Προς το περιεχόμενο

Αγορά τηλεφώνου,στα 100 ευρώ


black adder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Note 3 εχω μην ανησυχεις.Και η 4.5 μια χαρα ειναι.Εδω αλλοι βγαζουν τα ματια τους στην οθονιτσα του iphone τι ψαχνεις

Γιατι πραγμα να ανησυχω ; λολ...τεσπα θα μας πει ο ts τι θελει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει εξαφανιστει.Στα 150 περνει το l9ii αν θελει αποθηκευτικο χωρο.Αν δεν θελει περνει moto g 8gb που θα τον περιοριζει παρα πολυ.Δεν ξερω αν υποστηριζει και otg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει εξαφανιστει.Στα 150 περνει το l9ii αν θελει αποθηκευτικο χωρο.Αν δεν θελει περνει moto g 8gb που θα τον περιοριζει παρα πολυ.Δεν ξερω αν υποστηριζει και otg.

τα παντα υποστηριζει το μοτορολα . Το εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε μπορει και να τον βολεψει.Το otg ειναι μεγαλο συν για κινητα χωρις sd

Εννοειται φιλε...εγω εχω ενα μικρο στικακι μαζι παντα 32 αρι. Οποτε δεν εχω κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται φιλε...εγω εχω ενα μικρο στικακι μαζι παντα 32 αρι. Οποτε δεν εχω κανενα προβλημα.

Ναι οντως βολευει αρκετα ειδικα αν θες να εχεις καμια σειρα μαζι σου καμια ταινιουλα μουσικη.Αντε να δουμε τελικα τι εχει στο μυαλο του ο ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Lumia 520 ειναι μια πολυ αξιολογη λυση για 80 περιπου ευρω.Εγω πηρα πριν κατι μερες το lumia 620 για 120 ευρω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Αρκετα γρηγορο για αυτα τα λεφτα,δεν κολλαει καθολου,εχει καλη αναλυση και η καμερα εχει και φλας.Εφοσον μπορουν να δωθουν 20 ευρω παραπανω,θα ηταν πολυ καλη λυση κατα την γνωμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για τις προτασεις παιδια θα τα κοιταξω και θα αποφασίσω! Ποια η γνωμη σας για το Xperia SP? Ειναι λιγο παραπανω στα λεφτα αλλα αξιζει πιστευετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για τις προτασεις παιδια θα τα κοιταξω και θα αποφασίσω! Ποια η γνωμη σας για το Xperia SP? Ειναι λιγο παραπανω στα λεφτα αλλα αξιζει πιστευετε?

Το sp ειναι το πιο δυνατο απο τα τρια.Εχει τον πιο δυνατο διπυρηνο και μια απο τις καλυτερες καρτες γραφικων.Απλα εχει καποια προβληματακια με stock firmware της σονυ οπως λιγο αδυνατο wifi.Διορθωνονται με custom rom αν θες να ασχοληθεις.Για την τιμη του θα το προτιμουσα.Ειναι και πανεμορφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι σιγουρος οτι δεν θες κινεζικο? σε αυτα τα χρηματα οι διαφορες ειναι χαοτικες.. 

δες ενα μονο και μονο για την συγκριση..  

 

http://www.minideal.net/new-asus-zenfone-5-16gb-dual-sim-3g-5-5-hd-ips-intel-z2580-2-0ghz-black.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για τις προτασεις παιδια θα τα κοιταξω και θα αποφασίσω! Ποια η γνωμη σας για το Xperia SP? Ειναι λιγο παραπανω στα λεφτα αλλα αξιζει πιστευετε?

φιλε μακρια απο sony και ειδικα SP,θα θες να το πουλησεις σε τιμη ξεφτιλα μετα και δεν θα το παιρνει κανεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες εντυπωσεις για το 620 γιατι σκεφτομαι να καταληξω εκει ως νεο κινητο.Η αδερφη μου πηρε το 625, αλλα μου φαινεται καπως μεγαλο σαν οθονη(4.7) και κοιταζα για 620.Τωρα εχω κινητο με 4αρα οθονη,ελπιζω να μην δω μεγαλη διαφορα στα 3.8.Το μονο που με χαλαει ειναι η ελλειψη ραδιοφωνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κιν ειναι για την αδερφη μου (κατι που δεν ανεφερα) και δε νομίζω να θελει να το πουλησει μετα / να το αλλαξει συντομα οποτε με αυτο δεν υπαρχει θεμα! Για τα κινεζικα το ξερω οτι υπαρχει χαοτικη διαφορα αλλα η αδερφή μου δεν θελει προφανως λογω προκαταληψης και δεν αλλαζει μυαλα. Το budget παντως μπορει να παει και μεχρι τα 180Ε οποτε αν υπαρχει και κατι σε τετοια τιμη why not?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κιν ειναι για την αδερφη μου (κατι που δεν ανεφερα) και δε νομίζω να θελει να το πουλησει μετα / να το αλλαξει συντομα οποτε με αυτο δεν υπαρχει θεμα! Για τα κινεζικα το ξερω οτι υπαρχει χαοτικη διαφορα αλλα η αδερφή μου δεν θελει προφανως λογω προκαταληψης και δεν αλλαζει μυαλα. Το budget παντως μπορει να παει και μεχρι τα 180Ε οποτε αν υπαρχει και κατι σε τετοια τιμη why not?

Εφοσον ειναι για την αδερφη σου παρε το sp που ειναι και πανεμορφο σε συγκριση με τα αλλα 2.Η τιμη του ειναι χωμα για αυτα που προσφερει.Αν θες να διαβασεις για τα προβληματακια που εχει δες στο official θεμα του myphone για να εισαι σιγουρος πριν το παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κιν ειναι για την αδερφη μου (κατι που δεν ανεφερα) και δε νομίζω να θελει να το πουλησει μετα / να το αλλαξει συντομα οποτε με αυτο δεν υπαρχει θεμα! Για τα κινεζικα το ξερω οτι υπαρχει χαοτικη διαφορα αλλα η αδερφή μου δεν θελει προφανως λογω προκαταληψης και δεν αλλαζει μυαλα. Το budget παντως μπορει να παει και μεχρι τα 180Ε οποτε αν υπαρχει και κατι σε τετοια τιμη why not?

ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ SP !!!! Για κοπελα προτεινω σιγουρα το LG L9 2 ! Εννοειται Σε λευκο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...