Προς το περιεχόμενο

Να αγοράσω tablet MLS;

graphic1970

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας!

Θέλω να αγοράσω tablet και σκέφτομαι να πάρω mls. Το έχω δει το προϊόν και το έχω δουλέψει για λίγο και μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση. Θα ήθελα όμως και τη γνώμη μερικών φίλων ακόμη. Αν μπορείτε πείτε μου τι νομίζετε.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. ΟΧΙ. Ο-Χ-Ι!!!!!

Ειναι χαλια κατασκευες, οι φορτιστες χαλανε συνεχεια, το ιδιο και το dc in jack, το wifi αθλιο, ειδικα στο iq tab king που εχει αλουμινενιο πλαισιο.

Η δε αντιπροσωπεια, ΕΛΛΕΕΙΝΗ! Τα κοιτανε μετα απο 7 εργασιμες. ΠΡΟΣΟΧΗ! Τα κοιτανε, οχι τα εχουν ετοιμα!!!!!!!

Χιλιες φορες ASUS, Samsung, EΣΤΩ LENOVO!!!!!

Γεια σας!

Θέλω να αγοράσω tablet και σκέφτομαι να πάρω mls. Το έχω δει το προϊόν και το έχω δουλέψει για λίγο και μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση. Θα ήθελα όμως και τη γνώμη μερικών φίλων ακόμη. Αν μπορείτε πείτε μου τι νομίζετε.

Ευχαριστώ

προσωπική εμπειρία έχω μόνο σε κινητό/gps,είναι "σκυλιά'' που λέμε...

υπάρχει και 2ετή εγγύηση ,αν γίνει τπτ

ποιό μοντέλο γλυκό κοιτάζεις;;  :-D

Δύο απαντήσεις, 100% διαφορετικές! :-)  δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά νομίζω ότι είναι κινέζικα με στάμπα mls (όπως τα turbo x). Γράψε μοντέλο που σε ενδιαφέρει και τιμή να δούμε αν αξίζει και τι άλλο υπάρχει σε αυτά τα χρήματα

Αυτό που με έχει κολλήσει μαζί τους είναι το IQ talk που έχουν και ότι έχουν πολύ καλό GPS και το θέλω για επαγγελματική χρήση. Το έχει μια ανιψιά μου και από το λίγο που το χρησιμοποίησα μου άρεσε όσον αφορά σε αυτά τα χαρακτηριστικά. Μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχουν αντίστοιχα χαρακτηριστικά στα προϊόντα των άλλων brand που μου προτείνετε;

Ευχαριστώ

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρησιμοποιούμε  cookies για να απολαμβάνεις το insomnia προσωποποιημένο στις ανάγκες σου αλλά και για την παροχή στοιχείων επισκεψιμότητας για να βελτιώσουμε την ποιότητα των υπηρεσιών μας