Προς το περιεχόμενο

Life Is Strange


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Κυκλοφορία σήμερα για το παιχνίδι στο Steam (και PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 και Xbox 360) - για το πρώτο επεισόδιο από τα πέντε συνολικά. 

 

Launch trailer

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατεβαίνει το πρώτο επεισόδιο, για να δούμε.

 

Γράψε εντυπώσεις αφού το τελειώσεις, και όποιος άλλος το παίξει επίσης. Να δούμε τι έχει να πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε εντυπώσεις αφού το τελειώσεις, και όποιος άλλος το παίξει επίσης. Να δούμε τι έχει να πει.

γω λέω να το πάρω όταν βγούν όλα τα επεισόδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Control Panel - Language - Region - Administrative - Change System Locale - Το βάζεις English-United States.

 

Δεν ξέρω πως ακριβώς είναι η μετάφραση στα Ελληνικά, αλλά αν ξέρεις έστω τα βασικά θα το βρεις εύκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πρόβλημα που λέτε με τα Ελληνικά μου το έχει κάνει σε διάφορα game και το έχω διορθώσει με την αλλαγή του locale. Πείτε κάμια γνώμη για το game αν και ήδη το έχω αγοράσει θα το παίξω όταν ολοκληρωθεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα video και όλα δείχνουν cinematic cutscenes και απο gameplay ΤΙΠΟΤΑ. Εκτός και αν δεν έχει gameplay ρε παιδιά να μας το πούνε να το ξέρουμε οτι πρόκειται περί visual novel...

 

Απο το κακό στο χειρότερο η Square Enix... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δοκίμασες Life is strange gameplay στο youtube (ή twitch κλπ) και δεν έβγαλε αποτελέσματα; Σε μένα εμφανίζει πάρα πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα video και όλα δείχνουν cinematic cutscenes και απο gameplay ΤΙΠΟΤΑ. Εκτός και αν δεν έχει gameplay ρε παιδιά να μας το πούνε να το ξέρουμε οτι πρόκειται περί visual novel...

 

Απο το κακό στο χειρότερο η Square Enix... 

σε όποιον δεν αρέσουν τέτοιους είδους παιχνίδια,δεν τα παίζει  φίλε μου.Που ναι το κακό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...