Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο κωδικος του geek εχει ληξει προ πολλου.Εχει βγει αλλος κωδικος και δεν το πηραμε χαμπαρι?

 

 

Αναρωτιέμαι και εγώ?

 

Link Merimobiles

-2% coupon για όλες τις αγορές (για περιοσρισμένο χρόνο λόγω εθνικής τους εορτής): 2times

 

 
Grand Total: $22.53
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αναρωτιέμαι και εγώ?

 

 Δοκιμάστε αυτόν acc75a . Να ναι καλα το παιδί στο ποστ #269 .

Στατιστικά τα περισσότερα καλά λόγια στο thread ακούγονται για το merimobiles . Απο εκει και πέρα το ρισκαρεις . Εγω π.χ. προτίμησα να δώσω το κάτι extra για να έχω καλύτερες πιθανότητες να πάρω το original προιον. Τελος υπάρχει και το paypal protection .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tplink powerbank 10400mah 24€ στο crazysundays

Αυτό είδα και εγώ πριν λίγο και "ψάχνομαι" για το κατά πόσο αξίζει η αγορά του. Κάποιος που το έχει αγοράσει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αξιοπιστο το tp link το εχει φιλος και εχει και πολλες προστασιες. Επισης κορυφαια ειναι τα ramoss τα οποια ειναι και τα ποιο ακριβα θα ελεγα. Αλλα παιζουν ολα στην ιδια Α ποιοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα δηλαδή να κινηθώ προς την αγορά του tp link;

nai,αλλα πρωτα δες κανενα βιντεακι utube το μεγεθος του, ειναι λιγακι γκουμουτσα!

 

σε σχεση με καποια αλλα τουλαχιστον. σκεψου την μεταφορα του, αν θα εχεις τσαντα ή θες να το εχεις στην τσεπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ευχαριστώ για την πρόταση. Θα  κοιτάξω για κανένα βίντεο, απλά δε θέλω να το αγοράσω γενικά για καθημερινή χρήση, αλλά για τις περιπτώσεις που θα το χρειαστώ. Έτσι κι αλλιώς, καθημερινά στο χώρο εργασίας μου έχω κανονικά φορτιστή για τα κινητά. Κανονικά, δεν έχω κάποιο πρόβλημα να φορτίζω την ταμπλέτα με αυτό υποθέτω (Asus Vivotab note 8).

 

Edit

 

Είδα μερικά βιντεάκια. Είναι λίγο μεγαλούτσικο και χοντρούτσικο αλλά επειδή δε θα το χρησιμοποιώ σε καθημερινή βάση, πιστεύω δε θα έχω κάποιο πρόβλημα. Μάλλον είμαι έτοιμος για παραγγελία.

Επεξ/σία από ostvarivanje
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελικά κ σε εμένα θα έρθει...!! χαχαχα

 

Παραγγελία κ πληρωμή 19/7

Παράδοση στο ταχυδρομείο 24/7

Αποστολή 29/7

Έφτασε Ελλάδα 3/10

κ λογικά αύριο θα το έχω!!

 

Απίστευτο....μιλάμε για οδύσσεια  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι δεν είχα κάνει dispute αλλά περίμενα καρτερικα! Είχαμε συμφωνήσει να περιμένω μέχρι τις 20/10 κ μετά να μου επέστρεφαν τα χρήματα! Τώρα αρχίζει ο Γολγοθάς του ελέγχου!

 

update

Ενώ όλα τα οπτικά τεστ τα περνάει κ παράλληλα φορτίζει το κινητό όταν το έχω με τον φορτιστή κ ΟΧΙ με το usb στον υπολογιστή, ο κωδικός δεν περνάει, είναι στα κινέζικα βέβαια..αλλά δεν θα σκάσω για τον κωδικό, όλα τα άλλα είναι κομπλέ!!

Επεξ/σία από MIKermit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν είχα κάνει dispute αλλά περίμενα καρτερικα! Είχαμε συμφωνήσει να περιμένω μέχρι τις 20/10 κ μετά να μου επέστρεφαν τα χρήματα! Τώρα αρχίζει ο Γολγοθάς του ελέγχου!

 

update

Ενώ όλα τα οπτικά τεστ τα περνάει κ παράλληλα φορτίζει το κινητό όταν το έχω με τον φορτιστή κ ΟΧΙ με το usb στον υπολογιστή, ο κωδικός δεν περνάει, είναι στα κινέζικα βέβαια..αλλά δεν θα σκάσω για τον κωδικό, όλα τα άλλα είναι κομπλέ!!

τι εννοεις δεν περναει? εκει στα πολλα πολλα κινεζικα που γραφει θα δεις και εναν αριθμο. Αν την πρωτη φορα που βαλες ηταν "1" τοτε ειναι αυθεντικο. Αν πχ τωρα το δοκιμαζεισ για 3 φορα θα πρεπει να δεις το "3".  Δοκιμασε επισης να βαλεις το usb και στην ειδοσο και εξοδο ταυτοχρονα, αν ειναι το αυθεντικο απλως δε κανει τπτ.. αν ειναι μουφα θα σ δειχνει οτι φορτιζει τον εαυτο του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις δεν περναει? εκει στα πολλα πολλα κινεζικα που γραφει θα δεις και εναν αριθμο. Αν την πρωτη φορα που βαλες ηταν "1" τοτε ειναι αυθεντικο. Αν πχ τωρα το δοκιμαζεισ για 3 φορα θα πρεπει να δεις το "3".  Δοκιμασε επισης να βαλεις το usb και στην ειδοσο και εξοδο ταυτοχρονα, αν ειναι το αυθεντικο απλως δε κανει τπτ.. αν ειναι μουφα θα σ δειχνει οτι φορτιζει τον εαυτο του!

 

Δεν κάνει τίποτα! Αφού περνάει κ όλα τα εξωτερικά τεστ...θα είναι αυθεντικό!!

Όταν λέω δεν περνάει..., εννοώ ότι η μετάφραση που είδα, είναι δεν υπάρχει αίτημα για αυτό τον κωδικό! Θα το δοκιμάσω πάλι!

 

Up

Όλα εντάξει!! Τον ξαναέβαλα (τον κωδικό) κ μου έβγαλε ένα τεράστιο πράσινο V (τσεκάρισμα εννοώ...) και όντως είχε τον αριθμό 1

 

Ευχαριστώ...

 

 

ΥΓ. Τελικά το geek μου έστειλε με τα πόδια (2+1/2 μήνες) αυθεντικό προϊόν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συμφορουμίτες!

Παρέλαβα κ εγώ πριν μερικές ημέρες και έχω να δηλώσω ενθουσιασμένος 

από τη χωρητικότητα του η οποία μοιάζει αληθινή!

έχω κάνει 3 πλήρεις φορτίσεις στο iphone 4s και είναι στη μέση η ένδειξη της μπαταρίας του...

Μακάρι να κρατήσει έτσι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...

Διαβασα μερικες σελιδες. Θελω να το παρω τωρα το POWERBANK. απο που να το παρω οστε να εχω την καλύτερη τιμη αλλά και να ειναι γνήσιο?

Ευχαριστώ πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...