Προς το περιεχόμενο

αγορά tablet


VSPIL7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψάχνω για αγορά tablet. το θέλω για internet , pdf reading και κάποια ελαφριά επεξεργασία word-excel.Μάλλον προτιμώ για tablet με windows γιατί ποτέ δεν έχω δουλέχει android. Έχω δει αυτό το οποίο έχει ακόμα 199 ευρώ στο ΜΜ: http://www.skroutz.gr/s/4500940/Asus-VivoTab-Note-8-32GB.html

Θέλω να ρωτήσω αν μπορείσ να δουλέψεις word-excel με το office που έχει μέσα και με το πενακι.

είδα πως δεν έχει 3g. γίνεται να χρησιμοποιείς το κινητό έξω στο οποίο έχω internet από τον πάροχο ως hotspot και να έχω και στο laptop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψάχνω για αγορά tablet. το θέλω για internet , pdf reading και κάποια ελαφριά επεξεργασία word-excel.Μάλλον προτιμώ για tablet με windows γιατί ποτέ δεν έχω δουλέχει android. Έχω δει αυτό το οποίο έχει ακόμα 199 ευρώ στο ΜΜ: http://www.skroutz.gr/s/4500940/Asus-VivoTab-Note-8-32GB.html

Θέλω να ρωτήσω αν μπορείσ να δουλέψεις word-excel με το office που έχει μέσα και με το πενακι.

είδα πως δεν έχει 3g. γίνεται να χρησιμοποιείς το κινητό έξω στο οποίο έχω internet από τον πάροχο ως hotspot και να έχω και στο laptop?

Καλυτερα κανε μια ερωτηση/συζητηση στο θεμα με το asus vivotab note 8 για το πενακι και τα office,με τα παιδια που το εχουν και θα μπορουν να σου δωσουν περισσοτερες πληροφοριες!

 

Στο θεμα του hotspot,αν το κινητο εχει αυτη τη δυνατοτητητα τοτε ναι μπορεις κανονικα να το δουλεψεις ετσι!Απλα οταν εισαι σε hotspot,καλο να ενεργοποιησεις κατι ρυθμησεις(metered connection) για το συγκεκριμενο hotspot,για  να περιοριζουν την σπαταλη δεδομενων απο το tablet και να μην κατεβαζουν τιποτα αυτοματα!

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...