Προς το περιεχόμενο

εχω παραγγειλει απο Kινα κινητο τηλεφωνο


infoman_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω παραγγείλει από κίνα ένα smartphone και μου έδωσαν tracking number από της 02/07/2014 και μέχρι σήμερα εμφανίζετε το παρακάτω μήνυμα

Destination Country - Greece:Tracking Consuming:3292 Millisecond
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2014/07/09 17:25:57
2014-07-03 10:00, Order in transit
2014-07-02 18:00, Order Shipment recorded

 

ξέρει κανείς σε πόσες μέρες θα έρθει ? είναι μέσο Sweden Post και είναι λογικό να γράφει Origin Country - Sweden αφου μου το στέλνουν από κίνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο πιο 'μαγαζι' το πηρες και στο στειλανε με sweden post? :huh:

παντως για να σε ηρεμισω: ναχεις στανταρ στο μυαλο σου οτι συνηθως περνει πανω απο 2 βδομαδες ναρθει...γενικα μπορει να σου ερθει απο 10 εως 35 μερες οποτε χαλαρωσε..

εαν μεχρι 35-40 μερες δεν εχει ερθει τοτε να ανησυχείς και θα κανεις dispute στο paypal η αναλογος το site που το πηρες εχουν προστασια συνηθως οποτε μην ανησυχείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγορασα απο το 1949deal και αργησαν να μου στειλουν tracking number μετα απο 10 ημερες το εστειλαν, και επειδη ειχαν αργησει ανοιξα dispute sto paypal απο την 12 μερα οποτε εχω λιγες ακομα μερες στις 32 στο συνολο μου κλεινει το dipsute. και θελω να ρωτησω εαν ζητησω επιστροφη χρηματων θα μου τα δωσει το paypal ? στο site τους λενε απο 7-25 εργασιμες για την παραδοση. ευχαριστων για της απαντησεις ειναι η πρωτη φορα που αγοραζω μεσο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλουτσικο site λενε ειναι..αλλα απο την στιγμη που εχεις αγορασει με paypal μην φοβασαι τιποτα οτι και να γινει θα στα δωσει τα λεφτα πισω η paypal..ασε διορια συνολο 35-40 μερες απο οταν πληρωσες μετα και τοτε ζητα επιστροφη χρηματων

αλλα συνηθως dispute κανεις κοντα στσ 40 μερες γιατι τοσο ειναι η διορια του paypal μεχρι 40 μερες μετα την αγορα μπορει να σου στειλει τα λεφτα πισω..αν μεσα σε 40 μερες μετα απο την πληρωμη δεν πηρες το πραγμα τοτε κανεις dispute στο paypal τους λες δεν ηρθε κ σου στελνουν τα λεφτα πισω.. τελος παντων εχεις μερικες μερες ακομα να περιμενεις

απο οταν το αγορασες ποσες μερες περασανε μεχρι σημερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις 21 ιουνιου το αγορασα, 20 μερες εχουν περασει απο τοτε που το αγορασα αλλα μετα απο 10 μερες μου το εστειλε και επειδη ειχε αργησει ηθελα να το ακυρωσο γιαυτο και εκανα dispute τοσο νωρις. τωρα μετα αφου ληξη το dispute εχω αλλο περιθοριο απο την paypal αφου δεν εχουν περασει οι 45 μερες η οχι? ευχαριστω για την απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις 21 ιουνιου το αγορασα, 20 μερες εχουν περασει απο τοτε που το αγορασα αλλα μετα απο 10 μερες μου το εστειλε και επειδη ειχε αργησει ηθελα να το ακυρωσο γιαυτο και εκανα dispute τοσο νωρις. τωρα μετα αφου ληξη το dispute εχω αλλο περιθοριο απο την paypal αφου δεν εχουν περασει οι 45 μερες η οχι? ευχαριστω για την απαντηση

αν θυμαμαι καλα στο paypal εχεις 45 μερες απο οταν εκανες την αγορα, ασχετα με το ποτε το στειλανε και οτιδηποτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εμενα το dispute οταν ληξη θα ειναι στις 32 συνολικα μερες απο την αρχη, θα μου δωσει τα λευτα πισω η paypal η επειδη δεν εχουν περασει 45 μερες θα μου πει οτι επειδη ανοιξα dispute νωρις εχ χαση καθε ασφαλεια στην συναλαγη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εμενα το dispute οταν ληξη θα ειναι στις 32 συνολικα μερες απο την αρχη, θα μου δωσει τα λευτα πισω η paypal η επειδη δεν εχουν περασει 45 μερες θα μου πει οτι επειδη ανοιξα dispute νωρις εχ χαση καθε ασφαλεια στην συναλαγη?

μπα...θα σου τα δωσει λογικα

εκτος αν ερθει το κινητο να πας να το ακυρωσεις αμεσως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους ξεκινησε απο την κινα το κινητο και φευγει για στοκχολμη ,  μπορει να μου πει κανενας ποσο καιρο κανει αφου φτασει στη Σουιδια για να ερθει ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους ξεκινησε απο την κινα το κινητο και φευγει για στοκχολμη ,  μπορει να μου πει κανενας ποσο καιρο κανει αφου φτασει στη Σουιδια για να ερθει ελλαδα?

1 εβδομάδα κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση , μηπως ξερεις και ποσες μερες κανει απο κινα για Σουιδια? γιατι εφυγε εχθες πρωι απο Κινα και μεχρι σημερα δεν εχει φτασει Σουιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση , μηπως ξερεις και ποσες μερες κανει απο κινα για Σουιδια? γιατι εφυγε εχθες πρωι απο Κινα και μεχρι σημερα δεν εχει φτασει Σουιδια.

1-2(σπάνια) εβδομάδες και αυτό. Λόγω καλοκαιριού ίσως να αργήσει παραπάνω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...