Προς το περιεχόμενο

Αγορά τηλεφώνου,στα 100 ευρώ


black adder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xperia p Released 2012, May

xperia s Released 2012, February

 

2014-2012 = 2 χρόνια

 

Στο θέμα μας τωρα.Σύγκριση moto g vs lg g2 mini lte απο gsmarena : http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6117&idPhone2=5831

Αρα 2 μηνες πριν το 2011 υπηρχαν κινητα με αναλυση 1280Χ720 ...σωστα ;

 

Δεν συγκρινεται το moto g με το απαισιο G2 mini . καλυτερα να βαλει αλλα 20 ευρω ( 220) και να παρει το G 2 το μεγαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>To xperia s που αναφερεσαι ήταν η ναυαρχιδα της sony ενω το g2 mini είναι mid range συσκευή.</p>

<p>Τιμη skroutz g2 :285</p>

<p>Τιμη skroutz g2 mini :173</p>

<p>Τιμη skroutz moto g : 157</p>

Πάντως υπήρχε η ανάλυση αυτή αυτό μας ενδιαφέρει φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2014-2012=2 χρονια και οχι 4-5 που αναφερεις.Επίσης μιλάμε για mid range συσκευές(150 ευρω+) και οχι για ναυαρχιδες.

Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να δωσουμε την γνώμη μας στο φίλο που ξεκίνησε το νήμα ,παραθέτοντας στοιχεία και εμπειρίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>2014-2012=2 χρονια και οχι 4-5 που αναφερεις.</p>

<p>Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να δωσουμε την γνώμη μας στο φίλο που ξεκίνησε το νήμα ,παραθέτοντας στοιχεία και εμπειρίες</p>

 

2.5 χρόνια Οκ. Είπαμε αυτή τη στιγμή το moto G είναι ότι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον το Moto G υποστηριζει OTG,αν συνδεθει με καλωδιο usb to ethernet μπορει να συνδεθει στο ιντερνετ?Εχει δηλαδη στις ρυθμισεις του ethernet connection?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας παει ο φιλος μας απο ενα καταστημα να δει και το moto g και το g2 mini απο κοντα.Το παιδι απο πανω που εχει το moto g λογικο να το προτεινει.Εγω θα πηγαινα στο g2 mini γιατι το θεωρω πολυ ανωτερο.Αποψη του καθενος.Ας τα δει απο κοντα να παρει μια πιο σωστη αποφαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ βρίσκομαι ακριβώς στην ίδια αναζήτηση για συγγενικο πρόσωπο και θα ήθελα να σας ρωτήσω: ποια συσκευή σε αυτά τα χρήματα βγάζει καλύτερες φωτογραφίες; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ βρίσκομαι ακριβώς στην ίδια αναζήτηση για συγγενικο πρόσωπο και θα ήθελα να σας ρωτήσω: ποια συσκευή σε αυτά τα χρήματα βγάζει καλύτερες φωτογραφίες; Ευχαριστώ

To moto G δεν βγαζει καλες φωτο . Οποτε λογικα το LG θα βγαζει καλυτερες με την 8αρα καμερα. Αλλα αν σε ενδιαφερουν οι φωτο...

Γιατι δεν αγοραζεις το moto G + μια καμερα μικρη στα 30 ευρω ; Σιγουρα θα τραβαει καλυτερα απο κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όμως θα ξεφύγω κατά 30ε απ το budget, οι φωτογραφίες θα είναι ελαφρώς έως και αμελητέα καλύτερες και οι τσέπες γεμάτες. Δεν περιμένω τίποτα τρομερό απλά ρωτάω ποια έχει την καλύτερη φωτογραφική απ τις εν λόγω συσκευές. Για το LG l90 τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όμως θα ξεφύγω κατά 30ε απ το budget, οι φωτογραφίες θα είναι ελαφρώς έως και αμελητέα καλύτερες και οι τσέπες γεμάτες. Δεν περιμένω τίποτα τρομερό απλά ρωτάω ποια έχει την καλύτερη φωτογραφική απ τις εν λόγω συσκευές. Για το LG l90 τι λέτε;

καμια σχεση ενα κινητο με την χειροτερη compact. Σκεψου το. 200 γραμμαρια και αν ειναι μια μικροκαμερα. Τα LG γενικα δεν εχουν καλη φημη για τις καμερες τους..Η επιλογη ειναι δικη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια σχεση ενα κινητο με την χειροτερη compact. Σκεψου το. 200 γραμμαρια και αν ειναι μια μικροκαμερα. Τα LG γενικα δεν εχουν καλη φημη για τις καμερες τους..Η επιλογη ειναι δικη σου.

Ο όγκος είναι το πρόβλημα όχι το βάρος, ευχαριστώ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Βρίσκομαι στην αναζήτηση κινητού και μάλλον προς Κίνα μεριά.

Το τελευταίο που μου πρότειναν είναι αυτό 
http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-New-Arrival-Octa-Core-3G-GPS-Android4-2-Smart-phone-MTK6592-1-7GHz-5/1650585157.html
 

Πως σας φαίνεται;

 

Άλλες προτάσεις καλοδεχούμενες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου λέει κάτι γιατί δεν μου λέει πόσο είναι ο επεξεργαστής σε κάθε εκδόση βασικά λίγο μπερδεύομαι  και ότι είναι να αγοράσεις  κινητό δεν θα το αγοράσεις από το αλι.

 

Θα το πάρεις από minideal.net,vickmail.com και όποιο άλλο σου πουν τα παιδιά αξιόπιστο.

 

Μια δικιά μου πρόταση είναι το xiaomi red-rice 1s

 

http://www.minideal.net/original-xiaomi-hongmi-red-rice-1s-dual-sim-wcdma-quad-core-smartphone-with-4-7inch-screen.html

 

Από μάρκα είναι από τις καλύτερες κινέζικες.

Αυτά από εμένα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...