Προς το περιεχόμενο

Nokia lumia 630 με απόσυρση παλιά συσκευής 99 ευρώ σε καταστήματα Cosmote


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η απορια μου ειναι τι στο καλο τα κανουν ολα αυτα τα κινητα που μαζευουν... Γιατι τα θελουν και πληρων λειτουργικα, δεν πανε για ανακυκλωση κτλ Ας τα βγαζουν για πωληση με τα διπλα λεφτα απο αυτα που αγορασαν και θα υπαρχουν σουπερ περιπωσεις!

 

Θυμαμαι για πληρως λειτουργικο x10 mini pro σε παλιοτερη περιπτωση μου εδιναν 24 ευρω (οταν μεταχειρισμενο εκανε γυρω στα 80-100) φυσικα δεν το εδωσα... 

 

τα πάνε σε τρίτες χώρες και τα πουλάνε εκεί.

 

Αφρική, Πακιστάν κτλ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε συμφερει παιδια.Για galaxy S2 που επισης ρωτησα δινουν 10ευρω.Κ ειναι ολοκληρωμενο τηλ.Μπορεις να δωσεις μεχρι 4 συσκευες.Δεν τους ενδιαφερει να εχουν παρελκομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε συμφερει παιδια.Για galaxy S2 που επισης ρωτησα δινουν 10ευρω.Κ ειναι ολοκληρωμενο τηλ.Μπορεις να δωσεις μεχρι 4 συσκευες.Δεν τους ενδιαφερει να εχουν παρελκομενα.

Τοτε δεν συμφερει οντως! Αν για το GS2 δινουν μονο 10 ευρω... για το Νokia της γιαγιας μου θα πρεπει να τους δωσεις και 10 ευρω για να το παρουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την προσφορά με τα 50 € έκπτωση για αγορά LUMIA μπόρει μέχρι 1 συσκευή καθένας.

Από  κεί και πέρα με το άλλο το πρόγραμμα που κοστολογούν το κάθε κινητό 5 και 10 ευρώ μπορείς παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μάλλον τα έχουμε μπερδέψει και εμείς. Άλλο τα 50 ευρώ των λουμια και άλλο το προγραμμα επιστροφής με το όριο των 5 ευρώ.

Βέβαια ούτε σε όλα τα καταστήματα θα βγάλεις άκρη αφού δεν υπάρχει ακόμα σωστή ενημέρωση.

Για Θεσσαλονίκη μάθαμε ήδη ένα κατάστημα που βγάζεις άκρη, αν μάθει κανείς και κάποιο απο αθηνα ας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μάλλον τα έχουμε μπερδέψει και εμείς. Άλλο τα 50 ευρώ των λουμια και άλλο το προγραμμα επιστροφής με το όριο των 5 ευρώ.

Βέβαια ούτε σε όλα τα καταστήματα θα βγάλεις άκρη αφού δεν υπάρχει ακόμα σωστή ενημέρωση.

Για Θεσσαλονίκη μάθαμε ήδη ένα κατάστημα που βγάζεις άκρη, αν μάθει κανείς και κάποιο απο αθηνα ας ενημερώσει.

 

1. Μαρούσι

2. Κολωνάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάνοντας μιά βόλτα σήμερα στόν πεζόδρομο στο Περιστέρι,μπήκα στο κατάστημα cosmote καί ρώτησα τι κινητό καί σε τι κατάσταση το θέλουν για ανταλλαγή,μου λεει η υπάλληλος πρέπει νά είναι smartphone οποιαδήποτε μάρκα,αλλά  λειτουργικό το πρός ανταλλαγή τηλέφωνο,και παίρνεις μια δωροεπιταγή  50 € γιά οποιοδήποτε κινητό ΝΟΚΙΑ LUMIA.

 

Επισυνάπτω καί μιά φωτό από τον κατάλογο cosmote Ιουλίου - Αυγούστου 2014

Κάντε zoom κάτω -κάτω τα ψιλά γράμματα,να δείτε που αναφέρει ότι η δωροεπιταγή ισχύει για οποιαδήποτε συσκευή ΝΟKIA LUMIA.

post-186658-0-52280700-1405849308_thumb.jpg

Επεξ/σία από weather1967
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oπου επισης γραφει οτι εξαργυρωνεται και σε περιπτωση συμβολαιου (ανω των 25 ευρω/μηνα+24μ δεσμευση!) που προφανως το lumia που θα παρει καποιος θα εχει επιπλεον επιδοτηση (αν τυχον καποιος ενδιαφερεται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και εγώ σήμερα στο κατάστημα στην Κηφισίας πριν το δαχτυλίδι και είχε όλα τα χρώματα του 630.

Τσιμπησα ένα στα 99 ευρώ και μου αφαίρεσαν και 4 ευρώ επιπλέον για το N73 που τους πήγα... 

Η προσφορά ισχύει και για άλλα lumia ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και εγώ σήμερα στο κατάστημα στην Κηφισίας πριν το δαχτυλίδι και είχε όλα τα χρώματα του 630.

Τσιμπησα ένα στα 99 ευρώ και μου αφαίρεσαν και 4 ευρώ επιπλέον για το N73 που τους πήγα...

Η προσφορά ισχύει και για άλλα lumia ...

Τι τηλέφωνο έδωσες για την έκπτωση των 50€ στο lumia?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τηλέφωνο έδωσες για την έκπτωση των 50€ στο lumia?

 

Ενα ΝΟΚΙΑ Ν73 που βρήκα κάπου πεταμένο τους πήγα ... δεν ήθελαν ούτε κουτί ούτε φορτιστή ούτε κάτι άλλο, αρκεί να ανοίγει και να δειχνει κάτι στην οθόνη.. μάλιστα το σύστημα ζητάει από τον πωλητή συγκεκριμένα να απαντήσει αν το τηλέφωνο ήταν λειτουργικό όταν σου περνάει την προσφορά....

Βέβαια τα €50 για Lumia τα παίρνεις με οποιοδήποτε λειτουργικό τηλέφωνο τους πας... από εκεί και πέρα και ανάλογα την ηλικία της συσκευής (δεν κοιτάνε κατάσταση γιατί ανάλογα το μοντέλο έχουν συγκεκριμένο τιμοκατάλογο) μπορεί να σου δώσουν και καποια λίγα ευρώ παραπάνω ... βέβαια μιλάμε για ποσά ξεφτίλα μιας και αν και τηλέφωνο 5ετίας το Ν73 στην κατάσταση που ήταν θα προτιμούσα να το δώσω στη μάνα μου που της έχω ένα 10ετίας παρά να το δώσω για €4, αλλά ας όψεται που ένα Sony Ericsson (Τ610 νομίζω) που επίσης βρήκα δεν φόρτιζε ούτε άνοιγε η οθόνη.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οσους το αγορασαν ισχυει οτι δεν εχει proximity sensor?και αν ναι πως συμπεριφερεται οταν το εχεις στο αυτι σου?
πηγα να το παρω σημερα στο περιστερι αλλα ειχαν ξεμεινει απο συσκευες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...