Προς το περιεχόμενο

Το Nokia Lumia 520 είναι το δημοφιλέστερο Windows Phone 8 smartphone με 12 εκατομμύρια ενεργές συσκευές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα ειναι το πρωτο κινητο που προτεινω σε καποιον που ψαχνει πολυ χαμηλη τιμη...μεχρι στιγμης το εχουν παρει δυο δικοι μου και εχουν γινει και expert...εκει που δεν ηξεραν τι σημαινει app, τωρα τα εχουν τιγκαρισμενα εφαρμογες και ρολαρουν μια χαρα...και βγαζει και αξιοπρεπες φωτογραφιες... και δεν τα λες και καθολου ασχημα!

Ειναι σημαντικο να εχεις μια πλατφορμα που απλα να μην ασχολεισαι στο τι κανει η μνημη και η cpu κ.α , και τα windows phone ειναι ενα λαμπρο παραδειγμα αφου με ενα μετριο σε specs κινητο κανεις την δουλεια σου ξενοιαστα.

 

Σε αυτη την τιμη απλα τσιμπατε χαλαρα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό κινητό για τα λεφτά του με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής ,άριστη απόκριση και πολύ ωραία χρώματα ,ειδικά στην τιμή που το βρίσκεις μτχ είναι απίστευτο deal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα οτι καλυτερο στην κατηγορια των 100ευρω, απο ολες τι αποψεις. Μοναδικο μειονεκτημα η ελλειψη φλας.

 

Το 530 πότε βγαίνει???άμα έχει 1 gb ram qHD και quad core ή dual core 1,5-1,7 θα είναι το καινούριο μου κινητό

 

Περιμενεις entry level με qHD ? μαλλον κατι δεν σκεφτεσαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω πάρει στο θείο μου..Τέλειο είναι. Ότι πρέπει για κάποιον που θέλει κάτι απλό γρήγορο κ εύχρηστο.. Στα υπόψιν ότι παίζει και το 630 που αποτι λένε μόλις κυκλοφορησε σαν προσφορα στα 99 ευρώ στην κοσμοτε με απόσυρση οποιοδήποτε κινητού.. Αν ισχύει μετράει για οποιον ψαχνει φθηνό κινητο τώρα..

εχω το 520 αμα το αποσυρω ποσα θα πρεπει να συμπλρσω για να παρω το 630 ολοκαινουργιο το 520 ε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα την προηγούμενη εβδομάδα. Το τηλέφωνο πετάει, πολύ καλή οθόνη +χρώματα, απίστευτο touch (όπως όλα τα windows phone)! Δυνατή ποίοτητα κατασκευής με όμορφο και κομψό σχεδιασμό. Πάει σφαίρα στο internet και η συχνοτητα στο WiFi ειναι απόλυτα ικανοποιητική! Τέλειο για την τιμή του και όχι μόνο, θα μπορούσε άνετα να κοστίζει παραπάνω απο τα 199 ευρώ που έιχε στην αρχική του τιμή και ας μην έχει φλας & μπροστινή κάμερα. Περισσότερο με πέιραξε η έλλειψη φωτισμού στα capacitive πλήκτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

@alani123321 Το Windows phone 8.1 που έχεις, είναι ακόμα σε beta. Αυτό το μήνα θα έρθει η τελική έκδοση του λειτουργικού μαζί με το firmware update το οποίο θα είναι προσαρμοσμένο για κάθε συσκευή.

ρε παιδια, ποτε θα βγει το wp 8.1?? ξερουμε στο περιπου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...