Προς το περιεχόμενο

Smartphone εως 300 ευρώ 4-4.3 ιντσες με την μεγαλύτερη δυνατή αυτονομία.


Prof_Chaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ σας θέλω..

Τι μπορώ να πάρω κοντά στα 300 ευρώ σε smartphone με την καλύτερη δυνατή αυτονομία και να είναι κινητό οχι παντοφλόφονο δηλαδή στις 4-4.3 ιντσες ειναι το όριο μου με ιδανικό τις 4.3..Εκτός και αν βρούμε κάτι εξαιρετικό θα το σκεφτώ για 4.5 ιντσες. (αλλά όχι παραπάνω)

 

Δεν θέλω απο κινεζομάγαζο και κινέζικα κινητά αμφιβόλου ποιότητας και εγγύησης σε καμία περίπτωση. Ο σκρούτζης είναι μια χαρά..

Εναλλακτικά εξωτερικό amazon ή τέτοιου τύπου αξιόπιστα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωραίο φαίνεται το g2 σαν επιλογή . Φαίνεται λίγο μεγάλο όσο και αν κόβει απο bezzel

 

Το Sony Z1compact το είδα σήμερα και μου φάνηκε λίγο ψεύτικό σε ποιότητα κατασκευής..

Μπορεί να ηταν και η ιδεα μου μιας και ηταν πολύ ελαφρύ.. Τύπου iphone 5 .

 

 

Πολύ λανθασμένη ηταν η εντύπωση μου τελικά για το z1 compact της Sony. Η ποιότητα κατασκευής του είναι εξαιρετικη.

Με τα αντικλεπτικά που κρεμάνε απο πίσω στα stand των καταστημάτων είναι δύσκολο να κατλάβεις πολλά πράγματα 

 

Αυτό επίσης που μου έκανε εντύπωση και μου άρεσε αρκετά ηταν το μοτορολα μοτο g ..

Πολύ ωραίο κινητό.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG G2 στα 285 είναι μονόδρομος στα λεφτά του και με τεράστια αυτονομία,είναι ελάχιστα μεγαλύτερο από όσο το θες αλλά είναι κινητάρα σκέψου το.

 

Καλό και το Moto G πολύ όμορφο όντως,pure android αλλά η αυτονομία είναι καλή και μέχρι εκεί.

Για τα λεφτά του είναι αρκετά καλό αλλά για τα 60-70E παραπάνω που έχει το G2 και αυτά που δίνει αξίζει να κάνεις μια υποχώρηση πιστεύω...Εσύ επιλέγεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν επιλέξεις να ξέρεις ότι το g2 φοβερό κινητό αλλά από ποιότητα δεν λέει και πολύ. Το moto g είναι πολύ ανώτερο έχω και τα δύο και στο LG τα τριξιματα στο πλαστικό είναι πολύ συχνά.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ζητάς την μεγιστη αυτονομία το lg g2 έχει σχεδόν την διπλάσια αυτονομία από αυτή του moto g.

Άσε που από επιδόσεις το g2 είναι έτη φωτός μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...