Προς το περιεχόμενο

Το Facebook "κόβει" τα Likes για τους διαγωνισμούς


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εδώ το έβγαλέ το insomnia, θα το βάλει το facebook? :P

Ναι σαν λαος δεν δεχομαστε ευκολα την απορριψη και κανουμε τσαμπουκαδες αν σε καποιον δεν αρεσουν οι ιδεες μας και κανει dislike :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω πατησει ΠΟΤΕ   τετοιο like

εχω κλεισει την σελιδα στο δευτερολεπτο , πριν προλαβει να εμφανιστει αυτη η μαλακια καν !

 

αυτο εχει παραγινει ειδικα οταν θελουν like ή κοινοποιηση για να δεις ενα βιντεο, το οποιο υπαρχει ουτως η αλλως στο youtube.

 

προσωπικα βρισκω το βιντεο απο το παραθυρο του πηγαιου κωδικα της σελιδας και το βαζω σαν απαντηση στην δημοσιευση τους, ετσι για σπασιμο :)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν εχω πατησει ΠΟΤΕ   τετοιο like

εχω κλεισει την σελιδα στο δευτερολεπτο , πριν προλαβει να εμφανιστει αυτη η μαλακια καν !

 

αυτο εχει παραγινει ειδικα οταν θελουν like ή κοινοποιηση για να δεις ενα βιντεο, το οποιο υπαρχει ουτως η αλλως στο youtube.

 

προσωπικα βρισκω το βιντεο απο το παραθυρο του πηγαιου κωδικα της σελιδας και το βαζω σαν απαντηση στην δημοσιευση τους, ετσι για σπασιμο :)

Το ίδιο κάνω και εγω.... Χαχα... Μας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μονος λόγος που έκανε αυτή την κίνηση είναι ότι το facebook πουλάει like μέσο του promote προγράμματος του και άλλος τρόπος να μαζέψεις like γι αυτούς είναι μη κερδοσκοπικός προς την εταιρία τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...