Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 5 (Spoilers allowed up to Season 4)


Sog96Ch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα μου αρεσε το επεισοδιο. μερικοι κραζουν απλα για να κραζουν. αυτοι που στο προηγουμενο με την μπεθ κραζανε γιατι δεν ξερουμε τι εγινε με τον νταριλ την καρολ και ποιος ηταν τελικα αυτος που πηγε μαζι τους, τωρα κραζουν που τα μαθαμε. δεν ειναι filler. ειχε μερικα flashbacks και μας εδειξε τι εγινε στο ενδιαμεσο. κομπλε το επεισοδιακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου άρεσε , καλύτερα να μας δείχνουν τι έγινε παρά να συναντούν εναν τυχαίο και να βλέπουμε το επεισόδιο χωρίς λόγο. Το σημερινό μας προετοίμασε για το επόμενο που απότι φαίνεται θα ειναι δυνατό.
Πάντως αυτό οπως και το supernatural δεν με έχουν κουράσει καθόλου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κοπελιά ρε κοπελιά...

 

 

τον ξέρεις 5 λεπτά και του γυρνάς πλάτη;

 

 

 

Ναι ρε φίλε! Εδώ ασχολήθηκε να σκοτώσει έναν σάπιο επειδή δήθεν τον ήξερε ο άλλος. Είναι αυτές οι βλακείες που γίνονται και δίνουν την αίσθηση μιας απρόσεκτης παραγωγής, απλά για να προχωρήσει το σενάριο. Όπως το βανάκι στο προηγούμενο επεισόδιο που φάνηκε να πέφτει με τη μούρη και προσγειώθηκε με τις ρόδες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ άρχισε να σέρνεται η δουλειά όμως.Μας βγάλαν τη πίστη με φίλερ κ παραφίλερ για να φτάσουμε στο mid season finale.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Στο επόμενο θα γίνει σφαγή (είναι και mid-season finale)

 

Ρε κοπελιά ρε κοπελιά...

 

 

τον ξέρεις 5 λεπτά και του γυρνάς πλάτη;

 

 

 

 

Ναι ρε φίλε! Εδώ ασχολήθηκε να σκοτώσει έναν σάπιο επειδή δήθεν τον ήξερε ο άλλος. Είναι αυτές οι βλακείες που γίνονται και δίνουν την αίσθηση μιας απρόσεκτης παραγωγής, απλά για να προχωρήσει το σενάριο. Όπως το βανάκι στο προηγούμενο επεισόδιο που φάνηκε να πέφτει με τη μούρη και προσγειώθηκε με τις ρόδες.

 

 

 

Εμμμμμμμμμμμμμ , ποιο προβλεψιμο δεν γινοταν ,

 

"Mmm damn it ..."

 

"Αχ καλε , ο Bob που εχει το ιδιο ονομα με τον αγαπημενο μου που μολις πεθανε ( και ειμαι ευαλωτη και χαζη και ηλιθια παροτι την εχω πατησει 3-4 φορες ειδικα πριν μερικες μερες με το σανκτουαρυ και τον αγαπημενο μου που μολις πεθανε επειδη ειμασταν αφελεις  ) κατι εχει"

 

"mmm, damnit ..."

 

"Καλε τι εχεις , πεσ'μου , να βοηθησω θελω"

 

ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΟΥΦΑ ΙΣΤΟΡΙΑ 5 ΧΡΟΝΟΥ παιδιου , την χαφτει.

 

"Σου γυρισα την πλατη για να με κοπανησεις ποιο ευκολα οκ ?"

 

"Οκ , μπουπ"

 

 

 

 

Αμαν τι εγινε ! ανατροπη τεραστια ! ΠΛΟΤ-ΤΟΥΙΣΤ ! Κλιφχανγκερ!Ουαου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έλεγα εγώ από την προηγούμενη σεζόν με την χωριατόφατσα τον επιστημόνα και μετά ξανά με το πόσο ανόητα χώρισαν σαν ομάδα για να έχουμε πιο εύκολα φιλερ με παράλληλες ιστορίες το τι ηλίθιες και τελείως αδικαιολόγητες αντιδράσεις και "λογική" έχουν οι χαρακτήρες ήμουν υπερβολικός! 

 

6 καρά-φίλερ του κερατά στα 8 επεισόδια κάθε ημι-κύκλος είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια 40 λεπτά...πρέπει να ήταν ώρες.

Βασικά αυτοτιμωρία ήταν,πίστευε ότι τον σκότωσε τον καημένο με μια μπουνιά και σαν στρατιωτικός δεν μπορούσε να το αφήσει να περάσει στο έτσι,για αυτό και μόνο όταν ακούστηκε σημάδι ζωής από τον «επιστήμονα» άφησε τον εαυτό του να πάρει το νερό.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...