Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Update 1 για όσους έχουν Windows Phone 8.1 Preview for Developers


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν το βλέπω ακόμα (οκ, λογικό) αλλά η συσκευή έχει μήνες να βρει update. Αν δεν κάνω λάθος είχαν κυκλοφορήσει 2-3 μικρά τον τελευταίο καιρό και δεν μπόρεσα να κάνω ούτε ένα. Δεν τα βρήκε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ativ και εγω και το μονο προβλημα ειναι η καμερα. Το φλας ακομα και αν το απενεργοποιησεις παλι αναβει(καθυστερημενα). Ενταξει δεν με πολυ ενοχλει. Κατα τα αλλα ολα οκ

εγω γιαυτό και το θέμα που μου γύριζε το ringtone στο default κάθε λίγο και λιγάκι το πούλησα πήρα ένα xiaomi redmi note και περιμένω την έκδοση 9 να τελειώνουμε.

 

κατά τα άλλα το πάει καλά η microsoft επειδή όμως δε βλέπω η samsung να βγάζει firmware για το ativ s αράζω και περιμένω το htc m8.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλαv Bluetooth internet sharing. USB δεν μπορούσαν να βάλουν που είναι απολύτως απαραίτητο για να μην χαλάς μπαταρία σε ασύρματες συνδέσεις αφού στην πλειοψηφία των περιπτωσεων δίνεις ιντερνετ σε ένα μηχάνημα. Άντε να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα και εγώ το update.εκτος από τυχών βελτιώσεις που δεν έχω δει ακόμα,θα προσθέσω ένα τρομερό feature που μας έδωσε η ms.τρολια βασικά...σε διαφορα σαιτ με is θεωρεί ότι έχω android και μου προτείνει να κατεβάσω το application για android!συμπεριλαμβάνεται και το insomnia φυσικά.μην βράζετε fanboys...

Ειρωνεύομαι το ξέρω τι να κάνω αλλα από την Microsoft όλα τα περιμένουμε και κάποια πράγματα είναι λες και τα κάνει επίτηδες.

 

Edit.λοιπόν ο IE έχει χοντρό πρόβλημα.στο WP στην φουλ έκδοση λαγκαρει και δεν ανταποκρίνεται σωστά στο ζουμ.στο scrolling πάλι λαγκαρει και τα περιεχόμενα της σελίδας εξαφανίζονται και εμφανίζονται στιγμιαία.επίσης στο verge και insomnia στις εκδόσεις για υπολογιστές με λίγο zoom in και out και σκρολαρισμα ο browser κρασαρει.επίσης πάλι στο ζουμ εξαφανίζονται τα περιεχόμενα και εμφανίζονται πάλι.με γρήγορο ψάξιμο είδα ότι δεν ειμαι ο μόνος.ακομα και το 1520 που είναι και 4πυρηνο συμπεριφέρεται ακριβώς το ίδιο με το 920 μου.κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα και εγώ το update.εκτος από τυχών βελτιώσεις που δεν έχω δει ακόμα,θα προσθέσω ένα τρομερό feature που μας έδωσε η ms.τρολια βασικά...σε διαφορα σαιτ με is θεωρεί ότι έχω android και μου προτείνει να κατεβάσω το application για android!συμπεριλαμβάνεται και το insomnia φυσικά.μην βράζετε fanboys...

Ειρωνεύομαι το ξέρω τι να κάνω αλλα από την Microsoft όλα τα περιμένουμε και κάποια πράγματα είναι λες και τα κάνει επίτηδες.

 

Edit.λοιπόν ο IE έχει χοντρό πρόβλημα.στο WP στην φουλ έκδοση λαγκαρει και δεν ανταποκρίνεται σωστά στο ζουμ.στο scrolling πάλι λαγκαρει και τα περιεχόμενα της σελίδας εξαφανίζονται και εμφανίζονται στιγμιαία.επίσης στο verge και insomnia στις εκδόσεις για υπολογιστές με λίγο zoom in και out και σκρολαρισμα ο browser κρασαρει.επίσης πάλι στο ζουμ εξαφανίζονται τα περιεχόμενα και εμφανίζονται πάλι.με γρήγορο ψάξιμο είδα ότι δεν ειμαι ο μόνος.ακομα και το 1520 που είναι και 4πυρηνο συμπεριφέρεται ακριβώς το ίδιο με το 920 μου.κρίμα.

αυτο συμβαινει μονο στα τρολλς... 

εμενα το 820 μου παραμενει πολυ σταθερο και πολυ γρηγορο σε οτι κανω. 

ολα κομπλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κανω φακελους? Και ενα ακομα που με απασχολει απο το Πασχα :P

Οταν κλειδωνε το κινητο, εκλεινε και το wifi. Τωρα γιατι δεν γινεται αυτο?

 

Βγηκε και η cortana στο μενου, επειδη εχω us region. Παω να τη βαλω στη start screen να πουλησω μουρη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κανω φακελους? Και ενα ακομα που με απασχολει απο το Πασχα :P

Οταν κλειδωνε το κινητο, εκλεινε και το wifi. Τωρα γιατι δεν γινεται αυτο?

 

Βγηκε και η cortana στο μενου, επειδη εχω us region. Παω να τη βαλω στη start screen να πουλησω μουρη :P

 

Για να δημιουργήσεις φακέλους κάνε drag ένα tile πάνω σε ένα άλλο και μετά προσθέτεις αβέρτα όσα tiles θέλεις σε αυτόν. Επίσης, ο φάκελος συμπεριφερεται όπως η αρχική οθόνη: μπορείς να κάνεις resize τα tiles και να τα τοποθετήσεις όπως θες.

 

Για να κλείνει το wifi όταν κλειδώνει η οθόνη δεν ξέρω να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...