Προς το περιεχόμενο

Life Is Strange


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλο φαινεται αλλα θα προτιμουσα η πρωταγωνιστρια να ηταν κοντρη χοντρη με γυαλια η ψιλη αδυνατη ξανθια με γυαλια.

 

Με γυαλιά οπωσδήποτε πάντως ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

το πρώτο trailer το έχω χαρακτηρήσει απο τα πιό ωραία του 2014

 

Psycho_Warhead ξεκόλα με τα γραφικά και βρές το νόημα των παιχνιδιών σε άλλα πράγματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν θα ξεκολλήσω ή όχι με τα γραφικά αφορά εμένα και μόνο.Δεν θα ξεκολλήσω όμως σε διαβεβαιώ γιατί τα σκάω χοντρά σε hardware, κάτι που πάλι δεν σε αφορά βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γραφικα ειναι αυτα? Το remeber me που ειναι της ιδιας εταιριας ειχεπ πολυ καλυτερα γραφικα. Φαινεται απιστευτο το οτι το remeber me παιχνιδι του 2013 το οποιο επιαξα με μια μετρια καρτα του 2011 να εχει καλυτερα γραφικαα απο παιχνιδι του 2015 που θα το παιξω με high end καρτα του 2014. Δεν ειναι φυσιολογικο αυτο. Και εσεις που λετε να μην παραπονιοαμστε για τα γραφικα πρεπει να καταλαβετε οτι ανθρωποι σαν εμενα και τον psycho που παιρνουμε high end pc εχουμε καποιες απαιτησεις. Οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γραφικα ειναι αυτα? Το remeber me που ειναι της ιδιας εταιριας ειχεπ πολυ καλυτερα γραφικα. Φαινεται απιστευτο το οτι το remeber me παιχνιδι του 2013 το οποιο επιαξα με μια μετρια καρτα του 2011 να εχει καλυτερα γραφικαα απο παιχνιδι του 2015 που θα το παιξω με high end καρτα του 2014. Δεν ειναι φυσιολογικο αυτο. Και εσεις που λετε να μην παραπονιοαμστε για τα γραφικα πρεπει να καταλαβετε οτι ανθρωποι σαν εμενα και τον psycho που παιρνουμε high end pc εχουμε καποιες απαιτησεις. Οκ?

Και για πιο λόγο θα πρέπει οι εταιρίες να δίνουν βάση πρώτα στις δικές σας απαιτήσεις, και όχι για ανθρώπους σαν εμένα, που θα τους δώσει ακρίβώς τα ίδια λεφτά για να πάρει το παιχνίδι, και τους ενδιαφέρει να είναι πρώτα παιχνιδάρα και μετά οφθαλμόλουτρο;

 

Αν δεν παίξεις ένα παιχνίδι που κατα τα άλλα βρίσκεις εξαιρετικό, επειδή δεν τερματίζει τη GTX 970, τότε κάτι κάνεις λάθος, αλλα οπως λέει και ο Psycho, δε μου πέφτει λόγος. 

 

Το παιχνίδι μ'αρέσει. φέρτε το και πάρτε τα λεφτά μου(αφου ολοκληρωθούν τα επεισόδια :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για πιο λόγο θα πρέπει οι εταιρίες να δίνουν βάση πρώτα στις δικές σας απαιτήσεις, και όχι για ανθρώπους σαν εμένα, που θα τους δώσει ακρίβώς τα ίδια λεφτά για να πάρει το παιχνίδι, και τους ενδιαφέρει να είναι πρώτα παιχνιδάρα και μετά οφθαλμόλουτρο;

 

Αν δεν παίξεις ένα παιχνίδι που κατα τα άλλα βρίσκεις εξαιρετικό, επειδή δεν τερματίζει τη GTX 970, τότε κάτι κάνεις λάθος, αλλα οπως λέει και ο Psycho, δε μου πέφτει λόγος. 

 

Το παιχνίδι μ'αρέσει. φέρτε το και πάρτε τα λεφτά μου(αφου ολοκληρωθούν τα επεισόδια :P)

Παιζω οτι παιχνιδι θελω απλα αυτο που λεω ειναι οτι θα ευχαριστηθω ενα παιχνδιι που θα τερματιζει την 970 πολυ περισσοτερο απο οτι καποιο αλλο που θα εχει κατωτερα γραφικα. Αυτο ελειπε να παιζουμε μονο οσα εχουν γραφικαρες. Οταν ομως παιρνουμε τετοιες καρτες και μετα με λυπη βλεπουμε πως ακομα βγαινουν παιχνδιια με γραφικα  για hardware 5 ετιας ε πως να μην θυμωσουμε?

 

Ξερουμε πως οσο περναει ο καιρος αυτο θα αλλαξει καθως ολο και περρισοτερα παιχνιδια με καλυτερα γραφικα αλλα και παλι....

 

Ετσι και αλλιως το συγκεκριμενο παιχνιδι θα αργησω να το παιξω επειδη τονΙ Ιανουαριο θα εχω GTA V Resident evil και Dying Light για να ασχοληθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραπονεθήκατε ποτέ τόσο πολύ για τα γραφικά της Telltale? Εγώ στο μυαλό μου έχω βάλει αυτό το παιχνίδι στο ίδιο επίπεδο και περιμένω να κυκλοφορήσει. Χώρια που τα γραφικά δεν με χαλάνε. Μάλιστα το artwork είναι πανέμορφο και δεν το βλέπεις συχνά στα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...