Προς το περιεχόμενο

Άκυρες επαφές στο ipad


pavlinara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Από Android δεν ξέρω αλλά φαντάζομαι κάτι αντίστοιχο θα έχει. Διαγραφή λογαριασμού-Προσθήκη λογαριασμού. Ψάξ' το ή ρώτα.

Στο iPad τον ξαναέβαλες; Βλέπεις τα mail σου κανονικά; Στα Contacts τι βλέπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Αφου έσβησα τις επαφές, εκανα restore το κινητό και update το ipad και οι επαφές επανήλθαν....

Στο ipad οι επαφές εμφανίζονται στις ομάδες it's me ,ετσι γράφει.

Παλι έκατσα 10 λεπτα να διαγράψω 200 επαφές.. Μηπως βρω τον μπελά μου επειδη εχω επαφές κάποιου αλλού στις συσκευές μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσοι λογαριασμοί (κοίτα στα Settings>Mail, Contacts, Calendar) έχουν στο ON τις επαφές;


Σιγουρέψου ότι είσαι η μόνη που ξέρει το password.


Δοκίμασε να τους γυρίσεις έναν-έναν στο OFF επιλέγοντας "Delete from my iPad" (μη φοβάσαι, όταν τις ξανανοίξεις θα ξαναμπούν) για να διαπιστώσεις από ποιον λογαριασμό έρχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα και είδα οτι υπαρχει το κανονικό email μου. Δηλαδη μπορει να μπηκα απο το κινητό κάποιου στο email μου και εγινε ολο αυτο; Η κάποιο παλιό κινητό μου που πούλησα και δεν ειχα κανει logout το email μου;

Τωρα θυμήθηκα οτι απο εδω πούλησα το παλιό μου κινητό το nokia σε εναν στην Αθηνα. Λες τελικα να εγινε αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Hotmail σου είναι ο μοναδικός λογαριασμός που είναι εγκατεστημένος στο iPad?

Πότε άλλαξες τελευταία φορά password στο email σου;

Έχεις διαπιστώσει αν οι "άκυρες" επαφές υπάρχουν και στο outlook.com, στο λογαριασμό σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε ό,τι σου έχω γράψει στα 2 προηγούμενα post και πες μου τα αποτελέσματα. Αλλιώς δεν θα βγάλουμε άκρη.

 

Άλλαξε πρώτα και τα 2 passwords.

Για να τσεκάρεις ποιες πραγματικά επαφές υπάρχουν στους servers, κοίτα στο Gmail και το Hotmail σου (το οποίο υπάγεται πια στο outlook.com) από desktop browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...