Προς το περιεχόμενο

Αγορα Sony Xperia Z


DjBl3nd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρε ενα card reader πχ http://www.meenova.com/st/p/m3r.html

μην κολλατε σε λεπτομερειες, το θεμα που εχει το xperia z με την εγγυηση λογω arvato ειναι πολυ πιο σοβαρο, και γενικα το lg g2 ειναι κλασεις ανωτερο απο το xperia z

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε καλα κι εγω για lg g2 εβλεπα αλλα μεχρι που διαβασα στο gsmarena οτι δεν περνει microsd σταματησα εγω παντως θα αγορασω το χπερια ζ ετσι επειδη μου αρεσει και ευχαριστω οσους απαντησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε καλα κι εγω για lg g2 εβλεπα αλλα μεχρι που διαβασα στο gsmarena οτι δεν περνει microsd σταματησα εγω παντως θα αγορασω το χπερια ζ ετσι επειδη μου αρεσει και ευχαριστω οσους απαντησαν

Στο ξαναλέω μην κολάς με sony πάρε κανένα lg g2 η το nexus 5 που θεωρείται πιο όμορφο-γρήγορο και θα μας θυμηθείς. Την sd card τι την θες από την στιγμή που θα έχεις 11 με 12 gb ελυθέρα από τα 16? Απλά εάν πάρεις το sony xperia z κάνε το σταυρό σου να μην πάθει τίποτα γιατί μετά καλά ξεμπλεξίματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ξαναλέω μην κολάς με sony πάρε κανένα lg g2 η το nexus 5 που θεωρείται πιο όμορφο-γρήγορο και θα μας θυμηθείς. Την sd card τι την θες από την στιγμή που θα έχεις 11 με 12 gb ελυθέρα από τα 16? Απλά εάν πάρεις το sony xperia z κάνε το σταυρό σου να μην πάθει τίποτα γιατί μετά καλά ξεμπλεξίματα....

Αστον να το παρει τωρα εφοσον πεισμωσε δεν του αλλαζει κανεις γνωμη.Να χαρει λιγο την τραγικη οθονη και να καταλαβει οτι πρεπει να εισαι ευθεια για να καταφερεις να δεις κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με οσα ειπατε ολοι για μερικα ασχημα χαρακτηριστικα του xperia z..

Tο μονο που θελω να προσθεσω ειναι οτι γενικα σαν 'design' ειναι ομορφο το xperia z και γενικα τα xperia..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε καλα κι εγω για lg g2 εβλεπα αλλα μεχρι που διαβασα στο gsmarena οτι δεν περνει microsd σταματησα εγω παντως θα αγορασω το χπερια ζ ετσι επειδη μου αρεσει και ευχαριστω οσους απαντησαν

δεν το ευχομαι αλλα οταν παθει κατι ακι ,ερθεις παλι εδω και γραφεις μαλακιες για την αρβατο και το κινητο θα φας κραξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με οσα ειπατε ολοι για μερικα ασχημα χαρακτηριστικα του xperia z..

Tο μονο που θελω να προσθεσω ειναι οτι γενικα σαν 'design' ειναι ομορφο το xperia z και γενικα τα xperia..

Τι να το κανεις το design?Να το βλεπεις μονος και να το χαιρεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν υπάρχουν τα LG g2 και nexus 5, ναι fail είναι. Παίρνεις κινητό με snapdragon 600 ενώ έχουν βγει ο 800, ο 801 και σε λίγο θα βγει ο 805. Και το πιο βασικό, έχει το touch wiz, το οποίο από κάθε άποψη είναι απαίσιο. + το knox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...