Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καθε μερα μεχρι παρασκευη για συγκεκριμενες ωρες(εξι τοπικη GMT+8) το geekbying θα εχει 10 tronsport sj4000 στα 49,99$ ντολαρς!

black friday και ετσι.

λινκ

http://promotion.geekbuying.com/promotion/2014_black_friday_shopping_carnival(διπλα απο τη ντουντουκα που ξεφωνιζει B) )

 

και λινκ του προιοντος.

http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=sj4000+tronsport

 

την συζητηση στο ξεχωριστο θεμα για την sj4000 δεν την βαζω για προφανεις λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να το πληρώσω ή οχι; Δεν το βιάζομαι..

 

 

Η απάντηση κρύβεται στην ερώτηση.

 

Υ.Γ. Προς τους mods: Προσπάθησα να παραθέσω αυτούσιο το μήνυμα του κινέζου και το forum μου πετάει μήνυμα οτι απαγορεύονται τα greeklish. Δεν είναι greeklish, αλλά english και μάλλον ο κώδικας του forum δεν το υπολογίζει σωστά.

 

Δοκίμασε:

Προφίλ --> Οι ρυθμίσεις μου --> Greeklish --> Τικάρεις το Παράκαμψη του ελέγχου greeklish

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@newtech To merimobiles εχει ως τώρα 100% γνησιότητα . Μπορείς να το επαληθεύσεις αμα διαβάσεις και τις 46 σελίδες :P . Κι εγω απο εκεί πήρα και είμαι κομπλέ . Οσο για το xiaomi , απλα τα σπάει .

 

Xiaomi complete :D

Mi3 , Ακουστικα , WhristBand (on its way) , Powerbank (παραγγελία 10/11 παραλαβή σήμερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi complete :D

Mi3 , Ακουστικα , WhristBand (on its way) , Powerbank (παραγγελία 10/11 παραλαβή σήμερα).

Sorry για το offtopic αλλα θελω να σε ρωτησω τα χαρτια του mi3 λενε καποια ακριβη τιμη Sar value;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από μένα....

'Εχoντας ρίξει διάβασμα σε όλες τις σελίδες, κατέληξα κι εγώ κάνω μόλις πριν λίγο μια παραγγελία από merimobiles....

και άλλη μια το μικρό LED της Xiaomi από το tinydeals......

 

Τώρα ψάχνω και μια θηκούλα για το power bank για να είμαι κομπλέ.....

Βρήκα αυτή στο ebay, η οποία και φτηνή είναι και το σηματάκι της Xiaomi έχει πάνω της.

Τι λέτε, είναι αυθεντική? Να προχωρήσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από μένα....

'Εχoντας ρίξει διάβασμα σε όλες τις σελίδες, κατέληξα κι εγώ κάνω μόλις πριν λίγο μια παραγγελία από merimobiles....

και άλλη μια το μικρό LED της Xiaomi από το tinydeals......

 

Τώρα ψάχνω και μια θηκούλα για το power bank για να είμαι κομπλέ.....

Βρήκα αυτή στο ebay, η οποία και φτηνή είναι και το σηματάκι της Xiaomi έχει πάνω της.

Τι λέτε, είναι αυθεντική? Να προχωρήσω ?

Και εγω την εχω.Πολυ καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά σε 1Α το βάζεις για φόρτιση και αλλάζει η ημέρα....

about 9 hour(use standard cable with 5V/2A charger adapter); 

about 14.5 hour(use standard cable with 5V/1A charger adapter)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...