Προς το περιεχόμενο

Άκυρες επαφές στο ipad


pavlinara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάω να το αλλάξω και μου ζητάει verification code που θα μου το στείλουν σε ένα email που δε ξέρω ποιο είναι ,

Help us protect your account
Since you're trying to access sensitive info, you need to use a security code to verify your account. How would you like to receive your code?
 
pa*****@yahoo.com
To verify that this is your email address, enter it below and click "Next" to receive your code.
 
δεν έχω τέτοιο email..δεν το θυμάμαι
ααααααα
δε μπορώ άλλο
παραιτούμαι..
θα πάρω την μάνα του
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πάω να το αλλάξω και μου ζητάει verification code που θα μου το στείλουν σε ένα email που δε ξέρω ποιο είναι ,

Help us protect your account
Since you're trying to access sensitive info, you need to use a security code to verify your account. How would you like to receive your code?
 
 
To verify that this is your email address, enter it below and click "Next" to receive your code.
 
δεν έχω τέτοιο email..δεν το θυμάμαι
ααααααα
δε μπορώ άλλο
παραιτούμαι..
θα πάρω την μάνα του

 

Νομίζω ότι ορίζεις εσύ σε ποιο mail θα σου στείλουν τον κωδικό ασφαλείας, αυτό είναι παράδειγμα. Επίσης, στο gmail τουλάχιστον, γίνεται να στο στείλουν και στο κινητό σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε την επιλογή "I don't have these anymore". Είναι στο βελάκι, εκεί που λέει το άγνωστο yahoo mail.


Νομίζω ότι ορίζεις εσύ σε ποιο mail θα σου στείλουν τον κωδικό ασφαλείας, αυτό είναι παράδειγμα. Επίσης, στο gmail τουλάχιστον, γίνεται να στο στείλουν και στο κινητό σου

To pa*****@yahoo.com δεν είναι παράδειγμα. Αυτός που έχει πρόσβαση στο λογαριασμό της έχει ορίσει το yahoo του ως recovery account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε την επιλογή "I don't have these anymore". Είναι στο βελάκι, εκεί που λέει το άγνωστο yahoo mail.

To pa*****@yahoo.com δεν είναι παράδειγμα. Αυτός που έχει πρόσβαση στο λογαριασμό της έχει ορίσει το yahoo του ως recovery account.

Δίκιο έχεις, είδα το  [email protected] :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα μπορούσε αυτο το email να ειναι ενα παλιό δικό μου που δεν το θυμάμαι;

Αρχίζει απο pa οπως το όνομα μου

Μηπως ειναι κανενός Παναγιώτη;

Κ έτσι να ειναι γιατι να το κανει αυτο

Τοσο ενδιαφέρον εχει το email μου;

 

Να τις σβήσω απο τo people η απο το ipad?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε αλλά δεν αλλάζει το γεγονός ότι κάποιος είχε πρόσβαση σ' αυτό. Μάλλον κατά λάθος το έκανε ή κάποιο μπέρδεμα στους server της Microsoft.

Είχες δώσει ποτέ το (παλιό) password σου σε κανέναν;


Καλό θα είναι να ενεργοποιήσεις το iCloud mail σου και να το χρησιμοποιήσεις ως recovery mail στον outlook λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιάζομαι την Microsoft, διότι αν κάποιος είχε πραγματική πρόσβαση στον λογαριασμό σου, λογικά θα είχες δει και άγνωστα mails στο hotmail σου (που είναι ο ίδιος λογαριασμός με το live και το outlook.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...