Προς το περιεχόμενο

Αγορά τηλεφώνου,στα 100 ευρώ


black adder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σας, 
Ψαχνω για ενα κινητο (όχι κινέζικο) κατα προτίμηση Android και με οθόνη οχι πανω απο 4.5 inches γυρω στα 150Ε και θα ηθελα να ξέρω τι μου προτείνετε. 
Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

l9ii απο μενα.Πολυ καλυτερο απο το moto g.

Δεν νομιζω φιλε να ειναι καλυτερο,ασε που δεν  εχει led ειδοποιησεων το LG . Απλα εχει πιο μεγαλη οθονη ιδιας αναλυσεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω φιλε να ειναι καλυτερο,ασε που δεν εχει led ειδοποιησεων το LG . Απλα εχει πιο μεγαλη οθονη ιδιας αναλυσεως.

Και μονο που το moto g ειναι 8gb φτανει να μην το αγορασει κανεις.Το l9 περνει sd και εχει 142 ευρω.Το moto g 16gb εχει 200+.Δεν αξιζει σε καμια περιπτωση.Το l9ii/xperia sp ειναι καλυτερες περιπτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μονο που το moto g ειναι 8gb φτανει να μην το αγορασει κανεις.Το l9 περνει sd και εχει 142 ευρω.Το moto g 16gb εχει 200+.Δεν αξιζει σε καμια περιπτωση.Το l9ii/xperia sp ειναι καλυτερες περιπτωσεις.

το MOTO G στο εξωτερικο εχει 120 ευρω το πολυ και στην Ελλαδα 150,που τις ειδες τις τιμες αυτες ;;;

Επισης το G παιρνει τερμα αναβαθμισεις...ηδη ειμαστε στην 4.4.4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το MOTO G στο εξωτερικο εχει 120 ευρω το πολυ και στην Ελλαδα 150,που τις ειδες τις τιμες αυτες ;;;

Επισης το G παιρνει τερμα αναβαθμισεις...ηδη ειμαστε στην 4.4.4.

Moto g 16gb που και παλι ειναι υπερβολικα λιγα τα 16 στο skroutz στα 200+.Το 8gb(6gb χωρου) στα 152.Αν ειχε sd θα ηταν καλη τιμη αλλα χωρις και με τοσο λιγο χωρο δεν μπορω να το προτεινω

http://www.kaizershop.gr/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B1/motorola-66/motorola-moto-g-16gb-black-eu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moto g 16gb που και παλι ειναι υπερβολικα λιγα τα 16 στο skroutz στα 200+.Το 8gb(6gb χωρου) στα 152.Αν ειχε sd θα ηταν καλη τιμη αλλα χωρις και με τοσο λιγο χωρο δεν μπορω να το προτεινω

http://www.kaizershop.gr/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B1/motorola-66/motorola-moto-g-16gb-black-eu

καμια σχεση ξαναλεω το ενα κινητο με το αλλο...ασε που το moto G δεν μασαει και στο νερο τιποτα. Δοκιμασμενο Στη θαλασσα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια σχεση ξαναλεω το ενα κινητο με το αλλο...ασε που το moto G δεν μασαει και στο νερο τιποτα. Δοκιμασμενο Στη θαλασσα !

Δεν το μειωσα αλλα το οτι εχει μονο 8gb χωρις sd φτανουν?Εχω 64 και παλι με το ζορι μου φτανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το μειωσα αλλα το οτι εχει μονο 8gb χωρις sd φτανουν?Εχω 64 και παλι με το ζορι μου φτανουν

Ενταξει βρε φιλε ο Χωρος ειναι κατι σχετικο παντα! Εγω με  120 εφαρμογες εχω ακομα 2.2 ελευθερο χωρο ! Μια χαρα ολα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει βρε φιλε ο Χωρος ειναι κατι σχετικο παντα! Εγω με 120 εφαρμογες εχω ακομα 2.2 ελευθερο χωρο ! Μια χαρα ολα !

Βρε σχετικος ειναι και με 150 ευρω ειναι οκ για καποιον που δεν θελει να εχει πολλα στο κινητο του.Αν θες να βαλεις 2-3 καλα παιχνιδια περνας τα 5gb μονο με αυτα.Εγω μονο με 64καρτα θα ημουν οκ.Αλλοι και με 2gb τους φτανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σχετικος ειναι και με 150 ευρω ειναι οκ για καποιον που δεν θελει να εχει πολλα στο κινητο του.Αν θες να βαλεις 2-3 καλα παιχνιδια περνας τα 5gb μονο με αυτα.Εγω μονο με 64καρτα θα ημουν οκ.Αλλοι και με 2gb τους φτανουν

φιλε παιχνιδια σε 4,5 οθονη ; ΕΛΕΟΣ δηλαδη...αν θες για παιχνιδια παιρνεις note 2 H note 3 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε παιχνιδια σε 4,5 οθονη ; ΕΛΕΟΣ δηλαδη...αν θες για παιχνιδια παιρνεις note 2 H note 3 .

Note 3 εχω μην ανησυχεις.Και η 4.5 μια χαρα ειναι.Εδω αλλοι βγαζουν τα ματια τους στην οθονιτσα του iphone τι ψαχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...