Προς το περιεχόμενο

Επέκταση των δικτύων VDSL και 4G του ΟΤΕ σε νέες περιοχές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο ειναι παραλογο το περιστερι ειναι ενας απο τους μεγαλυτερους δημους της αθηνας αλλα ιντερνετ σκ***

 

κατι πρεπει να γινει με αυτο το θεμα και δεν σκοπευω να μετακομισω :<( στο μονο μερος που θα ηθελα να μετακομισω ειναι στο εξωτερικο γιατι εχω βαρεθει ποια σε ολα να ειμαστε πισω πολυ και οταν λεω πολυ εννοω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτησω κατι? Διαβαζα το θεμα σας χωρις συγκεκριμενο λογο, εψαχανα κατι στην αρχη και μετα το αφησα.

 

Μενω  και εγω περιστερι, και στον υπολογιστη μου που μπαινω τωρα, στις συνδεσεις δικτυου, στη τοπικη συνδεση, στην κατασταση, μου γραφει οτι εχω..

Ταχυτητα: 100.0 Mbit/δευτ.

 

Ειναι πολλα η λιγα; Οn telecom εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να δω με πση ταχυτητα τρεχει το ιντερνετ μου; Τα αλλα παιδια πως το κανουν? Να εχουν πληρωσει για Χ Mbbs πχ, και να ξερουν οτι η ταχυτητα τους ειναι -ΧMbbs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μπαίνεις από κάποιον browser στο menu του router σου χρησιμοποιόντας την IP του τελευταίου...

 

οδηγίες για περισσότερα λογικά θα βρεις στο κουτί του router

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

άνοιξε νέο tab, γράψε πχ 192.168.1.1 που λογικά θα είναι η IP του router, βάλε τα username/pass μπες στο menu και δες την ταχύτητα συγχρονισμού από τα line stats...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο απλα γραψε www.speedtest.net και περιμενε να δεις τι θα γραψει το κοντερ. Η πραγματικη ταχυτητα συγχρονισμου ειναι συνηθως 10-15% παραπανω.

 

Ωραιο αυτο! Πατησα begin, τελειωσε, και πανω στη μεση εγραψε εχω download speed  4.13Mbps!.. Παω σφαιρα δηλαδη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως; εγω κανω τεστ ακομα τιποτα.. μενω κατω χαλανδρι κοντα στο σταθμο μετρο του χολαργου...... τι να κανωω :( παντως τηλ δε τους εχω παρει ακομα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από ποιο Α/Κ παίρνεις adsl? Χαλανδρίου? Χολαργού?

αν σου πω οτι δε ξερω; πως μπορω να το βρω; ειμαι ασχετος με αυτα δεν ασχολουμαι, ξερω οτι εχω νετ απλα xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...