Προς το περιεχόμενο

Nokia lumia 630 με απόσυρση παλιά συσκευής 99 ευρώ σε καταστήματα Cosmote


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πήρα τελικά στα 99,90 αφού γύρισα αρκετά καταστήματα για να το βρω.εδωσα ένα λειτουργικό sharp gx17(με λογότυπα και λειτουργικό της vodaphone).οποτε προχωρήσετε άφοβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...μου λεει η υπάλληλος πρέπει νά είναι smartphone οποιαδήποτε μάρκα...

 

 

Το πήρα τελικά στα 99,90 αφού γύρισα αρκετά καταστήματα για να το βρω.εδωσα ένα λειτουργικό sharp gx17(με λογότυπα και λειτουργικό της vodaphone).οποτε προχωρήσετε άφοβα

 

 

Δηλαδή σε άλλα καταστήματα δέχονται μόνο smartphone κινητά, και σε άλλα δέχονται και μη-smartphone κινητά και δεκαετίας κιόλας;

a16, σε ποιο κατάστημα το βρήκες εν τέλει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον η ενημέρωση ειναι ή ηταν ελλιπής σε κάποια καταστήματα. Καλό θα ειναι να ζητάτε τον υπεύθυνο του καταστήματος.

Στο περιστέρι για παράδειγμα που γράφει ο φίλος παραπάνω του είπαν την Κυριακή αλλα απο αυτά που είπαν σε μένα χτες.

Επειδή σήμερα το έψαχνε ο αδερφός μου πήγε σε 2 στο κέντρο και δεν το βρήκε λόγω διαθεσιμότητας,συν το περιστέρι που πήγα χτες. Τελικά το πήρε από Γλυφάδα.

Σε κανένα δεν είχαν πρόβλημα με το sharp το οποίο όμως ηταν λειτουργικό σε όλα αν και μοντέλο 2005.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον η ενημέρωση ειναι ή ηταν ελλιπής σε κάποια καταστήματα. Καλό θα ειναι να ζητάτε τον υπεύθυνο του καταστήματος.

Στο περιστέρι για παράδειγμα που γράφει ο φίλος παραπάνω του είπαν την Κυριακή αλλα απο αυτά που είπαν σε μένα χτες.

Επειδή σήμερα το έψαχνε ο αδερφός μου πήγε σε 2 στο κέντρο και δεν το βρήκε λόγω διαθεσιμότητας,συν το περιστέρι που πήγα χτες. Τελικά το πήρε από Γλυφάδα.

Σε κανένα δεν είχαν πρόβλημα με το sharp το οποίο όμως ηταν λειτουργικό σε όλα αν και μοντέλο 2005.

 

θα τους πάω κάνα νόκια 3410 να δω τι θα μου πουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω δεν περίμενα να το πάρουν το sharp.η πλάκα ηταν όταν το κοίταξε στο σύστημα και της έβγαλε 0,00 ευρώ και μου λέει δυστυχώς δεν μπορούμε να σας δώσουμε κατι πέραν της δωροεπιταγης.

 

Πρακτικά ελέγχουν αν ανοιγοκλείνει,αν ειναι οκ η οθόνη και έπειτα κοιτάνε αν το δέχεται το σύστημα.το τι πόσο τους βγάζει ειναι μόνο για να σου κόψουν κατι πέραν του 50€.

Ακόμη και αν βγαλει 0€ το σύστημα θα το πάρουν όπως στην περίπτωση μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω δεν περίμενα να το πάρουν το sharp.η πλάκα ηταν όταν το κοίταξε στο σύστημα και της έβγαλε 0,00 ευρώ και μου λέει δυστυχώς δεν μπορούμε να σας δώσουμε κατι πέραν της δωροεπιταγης.

 

Πρακτικά ελέγχουν αν ανοιγοκλείνει,αν ειναι οκ η οθόνη και έπειτα κοιτάνε αν το δέχεται το σύστημα.το τι πόσο τους βγάζει ειναι μόνο για να σου κόψουν κατι πέραν του 50€.

Ακόμη και αν βγαλει 0€ το σύστημα θα το πάρουν όπως στην περίπτωση μου.

 

δε ζήτησαν κάτι επιπλέον εκτός του κινητού ε?

 

Έχω πάει 2 φορές στην Κοσμοτέ στην Πανεπιστημίου

την 1η μου είχαν πει τα κουλά ότι δεν ισχύει η προσφορά

την 2η ότι θα πρέπει να φέρω και φορτιστή !

Μιλάμε το κατάστημα αυτό ειναι ότι να ναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ρε γ@μ@το άτυχος ήμουνα που πήγα στο κατάστημα της Πανεπιστημίου και μου απορριψανε το κινητακι μου. Τώρα είμαι εκτός Αθηνών και όταν γυρίσω σιγά μην έχουν απόθεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αγόρασα σήμερα από Γερμανό ένα 630 και δεν με ενημέρωσε κανείς ότι ειναι branded cosmote. Με εκνευρίζει το λογότυπο στο ξεκίνημα. Μπορώ να το επιστρέψω; Γνωρίζει κανείς εκτός απο την φωτογραφία στην εκκίνηση τι διάφορα έχει απο ένα που δεν ειναι branded;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...