Προς το περιεχόμενο

Nokia lumia 630 με απόσυρση παλιά συσκευής 99 ευρώ σε καταστήματα Cosmote


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το πήρα χθες με ανταλλαγή ένα omnia. Τυπικά λειτουργικό. Έκοψαν 50 ευρω και αν έχει και κάποια άλλη αξία θα έκοβαν και λίγο παραπάνω. Φυσικά δεν είχε, Οπότε ευχαριστημένος ειμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ το πήρα χθες με ανταλλαγή ένα omnia. Τυπικά λειτουργικό. Έκοψαν 50 ευρω και αν έχει και κάποια άλλη αξία θα έκοβαν και λίγο παραπάνω. Φυσικά δεν είχε, Οπότε ευχαριστημένος ειμαι.

Απο ποιο κατάστημα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

plpapadopoulos, on 19 Jul 2014 - 12:45 PM, said:

Με τα παραπάνω λοιπόν, ΔΕΝ αποτελεί προσφορά, όπως πολύ σωστά ειπώθηκε.

Δε περίμενα και κάτι διαοφρετικό από την Cosmote, μόνες σοβαρές προσφορές είναι αυτές της Wind που σου έδιναν το κινητό δώρο με ανανέωση χρόνου 60 ευρώ σε φάση (?) (ή κατά πολλούς το ανάποδο).


Συγγνωμη για την παρέμβαση , αλλά διάβασα αυτό και μπερδεύτηκα

plpapadopoulos, on 19 Jul 2014 - 12:55 PM, said:

Γιατί στο έδινε κανείς ΔΩΡΟ το Lumia 630 ποτέ?

Ποιός ανέφερε κάτι τέτοιο ;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιο κατάστημα πήγες?

 

βάσει της προσφοράς αυτής πρέπει να σου κόψουν 50 + τα 10 που στο κοστολογούν.

μίλησα με την εξυπηρέτηση και μου το είπαν

στα καταστήματα δεν είναι και πολύ ενημερωμένοι

 

 

Εγώ πήγα στο κατάστημα πανεπιστημίου τους έδειξα ένα Sony Ericsson 8ετιας λειτουργικό, μου είπαν δεν τους κάνει. Τους ρώτησα (για να ενημερώσω εδώ) "ποια σας κάνουν" μου απάντησε τα κινητά που παίρνουν την εφαρμογή της cosmote (...), ξανά ερώτηση "ποια είναι αυτά" και μάλλον μου απάντησε να κοιτάξω στο site τους οπότε κι εγώ προτίμησα να φύγω γρήγορα γιατί είχαν αρχίσει να με πιάνουν τα νεύρα μου...

 

Το ότι δεν είναι ενημερωμένοι πήγαινε στο συγκεκριμένο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι οροι αναφερονται εδω για να μην σας λενε μα και μου μπορειτε να πατε με το pdf που εχουν ανεβασει στο site τους 

 

http://www.cosmote.gr/content/el/attached_files/Company/oroi_antallagis_kinitou.pdf

 

Και σε αυτο το site να βγαζει τιμη αγορας ανω των 5 ευρω...

 

http://www.fonebank.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

... 

Και σε αυτο το site να βγαζει τιμη αγορας ανω των 5 ευρω...

 

http://www.fonebank.gr/

:o 

 

 

Αν ισχυει αυτό, αναιρείται οτιδήποτε εχουμε διαβασει μεχρι τωρα περι "οποιουδηποτε λειτουργικου τηλεφωνου".

 

Εβαλα τηλεφωνα 10ετιας πανάκριβα τοτε, δεν τα εχει καθολου, βαζω κινητο 3 ετιας τοτε αξιας 400-500 ευρω και μου λεει αξια 19 ευρω. Ελεος. Αν σερφαρετε στις σελιδες του site ανα κατασκευστη, και δειτε ποσα από τα smartphones  ακομα και περσινα προπερσινα είναι κατω από 5 ευρω θα παθετε πλακα. Ενταξει, κοιταζω πχ μοτορολα και βλεπω δινει πανω από 5 ευρω το motorola atrix, το razr HD ακριβως 5 ευρω (τυχεροι οσοι το εχετε, τρεξτε να τους το δωσετε  :P ),  το νεοτατο moto G και 2-3 ακομα! Δεν εκανα τον κοπο να μπω σε αλλον κατασκευαστη. :lol:  :lol: :lol:  

 

Παντως μιλαμε για μια προσφορα/τοπικ που κανεις από μαγαζια μεχρι υποψηφιους αγοραστες δεν ξερει τι γινεται και τι ισχυει! :lol:

 

Μαλλον πρεπει να αλλαξουμε τον τιτλο και από "με απόσυρση παλιά συσκευής" να γραψουμε αν ισχυει αυτό που εγραψε ο φιλος, "με αποσυρση υπερσύγχρονης συσκευης". :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απορια μου ειναι τι στο καλο τα κανουν ολα αυτα τα κινητα που μαζευουν... Γιατι τα θελουν και πληρων λειτουργικα, δεν πανε για ανακυκλωση κτλ Ας τα βγαζουν για πωληση με τα διπλα λεφτα απο αυτα που αγορασαν και θα υπαρχουν σουπερ περιπωσεις!

 

Θυμαμαι για πληρως λειτουργικο x10 mini pro σε παλιοτερη περιπτωση μου εδιναν 24 ευρω (οταν μεταχειρισμενο εκανε γυρω στα 80-100) φυσικα δεν το εδωσα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλαμαριά. Εθν.αντίστασης κοντά Αιγαίου.

ποιο omnia εδωσες ακριβώς?γιατι το omnia i9000 στο site που εδωσε παραπανω ο φιλος το βγαζει 0,22 ευρω

 

edit:

Αν και τωρα που βλεπω το site της κοσμοτε νομιζω πως το pdf που παραθεσε ο φιλος παραπανω αναφερεται στην ''Υπηρεσία ανταλλαγής κινητού '' που μαλλον ειναι ασχετη με την συγκεκριμενη προσφορα για τα lumia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...