνει "θόρυβο" στις κλήσεις όταν μιλάς τηλέφωνο ακούνε οι άλλοι σαν παράσιτα..+ότι ο mtk o οχταπρινος ζεσταίνετε πολύ τώρα το καλοκαίρι και ειδικά αν παίζεις πολύ αν δεις στα σχόλια από μερικός που το λενε..οχι μονο το jiayu βέβαια.. Αλλά ναι ο τύπος παίζει να πήρε ένα jiayu και ναχει χαρεί πολύ με την αγορά του :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Huawei G750 το δίνει η Wind. Έχω πορωθεί άσχημα μ' αυτό το κινητό

καλο ειναι αλλα δεν εχει κατι παραπανω απο αυτα που γραφουμε..η μαλλον εχει κατι παραπανω διπλασια τιμη απο αυτα που λεμε :).

Και αν το παρεις απο κινα που ειναι 100φθηνοτερα απο την wind που το δινει στα 300...(στην κινα το βρισκεις με 200)

και παλι ειναι πολυ ακριβοτερο απο αυτα που του λεμε εμεις(ενω δεν εχει κατι παραπανω απο αυτα ειναι ιδιο)

και αν ηθελε 5.5inch οπως το huawei, θα επερνε xiaomi note που ειναι top στην κατηγορια του και καλητερο απο huawei ΚΑΙ φθηνοτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...