Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε σεις, αυτοι στο Tinydeal ειναι ηλιθιοι;

 

Ανοιξα το live chat να ρωτησω πότε θα φυγει η παραγγελια μου και μου λεει η άλλη, τωρα.

Καλά και πότε θα παρω tracking number και μου πεταει ενα νουμερο (RS181108705NL).

 

Ρε, παν καλα αυτοι; Να τα κλαιω απο τωρα τα 20$?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, αυτοι στο Tinydeal ειναι ηλιθιοι;

 

Ανοιξα το live chat να ρωτησω πότε θα φυγει η παραγγελια μου και μου λεει η άλλη, τωρα.

Καλά και πότε θα παρω tracking number και μου πεταει ενα νουμερο (RS181108705NL).

 

Ρε, παν καλα αυτοι; Να τα κλαιω απο τωρα τα 20$?????

Μια φορά στο chat με τους ίδιους επειδή δεν θυμόμουν κάτι που με ρώτησε μου το έκλεισε!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά στο chat με τους ίδιους επειδή δεν θυμόμουν κάτι που με ρώτησε μου το έκλεισε!!!!!

:lol: Περιπτωσαρα ειναι οι τυποι δλδ. Τελικα μου ηρθε επιβεβαιωτικο μεηλ με το tracking number που μου εδωσε η κινεζουλα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι λειτουργούν στην κινα. Σε καθε παραγγελία αντιστοιχεί ενα tr number. Οποτε απ την αρχή ξέρουν/ξέρουμε τον αριθμο αυτον.

Απλα οοοοταν στειλουν το πακετο βλεπουμε την διαδρομη του.μη σε κανει εντυπωση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα ένα δεύτερο από merimobiles. Το πρώτο το είχα πάρει από bangood.

 

Και τα δύο περνάνε τα τεστ : Βραχυκύκλωμα με το καλώδιο, δεν ανάβει κανένα λαμπάκι, ξεκινάνε άμεσα την φόρτιση με το που συνδεθούν με το τηλέφωνο, οι κωδικοί επεβεβαιώνονται μέσω του site της xiaomi, το καλώδιο δεν έχει πάνω λογότυπο, οι usb υποδοχές του έχουν κρεμ χρώμα.

 

Σχετικά με το αν είναι εκτυπωμένα καλά τα χαρακτηριστικά του power bank δεν θα σταθώ εκεί, καθώς είναι δύσκολο να πω κάτι αν δεν έχω μπροστά μου και ένα επιβεβαιωμένο fake.

 

Οι δύο διαφορές που εντοπίζω μεταξύ τους είναι :

  • Το ένα γράφει xiaomi.com (το πρώτο), ενώ το άλλο γράφει mi.com.
  • Στο κουτί του πρώτου έναν αριθμό Q/4123432...2014 τον έχει πάνω σε ένα εξτρα αυτοκολητο, ενώ στο δεύτερο είναι εκτυπωμένο στο σημείο που γράφει τα χαρακτηριστικά του.

 

Έχει κάποιος κανένα σχόλιο πάνω σ αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...