Προς το περιεχόμενο

Προβλήματα σε Samsung S3


Salepaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους. Οσο κι αν εψαξα στο ιντερνετ δεν μπορεσα να βρω κατι, γι'αυτο λοιπον παρακατω σας παραθετω το προβλημα μου..!!

 

Μια φιλη εχει το S3...!! το κινητο μεχρι τωρα ηταν αστερι. Εδω και 3-4 μερες μολις πεσει η μπαταρια του κατω απ΄το 80% ξεκιναει ενα τρελο παρτυ ... αναβοσβηνει.. ανοιγοκλεινει..και η οθονη κανει ενα τρεμουλιασμα..!! Στο τελος κλεινει τελειως και οταν το ανοιξει, η μπαταρια του ειναι περιπου στο 5-15%..!! (ελα χριστε και κυριε)

Ολα αυτα που σας λεω γινονται μεσα 1-2 λεπτα..!! Οταν το βαζει να φορτισει και το ανοιξει η μπαταρια δειχνει 50%+..!! 

Επισης οταν παιζει κανενα παιχνιδι, ξαφνικα σταματαει και βγαζει "Αρχικη TouchWiz Διακόπηκε"..!! (αν θυμαμαι καλα ετσι το γραφει)..!!!

 

Εχετε καμια ιδεα τι μπορει να φταιει...?? Μηπως παει για... σκουπιδια..??

 

Υ.Γ. Το κινητο το εχω στα χερια μου. Μολις τωρα επαιζα ενα παιχνιδι για δοκιμη και μου εβγαλε "η διαδικασια com.android.phone διακοπηκε". Απο 75% η μπαταρια πηγε στο 1%..!!!  :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κανε hard reset για αρχη και μετα το επομενο λογικο ειναι ειναι η μπαταρια. Αλλα δεν μπορεις να ξερεις πριν το hard reset.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα η μπαταρια ηταν το προβλημα..!! τι να πω..??!! 

 

Ευχαριστω για την συμμετοχη σας και για τη βοηθεια..!!

 

Φιλικα Γιαννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...