Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy Alpha... αποκαλύπτεται


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Βρε σε κάτι μου φέρνει θα έλεγα, κάτι μου θυμίζει ... Ειδικά στο πλάι είναι ... σαν δαγκωμένο μήλο ... 

Γιατί δεν καταλαβαίνουν ότι όσο αντιγράφουν απλά θα ακολουθούν και ποτέ δεν θα αλλάξουν την ιστορία; Χωρίς πρωτοτυπία, εξέλιξη, κάτι, είσαι καταδικασμένος να ακολουθήσεις αυτόν που το έκανε πρώτος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σε κάτι μου φέρνει θα έλεγα, κάτι μου θυμίζει ... Ειδικά στο πλάι είναι ... σαν δαγκωμένο μήλο ... 

Γιατί δεν καταλαβαίνουν ότι όσο αντιγράφουν απλά θα ακολουθούν και ποτέ δεν θα αλλάξουν την ιστορία; Χωρίς πρωτοτυπία, εξέλιξη, κάτι, είσαι καταδικασμένος να ακολουθήσεις αυτόν που το έκανε πρώτος... 

Πραγματικά πόσους νομίζεις ότι θα επηρεάσει να το αγοράσουν στο ενδεχόμενο να είναι εντελώς copy-paste σχεδιαστικά; Εμένα ας πούμε ποσώς με ενδιαφέρει αρκεί να πετάει η συσκευή.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ.
720p - 4.8 inches, 12mp camera, και το ιδιο κλασσικο πλαστικο design της Samsung, με μονη "προτοτυπια" το πλαισιο το οποιο το εκλεψαν απο το iPhone.

 

Ο επεξεργαστης του ειναι δυνατοτερος απο τον Snapdragon 801 του S5 κατι το οποιο ειναι παντελως αχρηστο, καθως κανεις δεν τρεχει εφαρμογες που απαιτουν τοσο μεγαλη υπολογιστικη ισχυ στο κινητο του, δεν ξερω αν υπαρχουν κιολας.
Ουτε και θα σε ρωτησουν τα γκομενακια στην καφετερια τι CPU φοραει το εργαλειο σου.
Με δυο λεξεις, μαπα το καρπουζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ.

720p - 4.8 inches, 12mp camera, και το ιδιο κλασσικο πλαστικο design της Samsung, με μονη "προτοτυπια" το πλαισιο το οποιο το εκλεψαν απο το iPhone.

 

Ο επεξεργαστης του ειναι δυνατοτερος απο τον Snapdragon 801 του S5 κατι το οποιο ειναι παντελως αχρηστο, καθως κανεις δεν τρεχει εφαρμογες που απαιτουν τοσο μεγαλη υπολογιστικη ισχυ στο κινητο του, δεν ξερω αν υπαρχουν κιολας.

Ουτε και θα σε ρωτησουν τα γκομενακια στην καφετερια τι CPU φοραει το εργαλειο σου.

Με δυο λεξεις, μαπα το καρπουζι.

ναι ρε συ.. αγόραζαν το μηλοφωνο και ξήλωναν το γύρω γύρω για να το βάλουν εκεί.

 

εμένα μια χαρά μου φαίνεται και ειδικά άμα είναι ανταγωνιστικά τιμολογημένο είναι μια καλή επιλογή κάτω από της 5"

 

όσο αφορά την ιπποδύναμη ποιος σου είπε ρε φίλε οτι δεν υπάρχει και η μερίδα που  θα το αξιοποίηση? δηλαδή με τη λογική σου πρέπει να ήταν μονοπύρηνο με 256μβ ραμ.

 

μερικοί απλά κράζετε έτσι για να κράξετε πια.. έλεος.

εσύ αφού έχεις το καλύτερο τηλέφωνο στον κόσμο γιατί δυσανασχετείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το μεταλλικό πλαίσιο είναι απο το πάμφθηνο υλικό που λέγεται αλουμίνιο, τότε το κινητό θα έχει την χαμηλότερη τιμή ,απο όλα τα υπόλοιπα κινητά της Samsung....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iPhonιζει η Sammy ή μου φαίνεται? Πάντως δεν αρκεί μόνο.πόσο καλός επεξεργαστή έχει αλλά όλο το σύνολο. Όταν βγει το Ζ3 compact (και εφόσον ισχύουν οι φήμες περί spec) θα είναι ο μεγαλύτερος ανταγωνιστής του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...